Wordt regelmatig aangevuld;laatste update 28-10-2021

 

1B2T             37,Jan Stobbaertslaan—1030 Schaarbeek      T.0472-410964

Bierfirma                 www.1b2t.be                                                                                                         bastin.gillese@hotmail.com

                                 Gilles Bastin

                                Bieren : Guru,Mermaid,Astronaut,Freebooter,la Moelleuse,Mwana bissa ;(bij Jandrain en CoHop)

2930.BEER     Bloemaard—2930 Brasschaat      T.0478-353720

Bierfirma                  https ;// 2930.beer

                                   Bieren ; bij Eutropius : Ludiek ;Griffioan ;Amusement ;

3 FLORINS    13,Boclinville--6941 Bomal        T.0476-600496

Bierfirma                 www.3florins.com

                                  bieren : Bichon malt-thé,A base de hophophophop,Coléoptéra,Chienne de garde,Clémentine mécanique ;

3 FONTEINEN    47,Molenstraat—1651 Lot       T.02-3067103

Lambikbrouwer-geuzesteker       www.3fonteinen.be                                                                                       

                                     Armand De Belder en zonen

                                     Bieren : Armand 4,Zwet.be,oude geuze,oude kriek,vintage geuze,oude Schaarbeekse kriek,Aardbei/kriek bio;

                                     Doesjel,Beersel blond,Beersel lager,Zenne y frontera,Hommage bio frambozen;,Speling van het lot blend 46,-blend 48;blend 47;

4 PAJOT     86,Konijnenstraat—1608 Sint Pieters Leeuw   T.0496-236158

                    www.4pajot.be                                                                            raymond@4pajot.be       frederiek@4pajot.be

                           Frederiek Bouljon,Raymond De Saegher,Geert Van Dorsselaer,Gert Wauters.

                          Bieren: Stoute Miel,Wutte Mie,ne rosten uil,Mr;Ving,Eleveurke,Victorius,’t Begin,Victorius 100 zilver;Blaftuurke tripel;Hopguru;

                          Poggiozot;Terlindenbier;Eskavé;FERRO’ke;Mesthop;

42- FOUR TWO   2,Kasteeldreef—3390 Houwaart       T.0473-572941

Bierfirma                        www.beer42.be                                                                                                                    cheers@beer42.be

                           Bieren : 42 session IPA,42 dark winter,I want more,(bij Jandrain-Jandrenouille en De Vlier),Spacelord,Habanero heaven,

4 KNT      zie “’t Vierkant”

,A VAPEUR    1,rue Maréchal—7904 Pipaix         T.069-662047

                       www.vapeur.com                                                                                                                    info@vapeur.com

                                 Jean-Louis Dits,Sitelle

                                Bieren : Saison de Pipaix,Vapeur en folie,Vapeur cochonne,Vapeur de fraises,Moof’s beer en folie ;Festiv’Ale ;

AAIGEM     3,Potaardestraat—9420 Aaigem         T.0476-683712

Microbrouwerij               www.brouwerijaaigem.be                                                                                    info@brouwerijaaigem.be

                            Paul en Bart De Vuyst

                            Bieren : Aaigems blond,-bruin,Herbergiersbier,Tor’ale;La Moulinasse;Sterrekesbier;Huis Vikarti;

AAREBERG BREWERY   210,Herseltsesteenweg—3200 Aarschot         T. 0495-227487    0486-102541

bierfirma                                        www.aareberg.be

                                                  bieren :  Aareberg blond 7°       (bij Anders of Pirlot)

AB INBEV-Artois    1,Brouwerijplein—3000 Leuven       T.016-276111

                                  www.ab-inbev.be                                                                                                telesales@ab-inbev.be

                                  Bieren: Stella Artois,Stella NA,Leffe gamma,Deus brut des Flandres,Karmeliet,Victoria,

AB INBEV-Piedboeuf    2,rue des anciens houblonnières—4020 Jupille sur Meuse   T.04-3458211

                                          www.ab-inbev.be                                                                                     telesales@ab-inbev.be

                                   Bieren : Jupiler,Jupiler o,o ;Jupiler blue,Jupiler tauro,Piedboeuf blond en bruin,Piedboeuf triple ;Belgium ;Pure blonde;Jupiler red inside ;

                                                  

AB INBEV-De Kluis    46,Stoopkensstraat—3320 Hoegaarden      T.016-767433

                                      www.ab-inbev.be                                                                                  telesales@ab-inbev.be

                         Bieren: Hoegaards wit bier,Hoegaarden speciale,Grand-Cru,Verboden vrucht,Hoegaarden citron,-Rosée,-Kiwi,

                                             Hoegaarden radler cranberry & blood orange,

AB INBEV-Belle-Vue    1,Dokter Spitaelslaan—1502 Zuun         T.02-3568026

                                         www.ab-inbev.be                                                                                  telesales@ab-inbev.be

                                         Bieren: Belle vue kriek,kriek extra,framboise,gueuze,Selection lambic kriek 2018,Selection lambic 2018;

                                                

 ABBAYE D’AYWIERS LUTGARDE   14,rue de l’Abbaye—1380 Lasne       T.0476-604975

bierfirma                            www.lutgarde.eu/nl/home

                                             Augustin en Victor

                                             Bieren : Lutgarde blanche,-blonde,-IPA,Grand crululu;-speculoos;-au miel;Braggat;(bij de Bertinchamps)

ABBAYE D’HELECINE-sprl Leveau   273,rue Vandervelde—6534 Gozée-Thuin        T.071-562073 

Bierfirma                       www.helecine.com

                                       bieren : Helecine brune,-blonde,-triple blonde,-triple brune,-ambrée; (Bij du Val de Sambre)           

ABBAYE DE BROGNE-Abbey beer 3,Place de Brogne—5640 Saint-Gerard       T.0496-271156

Microbrouwerij                                   www2.abbayedebrogne.be                                                              info@abbayedebrogne.be

                                          Bieren: bio blonde,bio brune,bio de Noël,Barley wine,Brogne session 4,5,Triple 9 ;Abbaye de Flône cuvée d’Orjo ;

ABBAYE DE CAMBRON    1,Domaine de Cambron(Pairi Daiza)—7940 Brugelette    T.068-250850

Microbrouwerij                                        www.pairidaiza.eu

                                                      Eric Domb(via Dubuisson)

                                              Bieren : Cambron blonde,-brune,-kriek,-blanche,- double saison triple hop,   

ABBAYE DE LA RAMEE    19,rue de l’abbaye—1370 Jauchelette-Jodogne

Bierfirma   BIBCO                                       www.ramee.be                                                                        bismarque.lopes@ramee.be

                                             Jacques Mortelmans-Bibco-Ternat(Carlsberg group)

                                             Bieren : La Ramee blonde en brune(bij Du Bocq)

ABBAYE DE VILLERS en Brabant-Abbey beer  50,av.Georges Speeckaert—1495 Villers-la-Ville T.071-880980

Microbrouwerij                                www.villers.be                                                                                                           info@villers.be

                                        Bruno Deghorain,Gabriël Smet

                                        Bieren: abbaye de Villers IX,abbaye de Villers V,la Tenebreuse ;la Lumineuse ;la triple IX ;

ABBAYE DE SAINT GHISLAIN    73,rue Delbory—7334 Hautrage       T.0495-565341

Microbrouwerij-bierfirma                                     www.abbayedesaintghislain.com                        info@abbayedesaintghislain.com

                                         Bieren: abbaye de Saint Ghislain ambrée 7°,blonde 8°,brune 8°,Printemps 7°,Double saison triple hop ;La Drie ;Radler 3,5° ;

                                                                

ABBAYE DES ROCS    37,chaussée Brunehault—7387 Montignies-sur-roc        T.065-755999

                                      www.abbaye-des-rocs.com                                                                info@abbaye-des-rocs.com

                                      Eloir Nathalie

                                      Bieren : abbaye des rocs blonde,-brune,Montagnarde,blanche des Honelles,Passe tout outre,Triple imperiale ;X-mas 9° ;

                                      Rocs saison,la Nuit étoilée,Grand Cru,Nuit étoilée,Marcellin ;3 Dogs saison ;1979 Black Rocs ;Babbelaar signature series II ;

                              Mousse de Toi ;

ABBAYE DU VAL-DIEU    225,Val-Dieu—4880 Aubel          T..087-687587

                                            www.val-dieu.com                                                                                   info@val-dieu.com

                                            Benoit Humblet,Pinckaerts Alain

                                            Bieren : Val-Dieu blonde,brune,triple,l-Noël,Cuvée 800,-Grand Cru,Tits Pom’Pette,Berne Abt-generaal quadruple speciale 2020 BA ;

                                        La Merveilleuse de Chèvremont triple ;Rader the Belgian gin beer ;Hoptimist blond ;Val-Dieu fruitée ;Bière du Tuche triple ;-fruitée ;

                                        L’Ange de la Salme ;

ABBAYE NOTRE DAME D’ORVAL    1,Orval—6823 Villers-devant-Orval        T..061-311261

Trappistenbrouwerij                       www.orval.be                                                                     brasserie@orval.be

                                           Bieren: Orval,Groene Orval,

ABBAYE NOTRE DAME DE SCOURMONT    8,route du rond point—6464 Forges      T.060-210511

Trappistenbrouwerij                      www.chimay.com                                            abbaye@scourmont.be

                                           Bieren: chimay wit,chimay rood,chimay blauw,Dorée,Grande reserve barrel aged,Cinq cents;Chimay 150;                                           

ABBAYE NOTRE DAME DE SAINT REMY    5580 Rochefort        T.084-220140   084-220772

Trappistenbrouwerij                 www.abbaye-rochefort.be                                brasserie@rochefort.be

                                      Bieren: Rochefort 6,Rochefort 8,Rochefort 10,Rochefort triple;

ABDIJ KEIZERSBERG     220,Mechelsestraat—3000 Leuven       T.016-310066

Bierfirma                                         www.konnektus.be

                                              Bieren : Konnektus harmony,-humanity,-unity,(bij Van Steenberge)

ABDIJ SINT SIXTUS    12,Donkerstraat—8640 Westvleteren         T.057-400376

Trappistenbrouwerij                www.sintsixtus.be                                                                                   brouwerij@sintsixtus.be

                                      Bieren: Sint Sixtus 6,Sint Sixtus 8,Sint Sixtus 12,

ABDIJ T’ PARK HEVERLEE(Braxatorium Parcensis)   7,Abdij van Park—3001 Heverlee-Leuven

Microbrouwerij                        

                                              bieren : Libertus,Quirinus,Libertus 2,Libertus 3,Libertus 4 ;Libertus 5 tarwe ;Libertus 6 cuvée ;Quirinus 2 green ;Libertus 900 ;

ABDIJ VAN AVERBODE  zie “het Moment”

ABDIJ VAN Onze Lieve Vrouw van het Heilig Hart   496,Antwerpsesteenweg—2390 Westmalle

Trappistenbrouwerij                 www.trappistwestmalle.be                                                                                  T.03-3129222

                                      Bieren: Westmalle dubbel,tripel,extra

ABRIOBEERS    3,Boswijk--2520 Ranst         T.0472-121278

Bierfirma                    www.abriobeers.com                                                                            info@abriobeers.com

                                 Bieren: Abrio blond(bij De Graal en De Feniks),Abrio gold,Abrio dark,-Hopster,Black bourbon B.A.,

 

ACCENT       14,Roland Monteynestraat—9308 Gijzegem       T.0485-394706

Bierfirma                 Frank De Wolf                                                                                                           frankdewolf@gmail.com

                                 Bieren : Kletskop oud goud,Kletskop speciale,-stout,,(bij de Proefbrouwerij)

ADEPT        4,Warotstraat_--3020 Winksele        T.0498-107089

Microbrouwerij            fb.com/brouwerij-adept

                                Dimitri Staelens

                                Bieren : Adept blond 7,5°,WinXel,WinXXXel,Lola;Maibock your bock;(vroeger bij De Vlier)

ADRIAEN/SEN     1A,Bargiestraat—8900 Ieper        T.0499-255882

Microbrouwerij                  fb

                                    Erjen Adriaensen,Conny Adriaen

                                    Bieren : Stout’n Ieperlink,Droevn Ieperlink;

ADVENTURES     zie : de Chastre

AERTS  brouwerij      zie ook GEELS BROUWHUYS

AFFLIGEM BREWERY    18,Ringlaan—1745 Opwijk        T.015-309011

                                          www.affligembeer.be    www.alken-maes.be(Heineken group)

                                          Bieren : Affligem blond,dubbel,tripel,patersvat,cuvée des pères,Affligem 1074,Fris blond 4,6°,Op-Ale,Napoleo,; Fleur de houblon,

                                          Postel blond,-dubbel,-tripel,Affligem Belgisch wit, Affligem cuvee coeur de châtaignes,

                                            

AKV AJOIN vzw    38,Ninovestraat—9450 Haaltert       T.0478-824752

Bierfirma                                akv.ajoin@yahoo.be

                                Bieren: Ajoin blond en tripel(bij den Triest)

ALFRED              37,Linkeroever—9870 Zulte    37,Palepelstraat—9830 Sint Martens-Latem(Etraco)      T.0475-796333

Bierfirma                          www.alfred.be      zie ook Etraco

                             Bieren : Alfred,Zulte blond,-roodbruin,(bij Verhaeghe)

ALKEN-MAES    3C-B2 Blarenberglaan—2800 Mechelen         T.015-309011

                            www.alken-maes.be                                                                                              info@alken-maes.com

                            Bieren: Maes pils,Maes Radler,Maes zero,Postel blond,dubbel,tripel,Brugs witbier,Ciney blond,-bruin;Grimbergen elixir,Hapkin;

                           Grimbergen blond,-bruin,-tripel,-goud,-optimo bruno,Grimbergen lente,-Fleur d’abbaye;-Hop karakter,-Rouge,-Zomer;

                                  Cristal Alken,Lagunitas,Radler mojito,Hapkin BIPA;

ALVINNE    4a,Vaartstraat—8552 Moen          T.0496-359619

                     www.alvinne.be                                                                                                                       davy@alvinne.be

                     Davy Spiessens,Glenn Casteleyn,Marc De Keukeleire

                     Bieren: Cuvée de Mortagne,Cuvée d’Erpigny,Cuvée Sofie alvino,Mano negra,Moen rye tripel,Cuvee Sofie kweepeer,-oak aged ;

                          Morpheus saison,Cuvee de Mortagne red wine barrel aged,Cuvee d’Erpigny Sauternes,Cuvee Freddy bosbes,Cuvee Fredde oak aged ;

                         Cuvee Sofie rabarber,Morpheus vintage blend,Wild west red,Borinage, Cuvee Sofie sleedoorn,Morpheus vintage blend oak aged,

                         Nine for mortal men doomed to die,The shadow of the past,Three is company,Hard Brett-xit,Cuvee Freddy blue,Loredin 2016;-2017;

                         Berliner ryesse,Cuvée Anna Plum blackberries,Cuvee Anna single barrel,Cuvee du owl 2018,Bim Bam,Cuvee Sofie pruim,Brettinho;

                         Sour’ire de Mortagne oak aged,Zonnekamper tripel,Sigma wild forest, Cuvee Sofie sleedoorn,Morpheus vintage blend oak aged,

                        Cuvee de Mortagne Banyuls 2019,-Marsala,-Vermouth,-Moscatel,-White Port,Phi smoked pineapple, Figwit cuvee d’Erpignu dryed figs,

                        Llothlorien cuvee Anna Plums sloe blackberry,blueberry,Nubbiol, Never surrender cuvee Sofie white Moscatel port,Phi smoked pineapple;

                        Second age cuvee de Mortagne double B.A.,Vaccin 1.0,- 2.0;-3.0; Sour’ire de Mortagne flavors of smoked peaches,Barrels out of blond;

                        Farmhouse sour 1:kweepeer,Phi;Omega;Sigma;Pijl Ijl;Sloephi Sloeberries sleedoorn;Torbjorn & Henrik;Smaug;Barrel rider;Goldberry;

                        Cuvée Darts club des Gones BA Sauternes;Farmhouse sour #2veenbessen en Lingonberries;Farmhouse sour #3 brett en kweepeer;

                        Laurelin 2019;Miruvor;Cuvée dartsclub des Gones;Berliner ryesse;Berlinre ryesse bosbes;Bloedarend;Mano Negra piment d’espelette;

                        Never surrender #2nd wave wild west marsala BA;Norse man;Phi zilderbes;Sima dark sour;

AMAI   11,Konijnenpijp—3920 Lommel         T.0472-170220

bierfirma     www.brouwerij-amai.be

                         Bieren: Loemelaar blond,-bruin,-dubbel,ne gouwe,ne hoppige,ne rosse,ne gouwe tripel hop,Saison dry hop; Ne zwarte,ne stoute,ne weize,

                           ne frisse Loemelaar,nr Gouwe tripel dry hop, Ne Stoute whisky infused RIS,Eresus,ne Lustige Loemelaar; (bij Anders,de Graal)

                                     

AMBIBREW vzw    43G,Spanjaardshoek—9991 Maldegem          T.050-717640

bierfirma                     www.ambibrew.be                                                                                                  info@ambibrew.be

                                  Bieren: Galjoen,Willem 3,Dorp 56 IPA,Dulle Donk,Novi Loci amber,cuvee Gerard, (bij Boelens)

AMBURIX Belgian craftbrewery   36,Diestersteenweg—3545 Halen

                                                                        617,Hasseltsesteenweg—3700 Tongeren

Microbrouwerij    Vroegere brouwerij Amburon,overgenomen door Halen breweries en Broeder Jacob

                              Bieren : Bidon 5°(B.J.);

AMBURON CRAFT BREWERY    Faillissement eind 2018

ANDERS    1400,Stadsbeemd—3545 Halen         T.013-460362

                    www.bieranders.be

                    Bart Durlet,Ruben Vaesen,Peter Gerard,Nicolas Volders,Pieter De Bock,Hilde Peeters(bieren voor derden)

                    Bieren: Anders quadrupel hop,(dit is een proefbrouwerij voor anderen),888 triple eight,Tropical milkshake, Viridis vallis nova,Viridis vallis vita,

                    Vita viridis vallis,Nova viridis vallis,Oranjebier,Summer 2017 rye ale, Baekelaer,Thor saison,Belgenius Belgian double IPA,Picus pils,

                    Ganja beer,Haspengouwse tripel,Weed beer, Anders 2015 brett & oak 4 jaar,-2019 brut purple IPA,Amzeiksel,Bermuda,Charlepoeng musket,

                    Burning heart,La petite reserve blanche,-blonde,Luikse vechter,Toewijding;Force majeure blond;-tripel;Kompel prion des fleurs;Mokke IPA;

                   Ne Knaptand;Van Bulck natural strawberry;Pure white;-tripel blond;Adrianus gold;Airborne triple blonde;Blondor;Broeder Jacob winterklokje;

                   Brico Korbeek-Lo;-Brico Vilvoorde;Brico Zemst;Dame Jeanne brut d’Anvers;Dame Jeanne brut d’Anvers Rozat;-Oak Vintage;-Brut sur lie extra brut;

                   La Biche de Saint Gilles;La Cambre hop session;Lazarus Calvados infused;Lunalia 2020;Luvanium Belg.hop IPA;-Darkside;-Wintertijd old genever;

                   Peeterman;Pjeirefretter cacao;Speciale Ass;Tandem white IPA;Van Bulck saison & Szechuan;Vossen met de Meynen zwetterik;-we never walk alone;

                   Keizer Kamiel;Bicyclette pale ale;BMY Ipa;Mozaik;Palantir;Regular John;The Hibernating winter biting darkness fighting IPA.;den Ouwen Dok;

                   VMDM blonde ale;-Dikke duim;-Opkikker;-Schouderklop;Winter Helheim;KV Mechelen;Mobius bio;Malinwa;Malinwa you’ll never walk alone;

ANGÄRDE   25,Vrouwstraat—9970 Kaprijke     T.0478-438749

Microbrouwerij       www.brouwerijangarde.be

                                     Bieren : Brigandine;Barbute;Cimier;Andrianabier;Arralette;Bellebièe EK winner 2021;BiEr Brave;

ANGELUS    68,Gentse Heerweg—8790 Waregem       T.0494-503981  en  0494-503981

Bierfirma              www.facebook.com/brouwerijangelus                                                                 angelus.ivo@gmail.com

                            Patricia en Ivo

                             Bieren:Bier n°1 tripel,Bier n°2 hoppy blond Sunny,(bij Eutropius en Beerselect)

ANGERIK    30,Snakkaertstraat—1700 Dilbeek       T.02-5693348

Microbrouwerij      www.angerik.be                                                                                                  erikdecuyper@hotmail.com

                       Erik en Sam De Cuyper

                       Bieren: Dilleke,Boerke blond en donker,Krieken Boerke,Record,Blusser,Astembl’eef,het leste element; Hello darkness my old friend,Toast tripel;

                        Flower power;Record stout;Indian summer;Lady in red;

ANGLIUM Ltd    34B,Atealaan—2200 Herentals        T.014-975975

bierfirma                  www.anglium.com                                                                                                      info@anglium.be

                                    Ludo Vleugels

                                    Bieren: Anglium copper hop,-blond,-amber,

ANTIDOOT wilde fermenten   Diestsestraat—3470 Kortenaken        T.0479-409839

Microbrouwerij                www.antidoot.be                                                                         antidootwildefermenten@gmail.com

                                  Tom en Wim Jacobs

                              Bieren : Antidoot hoogmoed,-solera puur,-solera kriek,-paardenbloem,-na de val,-roodbruin,-regent,Amnesia II;Cydonia;

                                    Antidoot raspberry solara,-white peach,L’Or du pré,Nacht van de geit,Reine des vergerrs;

ANTWERPSE BROUWCOMPAGNIE   21,Indiestraat—2000 Antwerpen      T.0488-999071

                                       www.seef.be                                   johan@antwerpsebrouwcompagnie.be

                                       Johan Van Dijck,Karen Follens

                                       Bieren: Seefbier,Bootjesbier,Nonkel pater,Super Cadix,Hussy,Seef op hout gerijpt Xperimenteel,Tournee Antwerpen;

                                       Mr. T bier,Nonkel Pater bourbon,Eilandje,Seef aged on wood Xperimental;Seef Xperimental;Lucie Antwerps sterk blond;

APMAN    zie bierfirma Traagwater

ARDENE   4-10,rue Leclercq-6600 Bastogne          T.0478-112889

Microbrouwerij           brasserie-ardene.be                                                                                                info@brasserie-ardene.be

                               Nathan

                              Bieren : Criminelle blonde,smokey criminelle,sombre criminelle,edition speciale K.K.O. 75°anniversary,Sweet criminelle ;Chibawi ;

                              HoegArdene ;La Schiste ;Crime amoureux ;

AREVER    72,rue Frans Pepermans—1140 Evere        T.0473-172145   en    0470-460130

Microbrouwerij          https://areversprl.wixsite.com/arever                                                                 areversprl@outlook.com

                         Schaltin,Fabienne,Pierre Slegten

                         Bieren : Arever ambrée 5,3 ;Arever double ambrée IPA 6,4 ;Arever IPA 5 ;Arever double IPA 6, -double brune,-chicon maltee,Yuzu ;

                          Brewksels proud,Barbe rouge ;Mousse d’asperges ;Une noix d’avance ;Arever chicon malté ;OBAA black 3 ;

ARTISANALE DE FORET    79,rue Lelièvre—4171 Comblain au Pont       T.0498-336542

Microbrouwerij                     fb.com/brasserieartisanaledeforet                                                           brasserieforet@gmail.com

                                    Bieren : Foret blonde,-de Noël,-amazone,-triple,-d’ambrée,-noire;

ARTISANALE DE LA FABRIQUE    3,rue de la Fabrique—4632 Cerexhe-Heuseux  T.0473-691255 en 085-300716

Microbrouwerij                              info@brasserie-boca.be

                                         Bieren : Boca miel,-brune,-triple,-blonde,ambrée,la Lyre ;

ARTISANALE de NAMUR     49 avenue de La Plante—5000 Namur      tel.0475-381664     0476-655280

microbrouwerij                  www.houppe.be                                                                                                            info@houppe.be

                              Alexandre,Bertrand,Anthony,François,Laurent,Xavier(ook l’Echasse)

                              Bieren :Houppe,Chirlike,Jambes en l’air,la bière des Chefs,Baden skiffle(met de la Sambre),Hors champs ;

ARTISANALE LA SPARSA    22,rue Jean-Baptiste Romain—4900 Nivezé-Spa    T.0496-383879

Microbrouwerij                 www.lasparsa.be

                                            Bieren : Sparsa originale ;-Gourmande ;-Ceresalba ;-La Triple ;

ATHEM        55,rue de Rodange—6791 Athus            T.063-229230

Brewpub               www.athem.be

                               Bieren : Athem triple ;-Blonde ;-Blanche ;-Brune                                      

ATRIUM       9,rue des Brasseurs—6900 Marche-en-Famenne         T.084-213656

Microbrouwerij             www.brasserieatrium.be                                                                                    info@brasserieatrium.be

                                 Paula en Valery

                                 Bieren : The One,PAM!,Avalanche,Clementine,Carya,Onyx,Onyx amburana,Sombra,Chihuahua,Kofi,Twister,Breu,Brume,Florita,

                               The One Daumas gassau ; Selva ; Moût de raison ;Portal ;Rosalinda ;Verno 20 ;Albino ;Maracu’Yaya ;Ta Touille ;Goroa ;La Brava ;

                               New vice session IPA ;Onyx red wine BA ;Onyx rhum BA ;Thunder ;Pop ;Brava double black Ipa ;Cassadura ;Kofi Brazilian coffee sweet stout ;

                              Kofi Columbian coffee sweet stout ;Kofi Indonesian coffee sweet stout ;Portal ;Train des Ridéra ;Pop ;Cycle ;Drizzle ;Goiaron’go ;

                              Jurua Tonka imperial quad stout ;Kos oatcream kveik Ipa ;

AUBEOLE      rue des Trieux--  7120 Estinnes-au-mont        T.0471-501544

Bierfirma                  www.aubeole.be                                                                                                                   info@aubeole.be

                                  Bieren : Aubeole d’Estinnes 7,5-(bij Dupont)

AUGRENOISE    184,chaussée de Bruxelles—7061 Casteau         T.065-728266

Microbrouwerij Home St.Alfred    www.augrenoise.com                                                         saint-alfred-casteau@acis-group.org

                                        Bieren: Augrenoise,Augrenoise de Noël,Augrenelle,Augrenette,-blonde de Noël,

AUTHENTIQUE    5,rue de Condé—7321 Blaton         T.069-580778    en    0475-683503

Microbrouwerij                   www.authentiquebrasserie.be                                                                      authentique@skynet.be

                                Frédérick Baert     

                              Bieren: Authentique blonde,-ambrée,-triple,-blonde de Noël,621,authentique stout,La pils des trois canaux ;Blonde triple hop ;

                              Cuvée de la Grande Bruyère,Authentique fruitée,Linette blonde, Rasta moine été,-hiver,-rouge,-blanche,-triple,la Villoise,Malandrin,

                              Saison de Blaton,Rasta moine été,-hiver,-rouge,-blanche,-triple,la Villoise,Malandrin,Roastine, L mousse de V’zon, la triple effort,

                              la Truelle cuvee 2020,L’Orgimalt,Collation cuvee 2019,Volte face blonde, La Belve bière,la Sukulente,Lalaing triple,Lea blonde,White lime,

                              St.George’s holy knights sweet ale,Stalin line,Sumak mama,Ecacheries;Vrrééé 5;Lalaing red ale IPA;La Trampolinette 1970-2020;Vrréééé 5;

                              Spits blanche;-Triple;Automatic bière blonde;Bière des Gilles de la %ain;Donatus by Leo KB; La Bigote à l’ancienne;la Chougle;la Traquiste;

                              La Goutte blonde;-Triple;la P’tite mousse de l’étincelle; Les caves de Saint Georges holy knights pale ale;Mainvault le bière vive;

                             Mamie tromblon session Ipa; Marquise;RE BC bière blonde;RE BC de Noël;Volte face Noël;XV Picard Tournai Noël;-bière de Printemps;

                             Collation cuvée 2020;la Goutte de soleil bière d’été;Lalaing cervoise blonde;

BALTS  bieren     36,Lichtelarestraat—9080 Lochristi

Bierfirma                   www.balts.be

                                  Bieren : Rhula saison,Mikus IPA,Tyto,Batch #2 Rhula saison;Tyto;(bij De Poes en ’t Verzet,Fort Lapin,de Feniks)

BAR BELGE (Bebob BV)   407,Torhoutsesteenweg—8210 Zedelgem   

Bierfirma             www.barbelge.be

                             Bieren : Bar Belge;Bar Bo;Bar blanche;Bar brutal;

BAS BIEREN    29,Engelendreef—9940 Ertvelde         T.0499-712729

Bierfirma                      www.facebook.com/de.basbieren                                                                         bas-bieren@telenet.be

                             Pieter De Paepe

                             Bieren:Karikatuur,Limerick,Basblond,(bij de Proefbrouwerij) 

BAS BREWERY     Mortsel

Bierfirma           www.basbrewery.be

                           Bieren : Fusee;(bij the Musketeers)

 BASANINA   30,Kapellenhoek—9340 Smetlede           T.09-3662432

Microbrouwerij-café    www.saisondulucien.be       www.basanina.be                                                 info@saisondulucien.be

                               Bart De Wolf

                               Bieren: Saison du Lucien,Père Glorieux blond en bruin,Smitteletha 1017,Macharius,black out,Père totale quadrupel ;

                                Père glorieux triple ;-Speciale,De Kleinen,Mer ale,Smitteletha blond en amber,Lentenon,Saison du Lucien ;

BASTARD BREWERS   zie « du Borinage »rue du Calvaire 21-Boussu

Bierfirma                     

                                     Bieren : l’Empire,Black Jacky,Jours de recolte,Mary Rose,Juicy box,Mary Rose,English bitter :-barley wine ;(bij Ca brasse pour moi)

                                    Black panter,Bloody bastard,Sawadika,Fât grisou,Boriner vice,Merci marraine,Lefty righty,Funky town;Tiens M’Jambot;

                                    Tiens M’Jambot,House of pain,Sawa Dika,Miaou,miaou,Little Italie,Saison des pluies,Petite chatte,House of pain;Sawa Dika;

                                    Spit Fire,Hello Michael,Big bisous,Miaou;Little Italie;Saison des pluies;Petite chatte;Daddy’s bastard;

BASTION              3290Diest         T.0494-103553   0485-281210

Bierfirma                           www.brouwerijbastion.be

                                  Mendel Van Daele,Bram Schmitz

                                  Bieren : Baret 8°,Ravelijn;Royal Irish coffee stout;Bastion;Lazaar;(bij Anders,Craywinckelhof)

BATAILLE-DUMORTIER    93,Industrielaan—7700 Mouscron        T.056-330286    056-855353

Bierfirma-bierhandel                               www.brasserie-bataille.be                                                  brasseriebataille@hotmail.com

                                             Bataille Vincent

                                             Bieren: Baptiste,Mountche brune,

BAYART       62,Lageweg—8930 Menen        T.056-511418

Bierfirma-bierhandel      www.drankenbayart.be

                                   Bieren: Beselaars heksenbier

BBS-BSS                18,Brugstraat—9260 Wichelen         T.0478-328890

Bierfirma                               www.schooiersbier.com                                                                     stefaan.beaumont@telenet.be

                                      Beaumont Stefaan

                                      Bieren : Schooiersbier 6,5 blond,(bij de Proefbrouwerij)

BEER AND YOU    158,Ransbeekstraat—1120 Neder-over-Heembeek         T.0495-347805 GESTOPT 2021

Microbrouwerij                    www.beerandyou.be

                                Gauthier Hannecard

                                Bieren :,Baribal,Flora,Ré,Néa,Ull,Violette,Pan,Leopolda,Isis,Seth,Pomone,Organium novum,Inti,Entre le Tigre et l’Euphrate;

                                la Oufti de lich, Bruxelles pale ale,Face cachée,Nectar,Fraise et le loup,Cheminette ;Demetris ;Alde ;1981 ;Payanké brune au rum ;Marius ;

                               Puissante bière rousse triple ;Asia gruyt ;La Fidèle ;le temps des secrets ;Lupuline ;Passion ;Souvenirs ;

BEER 4 (FOUR) NATURE  53,Sint Paulusstraat—2400 Mol

Bierfirma                   www.beer4nature.be                           info@beer4nature.be

                                   Kevin en Jeroen

                                      Bieren ; Hert ;Toekan ;Voske ;(bij de Schieve) Wisent ;

BEER HOP-Flanders leisure    150 bus74,Ijzermolenstraat—3001 Heverlee      T.016-438144

Bierfirma                              facebook.com/beerhopbelgium

                                     Alessandro Steyls

                                     Bieren : Hortus 1738(bij de Vlier)

BEER I LIKE    41,Kortrijksestraat—8501 Heule      T.0497-485774

Bierfirma                

                                    Bieren : Tripel i like;(bij Beerselect)

BEER MY FRIEND    4,Schuitenkaai—1000 Brussel       T.0497-930217 GESTOPT 2020

Microbrouwerij                    www.beermyfriend.be                                                                                        soif@beermyfriend.be

                                   Bieren : Zwanzeur blond,Boma,Dikkemey,

BEERCONCEPT    50,Deidenberg-Wolschebach—4770 Amel         T .080-341357

bierfirma                    Fb.com/beer-concept                                                                                       info@beer-concept.com

                                     Rolf Neuens,Christophe Rodenburg

                                      bieren: Genesis,Summer hope,Richtenberger,

BEERSELECT      37 D,Poortakkerstraat-9051 St.Denijs Westrem         T.0497-663541

                                   beerselect.be                                                                        info@beerselect.be

                                 Wout Meuleman,Miel Bonduelle,Kasper Peeters(brouwerij voor bierfirma’s-derden)

                                 Bieren : geen eigen bieren;Bruiserken apero,Brasserie Vandekelder saison,-noire,Hofmann trip’l,Dame Jeanne brut d’Anvers;

                                La Cress,Promiele,Soorske,Vicus oro,Braven tripel,Tripel I like,Bienne,Dame Jeanne brut sur lie;-brut d’Anvers Rozet;Keikop tripel;

                                Keikop saison;Gijzelaarke blond,-tripel,-dubbel;Aareberg;Autryve;Bocht niet te zuipen;Claire de lune;Driope quadrupel;Everbier stout;Hert;

                                G.O.C.Grotenberge Ouder Comité;Hopschepper select;Jackie black;Kroost blond;Lesage blond,-bruin;Melius,Moemoe saison;Naft blond;

                                Reuz blond;Stanneman blond;Stien IPA;-saison;-tripel;Straf gouden Boels bier;Uni’partnerken;Bittere waarheid;33-60 Chiro Hiperlie;Cyrus;

                                Adelaarke blond KSA Kortrijk;Binnekletser;Col Roulé blond;Gardavoe;Grimaldie amber wine beer;-Blond wine beer;Jumper premium blond;

                                Kuul Belgian blond;-Belgian tripel;La Marlouf;Schorretje;’t Zolderken;Tietje Belgian blond;Toekan;Tony Belgian beer;Adellijke bastaard;

                                Aspirantje chiro Sleidinge;BAVO Beverst als vrienden ondernemen;Beirnems beirke KLJ Beernem;BAVO Gents abdijbier;Boterham;

                                Brulaapke;Busschots blondje;Criminus;Den 70;Dobbeltoe Chiro Maldegem en Kleit;Den Ingenieur;Engelken tripel;Gouden bareel;

                                Het Aspin’ke;Klett van Jett scouts Jette;Kristus Koning;Lamme Uil;Lesage special;Saison Sambucus;Pyrus blond speciaalbier;

                                Ravotterke blond chiro Hulsen;Ringske chiro Scheldering;Stien dubbel oaked;’t Gommaireke;’t Klauwke;’t Mjeels Pierke;Tipsy gold

                               Zwarte madam blackout XXX;Charlie dry hopped tripel;Spooked Hazy blond;

                              

BEERSOLUTIONS-(Paeleman)4,Blancquaertsveld—9290 Berlare         T.0474-499747

Microbrouwerij            beer-solutions.webnode.be                                                                          christophe@doorsolutions.be

                                  André Paeleman (bij Van Steenberge)

                                 Bieren : Uitzet 1730,Uitzet kriekbier,Uitzet tripel,Lam Gods,Kwets,Druivenbier,Kwetteraar,

                                 Uitzet 1730 IPA,

BEERSTORMING    75,Alsembergsesteenweg—1060 Sint-Gillis-Brussel        T.0472-897401

Microbrouwerij                       www.beerstorming.net                                                                                hello@beerstorming.net

                                 Antoine Lavis,Arthur Ries

                                 Bieren: huurbrouwerij,Mok-ale,GMGK #28,Nordic hopster #105,God save the beer,BS0037 Chili, Golden shower,Dirty rambeer

                                  Kom’Quoi #150,BS#0122,BS#0174 BB prunes,BS#75 so beer it,God, BS0174 BB prunes,BS#122;BS#312 golden shower;

                                  BS0246 ca m’ira belle,BS0189 dark Vater,BS#286 Wesh groseille,BS#286 wesh groseille;BS#327 Pam’la;BS#327 Pam’La;

                                   Mandarine vibes; Brew #193 Carthame;-#344 Elizabeer;-#367 La Kongolaise;-;;”374 Pink Pepper; 

BEIR BREWING    230,Visserij—9000 Gent        T.0472-461646

Bierfirma                             www.beirbrewing.com                                                                                       info@beirbrewing.com

                                              bieren : Beir Belgian blond beer;Beir lemon;-hops;Mor e Beir;(bij Eutropius)

BELFORT BEER    10,Palokenstraat—1750 Sint-Martens-Lennik        T.0479-465255

Bierfirma                             www.belfort.beer                                                                                                    philip@belfort.beer

                               Bieren: Belfort blond 8°,Belfort bruin 9° (bij de Proefbrouwerij)

BELGA BREW   68,Ingooigemplaats—8570 Ingooigem

Bierfirma               belgabrew.com

                                Bieren: Yvegem blond;-bruin;-tripel;(bij Deca)

BELGE        zie la brasserie Belge

BELGENIUS     zie FDW brands

BELGIAN BEER BREWING CIE    43,Stokerijstraat—9000 Gent        T.0485-932822    0472-543351

Bierfirma                           www.captaincooker.com                                                                          jasper@captaincooker.be

                                      Dirk Standaert

                                      Bieren: Manukabier (bij De Graal) 

BELGIAN BEER EXPERTS    281,Mechelsesteenweg—2550 Kontich

Bierfirma                www.tripeleight.be

                                Bieren : bij Anders:tripel 888;

BELGIAN BREW FACTORY    103 A,Kortrijksestraat-8501Heule          T.0477-610881          056-130403

microbrouwerij               www.belgianbrewfactory.be                                                                    info@belgianbrewfactory.be

                                 zie ook The Brew society=hetzelfde adres.Brouwt voor derden

                                  bieren : Martha sexy blond,,Quinoux,Boho blond organic,-Organic white,Boho fruit organic, Concordia wild hops 2018,Grailee’s,

                                  Karbo,Martha brown eyes,Martha guilty pleasures,Bux blond;Bux tripel;Hopnitized everyday IPA;-Kveik IPA;Pepé Marcel;Bottleneck;

                                  Ultraviolet a wheat saison ;XX Grand cru ;XII Flemish red ale ;Brûler ;Zeven zonden IRA ;

BELGIAN CRAFT BEER COMPANY     7,Singelbeekstraat—3500 Hasselt       T-0486-485589   

Bierfirma                      www.biervanhogegoesting.be

                                         Bieren :bij Anders en Beerselect:Coccinelle tripel,;Grashopper;Thor saison,Haspengouwse tripel;

BELGIAN LUXURY BEER (Doing it right sprl) 26,rue Lossignol—1401 Baulers       T.0497-432208

Bierfirma                                

                                                  Gauthier D’Hollander

                                 Bieren : St.JeanBubblerum,-bubblesky whisky,weed beer 10°,ganja beer,Saint Jean blonde,-triple, Saint Jean Hash,

                                 Saint Jean cuberbon,-kaori wakame,St.Jean 1400,-hoppy ending,-red tiger,

BELGIUM BEER EXPORT   13d Route du Condroz—4100 Boncelles

Bierfirma                                 www.tripick.be                                                                                                                  fred@tripick.be

                                                  Frederic Ambroise,Nicolas Leonard,Emmanuel Mewissen

                                  Bieren : Tripick blonde 6°,Tripick triple 8°, (bij Lupulus,Anders)

 

BELGO SAPIENS    5,rue du Travail—1400 Nivelles         T.067-339917

Microbrouwerij Ceres           www.belgosapiens.be                                                                                   contact@belgosapiens.be

                                  Damien Demunter en vennoten

                                  Bieren: Cheval Godet triple, Polarius lager,-Colonel arch,P’Tit granit,-Blanche de Thisnes,-triple,-double, Cheval Godet double,

                                  Wohrmann’s,Solarius blonde,Jazz beer Django,Illegaal festivaal la grande beuverie,la blanche, la Fanny,l’ambrée, La blonde,

                                  Non peut-être,Cheval Godet quadrupel winter beer,Obaa Belgian craft beers amber 2 ;-Black 3 ;

BELGOO  BREWING    61,Georges Wittouckstraat—1600 Sint-Pieters-Leeuw        T.0475-692460

Microbrouwerij                      www.belgoobier.be                                                                                    info@belgoobier.com

                                               Jo Van Aert

                                       Bieren: Belgoo saisonneke,-Magus,-Luppoo,-Arboo,-bio blond,-bio amber,Bloemekei IPA,La Cèze, Pasterke,Luppo extra,

                                       Keekebisj bio,Saisonneke extra;Hoppy pils;

BENOIT   2,Avondzonweg—8500 Kortrijk           T.0471-321175

Microbrouwerij         https://brouwerij-benoit.business.site

                               Christophe Benoit

                          Bieren : Double gold,imperial eagle stout,blond double,Belgian black label,Russian imperial stout, Smokey tripel,Dark soul,Eagle porter,

                          Pepieto,1P415H;Double barley wine;Marietje;Mielke;Secretaris Jacques;WITT3N;Monkey one;Dark soul;Château Benoit 2020 tart cherry;

                         Double dry hopped Neipa;Fruit;Black label;Domaine Benoit;Cuvee Noir;Brett à buver;

BEQUIN       21B,rue des brasseurs—7700 Mouscron

Microbrouwerij        www.facebook.com/pg/brasseriebequin                                                       brasseriebequin@gmail.com

                             Thomas Mulliez,Jalil Lahrichi

                             Bieren: La Bequin,la Mouscronnoise,Petite mousse ;

BèRE BROUWERS    7,Zonnelaan—8470 Gistel          T.0490-412252

Microbrouwerij                 berebrouwers.be

                                  Robin Nollet en Ruben Lancksweerdt

                                  Bieren : Grizzly ;Weissbär ;Koerskater ;Arvid ;Rocktopus ;Hemelse Mia ;

BERRINGSE BIERBROUWERS   108,Hasseltsesteenweg—3580 Beringen        T.0477-851799

Bierfirma                                  www.koolputter.com                                                            info@koolputter.com

                                   Philip en Jurgen Reynders,Marc Limet

                                   Bieren : Berrings blauwbier,Koolputter goud,-zwart,-chef prion,IWAP batch 2018,IWAP batch 2019(bij De Proefbr.)

                                        

BE TASTY            Place du Sablon-1000 Brussel        T.0487-587513

Bierfirma                             betasty.be                                                                                                           info@lazoevel.be

                              Frederic Jeanjot,Bernard Feron

                              Bieren : La Zoevel 8° ambrée,(bij de la Lesse)

BETSY       18,Sportstraat—8450 Bredene        T.0498-263767

bierfirma      www.brouwerijbetsy.be                                                                           info@brouwerijbetsy.be

                                      Jürgen Tavernier

                                      Bieren : Blonde Betsy 6,9°,Betsy brunette,-tripel,(bij the Brew Society)

BETTER BEER BREWERS   14,Willem Elsschotstraat—8870 Izegem   T.0476-981392  0495-509272

Bierfirma                         www.better-beer-brewers.com                             chris@better-beer-brewers.com

                                 Chris Vandecaveye,Jurgen Vermeylen

                           Bieren : Jurist,Jurist pro deo,Jurist pleidooi,-tripel gold,(bij d’Oude Maalderij,Beerselect)

BEZOENS   5,Hoogkantstraat—3690 Zutendaal       T.0474-657101

Bierfirma                www.limburgseschone.be

                            Bieren : bij Beerselect:Limburgse schone;

BGV-FORESTINNE   —5351 Haillot   gestopt 2020;biermerken verkocht aan br.Caracole                                                    

BIBCO     16-20 ,Industrielaan—1740 Ternat         T.02-3855000    02-5835790

bierfirma                    www.rameebeer.be(Carlsberg group)zie Abbaye de la Ramee

                                     Bieren : Ramee blond,Ramee amber,Ramee wit,tripel blond

BIER EN KARAKTER    46,Slypsstraat—8890 Slypskapelle-Moorslede T.0473-230049   0498-624742

Bierfirma                             www.bierenkarakter.be                                                                  brechtdumoulin@hotmail.com

                                       Brecht Dumoulin,Chris Callewaert,Chris Bruynooghe(bij Deca)

                                    Bieren : Klets blond,Klets bruin,Klets extra hop,Rex Artus,Sword, The red karpers,Rex Artus prestige,Fontana blond;                            

BIERBEEK DORPSBROUWERIJ    20,Ruisbroekstraat—3360 Bierbeek      T.0478-054766   

Microbrouwerij                                                                                               

                                 Bieren : Bierbeek tripel;Saison Bierbeek; -Wit;-Bruin;                                         

BIERBUTLERS Vof    111,Kortrijksestraat—8850 Ardooie     T.0473-230049    0498-624742

Bierfirma                                                                                                                info@bierbutlers.be

                                     Kris en Emmanuel (bij Eutropius,Maenhout,Gulden Spoor en ’t Gaverhopke)

                                     Bieren: Witte pater,Ardoois blond,Flanders poppies,Witte pater BA whisky,Ardoois blond BA rum,Witte pater tripel;

BIERE TOTALE    34,Bloemsehoeve—3200 Aarschot

microbrouwerij         www.bieretotale.be                                                                                          info@bieretotale.be

                                     Pieter Goris

                                     Bieren: Black out imperial stout,

BIEREN BOELS      72 C,Petegemstraat—9870 Machelen-Zulte        T.0468-054380

Bierfirma                               www.boelsbier.be

                                      Peter Boels

                                      Bieren :  Boelsbier authentiek amber 6°, Straf gouden boelsbier;(bij Eutropius)

BIEREN VAN BEGEERTE    51,Marie Josélaan—2600 Berchem

bierfirma                           www.bierenvanbegeerte.be                                                koen@bierenvanbegeerte.be

                                              Koen Fierens

                                              Bieren: Kamil,Kamil greenstone ltd edition,Moktamee,Hip Hop green hopping,Carolus Magnus;(bij de Proefbrouwerij)

                                             Kamil surfer Rosa;

BIERES DE QUARTIERS   39,Vestenstraat—3080 Tervuren         T.0491-0835457

Bierfirma                              www.bieresdequartiers.be

                                     Bieren : La Trois tilleuls,la Wiener,    (bij Jandrain,Valduc en Du Renard)La Stockel,La Schweitzer, La Chasseurs Ardennais,

                                     La Saint Boniface,La Cimdix,La 50 noire ;La Flagey ;La Plateau Avijl ;

BIERES SAINT JEAN    26,rue Lossignol—1401 Baulers        T.0497-432208

Bierfirma                                  bieressaintjean.be

                                         Bieren :  Ganja,Sakura,Sweeties,Kaori,Kiko,Bubble rum,Bubble tini,Bubble sky,  (bij Anders)

BIERKE PLEZIERKE    112/6,Antwerpsestraat—2500 Lier

Bierfirma                                         www.bierkeplezierke.be                                                                          info@bierkeplezierke.be    

                                      Bieren: den Bleeter,den Strooien Hoed,(bij de Proefbrouwerij)       

BIERMAEKERS    126,Driemasten—8560 Gullegem         T.0468-238626      0476-675641    

Bierfirma                            www.moorselesbukske.be   www.buxbeer.be                                   info@brouwerij-biermaekers.be

                                    Dieter Van Biervliet

                                   Bieren: Bux amber,-blond,-brown,-fruit,-tripel,-Gold;Moorslede’s Bukske,Bux browb B.A.(bij Guldenspoor enthe Brew Society)

BIERSTEKERS    38,Hooistraat--8000 Brugge

Biersteker                   www.bierstekers.com

                                    Bieren : Wit;Wit Ipa;Wit Schaerbeekse kriek;Wit zure pater;Wit Zuur;Zure kriek;Zure ODE LMBK;Zure oud bruin;Zure pater easy;

                                   Zure pater H;Zure pater Ipa;Zure pater P;Zure pater Q;Zwart;Zwart oud bruin;Zwart roste Patrick;Zwart skreve;Zwart smoked;

BIJEN BROUWERIJ    8,Haverstraat—8470 Snaaskerke       T.0499-427434

Microbrouwerij               www.bijen-brouwerij.be

                                   Bieren : Bees;Boeferken;

BIJENHOF        30,Moravie—8501 Bissegem         T.056-353367

Bierfirma                       www.bijenhof.be

                                   Bieren : Bijenhof honingbier,Bijenhof hydromel,

BIG BREWERS    62,av.des Coteaux—4030 Grivegnée           T.0498-712421

Bierfirma                            www.bigbrewers.be

                                   Bieren : Diktator IPA (bij brass.Belge)

BINNENVETTER   107,Markgravelei—2018 Antwerpen

Bierfirma                            www.binnenvetter.com

                                   Bieren :eigenweiss,gajes,grainiac,green cap,hitparade,monster soup TT,smoke & mirrors,wazig,

BIOSANO       Nijverheidsstraat 54F-bus 1 –2160 Wommelgem      T.03-6641769

Bierfirma                    www.biosano.be                                                                                                                  info@gageleer.be

                                Louis Meulders(Gageleer)

                                Bieren: Bufo,Picus pils,Gageleer original,-dark,-sour white,-no hops,- no alcohol,Zwarte madam,

BISOUS M’CHOU    rue Basslé—6000 Charleroi        T.0498-351595

Bierfirma                      www.bisousmchou.com                                                                                         info@bisousmchou.com

                                      Bieren : bisous m’chou 6,5°,monkita,

BKRK          1,Bokrijklaan—3600 Genk(Domein Bokrijk)

Microbrouwerij            bieren : Wildeman,

BLACKSMITH     24,rue Palau—1410 Waterloo    T.0479-042787

Bierfirma                    blacksmith.odoo.com

                                     Bieren : Vulcain;Citra;

BLOMMECAES huisbrouwerij   17 b,Dendermondsesteenweg--9000 Gent

Bierfirma                            www.tripeljohanna.be

                                   Blomme Thomas

                                   Bieren : johanna tripel,Saison gant oise,Brigitta zuur bessenbier;(bij Craywinckelhof)

BOBBI-brass.d’Ittre    37 C,chaussée de Nivelles—1461 Haut-Ittre        T.0475-943381

Microbrouwerij           www.chezbobbi.be                                                                                                            info@chezbobbi.be      

                                         Bieren : Triple Saint Géry,Bobbi Strong blond;-IPA;-white;-pils;Bobbi super pils;                                                                                              

BOELENS    7,Kerkstraat—9111 Belsele           T.03-7723200

                                     www.brouwerijboelens.be                                                                                      info@brouwerijboelens.be

                                    Kris Boelens

                                Bieren: Bieken,Santa Bee,Waase Wolf,Waaslander,Dubbel Klok,Tripel Klok,Kurre ?,Sharky’s bierke,Singilis,Berrevoesj;Fenom,cuvee Gerard;

                                Viola;Workout; Crazy Salamander Armstrong;-Invierno;-Kobbe;-Lowca; Mercurius tripel;Stroop Kurre;9100 for Hooverphonic;Frambier;

                                Husar tripel;Perkament honing;-Tripel;Saison Sambucus;Bourbon collab/het Anker;Dust;Enjoy Spark 2021;Didier en Nelle;Kurre;

BOELS BIER        72 C,Petegemstraat—9870 Machelen aan de Leie      T.0468-054380

Bierfirma                         www.boelsbier.be

                                 Freddy en Peter Boels

                                 Bieren : Authentiek Boelsbier amber 6°,Straf gouden Boelsbier 8°;(bij Eutropius en Beerselect)

BOFKONT      340,Mechelsesteenweg—2550 Kontich        T.0494-751258

Lambiksteker                    www.bofkontbeer.com  

                                 Sam Hellemans      

                                 Bieren : fruitbieren op basis van lambiek,Three seasons,Moonwalk,Moondance;Raspoetin;

BOKKE      6,Bus R,Ekkelgaarden--3500Hasselt

Biersteker               www.FB.com/bokke29

                                        Raf Souvereyns

                                   Bieren : Wintergeuze,Framboos noyaux,-passie,-vanille,Steengaard,Wijngaardrood,Winterkriek kaneel,Oloroso,Kriek Pjassel,Pjassel,

                                   Abrighost,Steen,Levenswater,Macvin,Averell,Jack,Joe,William,Ghost lambic chardonnay,-cognac,Guaeuze musquée,Bokkereyder,

                                  Noble ghost,

BOM BREWERY    Armoedestraat Hangaar 15--8800-Roeselare       T.0479-681024

Bierfirma                                http://bombrewery.com                                                                                bert@bombrewery.com

                                Bert Van Hecke,Rebekka Lyssens(bij Anders,Belgian brew company,d’Oude Maalderij;)

                                Bieren: Triporteur from heaven,-hell,-wild and funky,-full moon,-kriek & berry,-Rosie Rosa, Nipple tripel,Triporteur vintage 2019,

                                -Total loss,-Basta IPA,Bling bling imperial king,Wild killed in action,Hit Haze,Nipple tripel;Triporteur vintage 2019

                               

BOON               65,Fonteinstraat—1502 Lembeek         T.02-3566644  

Lambikbrouwer                www.boon.be                                                                                                      info@brouwerijboon.be       

                                Frank Boon

                                Bieren: Oude geuze,Oude kriek,Geuze Mariage Parfait,Kriek Mariage Parfait,Framboise, Faro,Dekoninck geuze,-kriek;Duivelsbier,Jack-Op,       

                                Moriau geuze,Oude geuze black label,Lambiek Boon ZBF, Oude geuze black label;-nr 2;-nr-3;,Oude geuze Boon black label n°4,-nr 5;-nr 6;

                                Oude geuze Boon à l’ancienne vat 31,91,110,108,92,79,77,109,44,108 bis,86;Kriek Boon Schaarbeekse 2019,

                                Oude geuze white vermouth foeders;

BOSKAL                 31,Noordeind—2920 Kalmthout           T.0497-479994   GESTOPT 2020

Microbrouwerij              www.boskal.be                                                                                             info@hetbrouwershuis.com   

                                 Hans,Peter en Maarten Bosmans

                                 Bieren: Bossiebier,Bossie blond,-amber,-donker,

BOSMANS BART    42,Sittardlaan—3500 Hasselt           T.011-229158

Amateurbrouwer              Bosmans Bart

                                  Bieren: Straffe pater,Pittig blondje,Hekske,Hiphopper,Ne Monk,

BOSSUWE BREWING    22,Leiestraat—8500 Kortrijk      T 0479-132629    0494540536

Bierfirma                                         www.bossuwebrewing.com                                                                            tony@bossuwe.com

                                      Gaëtan Vandenbulcke,Geraldine Legein

                                      Bieren: Bomb-out,Betty B,The Pattaya paradigm, pale-alien abduction, AGNAT,MOAB-O!,the i-Pits-A, (bij Eutropius)

                                      Basket case I.S.A.,Pandaap,

BOSTEELS -AB-Inbev group         96,Kerkstraat—9255 Buggenhout          T.052-332323

                            www.bestbelgianspecialbeers.be                                                                        info@kwak.karmeliet.be

                            Antoine en Leo Bosteels(nu AB-Inbev)

                            Bieren: Kwak,Tripel Karmeliet,Deus,single batch BBB01ltd release 2018,Gouden dunk tripel,Monte Cristo,Deus brut des Flandres 2020;

                            Adrienne;

BOTO          7,Sint Jansstraat—8791 Beveren-Leie           T.0468-238626

Bierfirma                                                                                                                                              brouwerijbiermaekers@gmail.com

                                            Bieren :Apero beer, gin flavoured apero beer,

BOUDELO abdij    23,Kasteelstraat—9190 Klein-Sinaai         T.0495-045231

Bierfirma                       www.boudelo.be                                                                                                          info@boudelo.be

                                Tony De Wilde

                                Bieren: Boudelo tripel,blond;-grand cru,-dubbel 800 jaar,(bij the Musketeers)

BOURGOGNE DES FLANDRES    6,Kartuizerinnestraat—8000 Brugge(John Martin Group)   T.050-335426

Microbrouwerij               www.bourgognedesflandres.be                           info@bourgognedesflandres.be

                                Anthony Martin-brouwer :Thomas Vandelanotte

                                Bieren: Bourgogne des Flandres,Bruinen Os,Blonden Os,Love potion n°4,-n°6,Give me hop Joanna, Kilning in the name;Denise;Lucie;

                                Jennifer Jennings IPA,Orange crush IPA,Wheat or without you,BdF blond, Nikita whisky barrel,De Os wild thing,James blond,Loreley,

                          Nikita whisky barrel;the rice of the hops;Rice rice baby;Bourgogne des Flandres blond;Saisons in the sun;

BOVENKASSEI     83,Bovenkassei—9506 Zandbergen

bierfirma        fb.com/bovenkassei

                                Filip Pillet,Marissa Van der Cruyssen

                                        Bieren : ’t Kasseiken tripel blond,-donker,(bij Craywinckelhof)

BRABANCE    64,Terkamerenlaan—1050 Elsene          T.0471-565606

Bierfirma                      www.brabance.com                                                                                            sebastien@brabance.com

                                       Bieren : Brabance,Brüsseloise,Elsener,Stormtrooper,(bij Belgian brew society,Valduc)

BRAM’s BREWERY    zie nu bij BEERSELECT GESTOPT 2020

                                              Bieren: Roeselaars blond,Roeselaarse tripel,Bruin Berten,Peegie quadrupel,Demarrage, Bram’s IPA,Hops ’n roses,

                                              Sprint,Spurt,Krottegemsen,

BRAMBRASS            7 A,Quatannenstraat--8551 Heestert           T.0498-644921

Bierfirma                                    bieren : beer prins der duisternis,bébé d’amour 2017,-2018,l’amour toujours,Hopman brut IPA, (bij De Meester,de Feniks)

                                                   Rik & Raf tripel,Brewer’s nightmare imp.stout Ardmore;-Ledaig;-Speyside;Prince of darkness quadrupel;Tock’Ard;

                                                  Cold tears and coffe cake;Coffee and beer are my 2 best friends;Curse of the crystal coconut;Prince of darkness Cordhu whisky;

                                                Voices from the underground whispers of freedom;We’ve invented a drink called coconut coffee;

BRANDSTOF        81,Bromeliastraat—9040 Sint Amandsberg        T.085-104922  0486-920924

Bierfirma                             www.naft.beer                                                                                                        naftbeer@gmail.com

                                    Brecht Gerniers en Charles Turcksin

                                     Bieren :   Naft blond, (bij BeerSelect)

BRASSE & VOUS    27C,rue d’Alleur—4000 Rocourt           T.04-3848478  GESTOPT 2021

Microbrouwerij                  www.brasse-et-vous.be

                                   Bruno Bonachelli

                                   Bieren: La Légia ite missa est blonde,-saison,-la fruitée cassis-menthe,Esperluette gla gla,-blonde, Esperluette ambrée,la Bâtarde ;

                                   Li Saqwe ; Ambre de Bois ;BLG Smokey ;Guenièvre ;Idée Folle ;L’Ingénieuse ;La Siouche ;Legia session ;Mascafia ;Saison Neuvice 2020 ;   

BRASSE TEMPS (L.L.N.)    4,Place des Brabançons—1348 Ottignies(Louvain-la-Neuve)  T.010-457027

Microbrouwerij                            www.br-dubuisson.com

                                              Eric Verdonck

                                              Bieren: Cuvée des Trolls (voor Dubuisson)

BRASSE TEMPS MONS    1,Boulevard Delvaux(Complexe Imagix)—7000 Mons      T.065-849414

Microbrouwerij                        www.brassetemps.be

                                            Bieren : l’Ambrasse-temps,la Blanche de Sainte Waudrée,La Brasse Temps cerises, Cuvée des Trolls,                                   

                                         

BRASSERIE 113             113,rue d’Havré—7000 Mons

microbrouwerij                        brasserie113.be                                              brasserie113@gmail.com

                                                  bieren : 113 blanche,113 ambrée,

BRASSERIE ADVENTURES   zie de Chastre

BRASSERIE BELGE    7,Place Coronmeuse—4040 Herstal(Liège)        T.0498-913162

Microbrouwerij                     www.labrasseriebelge.com                                                                          mco@labrasseriebelge.com    

                                     Michel Collet

                                     Bieren : Belgicus dark coal,-Gold,-Red,Marcus beer,Tonus 3G;Diktator;General crocus;Success;Rising Sun;Larco;                       

BRASSERIE [C]    14/24 Impasse des Ursulines—4000 Liège       T.0476-863109      04-2660692

Microbrouwerij           www.brasseriec.com                                                                                     renaud.pirotte@lacurtius.com

                             Renaud Pirotte,François Dethier

                            Bieren: Curtius,Black C stout,Smash pacific,Smash Liège pale ale,Experimental [C],Fjord,Gaufree, Blackie,Blondie,Trinity,Whitny,

                            Pilsa,Rosita,Shiva,Tripa triple IPA Liégeoise,Hippy shake NEIPA de Liège,IPA Juice fruity Cockt’ale;Waroux bière du château;Field;

BRASSERIE CENTRE ARDENNE   66,La Cornee—6840 Grandvoir        T.0494-370754

Microbrouwerij        www.terredevaurien.be       

                                    Bieren : V5 VaurienBière blonde,V7 blonde dorée,W4 Vaurien blanche;(bij de Silly)-Vaurien cave cervoiserie bar;

                                    Vaurien H7 cacao;Vaurien H7 torréfiée;

BRASSERIE DE LA MULE       95,rue Rubens—1030 Schaarbeek

Microbrouwerij         fb.com/brasseriedelamule

                                      Bieren :Hefe weisse ;Hops ‘n spelt appetite for saison ;Lager ;Kölsch ;Kölsch Inna jungle ;the Belgian beers race ;

BRASSERIES DE LIEGE   19,Quai sur Meuse—4000 Liège     T.0474-597172

Microbrouwerij         www.bdl.beer    

                                    Bieren : Chill IPA ;L & Gia pils ;La Sauvageonne 2018 ;Légia pils ;Mascafia ;

BRASSERIE DELUXE    zie Houblons de Bruxelles

BRASSERIE DROGENBOS    470 B,Paul Gilsonlaan—1620 Drogenbos    T.0492-434346

Microbrouwerij           www.drogenbos.beer

                                   Bieren : Drogenbos blond ;-blanche cassis ;-Berliner weisse ;-Cream ale ;-Smoked stout ;

BRASSERIE DU CAMELEON    12 bis,rue Bouchet—5340 Gesves      T.0476-610482

Bierfirma               www.brasserieducameleon.com (bij Millevertus)

                               Bieren : bij de la Couronne,Millevertus,Minne,Manufacture Urbaine,La Clé du bonheur ;KLBS ;La Pie Colleuse ;Odas ;La Pie Colleuse ;

                               O d’As ;

BRASSERIE EXPERIMENT’ALE     Ry d’Oneux—4130 Esneux        T.04-2236635

Microbrouwerij        www.lexperimentale.be

                                  Bieren : Orbit ;Dynamit ;Golden ale ;A.R.A.american Rye ale ;Ale in One ;Coconut milk stout ;Orbit ale ;

BRASSERIE HOUBION   2,Grand’Rue—7140 Morlanwelz       T-0498-418059

Bierfirma              www.brasseriehoubion.be

                                Bieren :Tech’tu;Bî râte;

BRASSERIE HS-la Haute Senne  42 A,boulevard de la Senette—7190 Ecaussines     T.0474-529174

Microbrouwerij         bieren : Haute Senne copper,-ebony,-gold,-Ivory;

BRASSERIE ILLEGAAL    109,rue Verte—1030 Schaarbeek      T.0478-084285

Bierfirma                            www.brasserie-illegaal.com                                                                                  illegaalbrew@gmail.com

                                  Bieren : Illegaal,Echt,Khop killer new,Sociaal-New!;(bij Belgo Sapiens,Jandrain-Jandrenouille)

BRASSERIE KRAAINEMOISE    

Microbrouwerij         bieren : Alpha blonde;Tango Charlie;Propolis;Berliner melon weiss;Petit Bouddha;la Blanche de Shawi;Sour me this;Lemon 3;

                                    West side story;London calling;Season in the sun;

BRASSERIE L4    27,Recogne Le Blancheau—6800 Libramont-Chevigny

Microbrouwerij                facebook.com/brasserie-L4-Libramont                                                             L4brasserie@gmail.com 

                                     Lambotte Marc,Anaïs,Coralie,Julien

                                    Bieren :La L4 ambrée,la bière de Libramont, L Brune ;L triple ;

BRASSERIE LA CONFLUENCE    zie la Fluviation 75,rue La Vau—1420 Braine l’Alleud

BRASSERIE LA FABRIQUE    3,rue de la Fabrique—4632 Cerexhe-Heuseux      T.0473-691255

bierfirma                                                                                                                info@brasserie-boca.be

                                   bieren : Boca ambrée,-blonde,-brune,-triple,

BRASSERIE MINNE   9,Zone Industrielle Nord—5377 Baillonville  T.0475-878366 – 0471-784509

                               www.brasserieminne.be                                                    info@brasserieminne.be

                               Philippe Minne,Catherine Vanderwauwen(voordien br.de Bastogne)

                               Bieren: Bastogne pale ale blonde,Ardenne fresh hop,Bastogne pale ale bio,Super triple au rhum, Rouge Ardenne,Super Sanglier,

                               Troufette blonde,-rousse,-brune,-givrée,-Biribiri,L’Aiglon blonde, Ardenne belle d’été,Ardenne triple,Ardenne wood my foxy lady 2017,

                               Super triple au cognac Leonard, Ardenne wood stout,Ardenne wild 2018,Ardenne saison sauvage,Ardenne purple cassis,Berry Gose,        

                              Ardenne stout sour & salty,purple Ardenne gose cassis,Ardenne old ale,Ardenne wood givrée, Ardenne wood stout 2018,-wild,

                               Ardenne wood my deer,-ma bitch,Ardenne wood old ale, Ardenne wood my chipie 2019,Woodu wood,Divine Ardenne grap’ale,

                         75th Battle of the Bulge; Ardenne wood my chippie 2019;-stout edition 2018; Ardenne pale ale bio;Ardenne spirit;Ardenne wood mon loup 2020

                          Ardenne wood 2020 Bee Gees cognac barrels;Ardenne wood 2020 Bee Gees white Bourgogne barrels;Ardenne wood ma demoiselle Jura wine;

                          Ardenne wood my deer 2020 bougogne blanc Puligny Montrachet;Ardenne wood my deer 2020 red porto barrel;Ardenne wood my deer 2020

                          Sauternes barrel;Ardenne wood stout whisky Lambertus;blanche Ardenne bio;Château de l’Avouerie;Hop Hell bock lager;Kveihoppyöl;

                          Purple Ardenne gose cassis;Vinum 2020;Ardenne vinum 2020;Hermine;Hop hell bock;Stiris;la Quatrième Clé;Robby wood ;Hermine; Siris;

                          Ardenne wood vieille rouge d’Ardenne;Local heroes 2DH Neipa;O d’As;

BRASSERIE  O    4350 Pousset     GESTOPT IN 2020                                                      

BRASSERIE SARTOISE     36,rue de la Chapelle—6542 Sars-la-Buissière      T.0473-322652

Bierfirma                       FB/brasseriesartoise                                                      brasserie.sartoise@gmail.com

                                   Philippe Skilbecq,Christophe Willame

                                   Bieren :  Sartilège,Mac Wilbecq    (bij d’Erquelinnes)

BRASSONOMIE GUS    36,Eredienststraat—1000 Brussel       T.02-2657961

Microbrouwerij-Taverne      www.gus-brussels.be

                                Bieren : Moon;Suzette;Pink sour;Sqeeze;Pink season;Goma;Santana;Moon;

BRAUEREI NEAU   11,Schulstrasse—4700 Eupen     T.0472-375429

Microbrouwerij        brauerei-neau.com

                                Bieren : Néau Hygge;Fika;Sauvin saison;Citra pale ale;India pale ale;Morfar BA;Sauvin saison;

BRAUS                11 B2,Langdorpesteenweg—3200 Aarschot          T.0494-658404

Bierfirma                          Rob Van de Leest en Gino Braus

                                   www.brouwerijbraus.be                                                                         brouwerijbraus@hotmail.com

                               Bieren: Braus donker blond,(bij Anders)

BRAUW     37,Molenstraat—3600 Genk       T.0478-801552

Microbrouwerij           www.brauw.be

                               Bieren : Spitske,tripel V,Tilia tripel,Jan Withops,Debuut;Super saison;Emiel wild wit;Avalache;the One;Ferme tripel;Hobos;

                             Louis pale ale;Free bird session IPA;-Milk stout;Onyx;Zwarte bengel;Ferme witte Eldorado;Hoppug;Zwarte Bacchus;Eyjafjallajökull;

                             Brouwsel #2 Wee heavy;-# 3 speltbier;Butcher;Butcher classic;Eldorado Neipa;KB Korenbeurs blond;Lestig Pjaat;Spitske VCW75  2020;

                             Zwarte bengel;Armout Macleod scotch;Brauwsel #4 Kölsch;Daddy’s happy favourite;Porno blond;Spelt biertje;Alexandra DDH Neipa;

                            Armout Macleod scotch oaked;Butcher citrus;Geronimo grape ale;Hugo American Ipa;Sabinus black Ipa;Stokkur;

BRAVEN            90 bus 5,Beekstraat-9451 Haaltert

Bierfirma                       

                                 Van den Steen Danny en Elias

                                 Bieren : Braven tripel,(bij BeerSelect)

BRAVEN APOSTEL    230,Spermaliestraat—8433 Slijpe      T.0478-339889    0495-185484

Bierfirma NV De Linde                                     bravenapostel.be                                                              bravenapostel@gmail.com

                                     Familie Bernaert Jo en David

                                     Bieren: tripel 8°,donker 10°,

BRAXATORIUM PARCENSIS (zie abdij ’t Park van Heverlee)

BREDA       1,Hallengang—3000 Leuven          T.0486-836604

Bierfirma                brouwerijbreda.beer                                                                                              info@brouwerijbreda.beer

                           Patrick Vanoppen,Bert Crombez

                           Bieren : Goldor super pils,Blondor,speciale Ass,Adrianus,Peeterman,Speciale Ass;(bij De Kroon en Anders)

BRERIK       10,Bookmolenstraat—9111 Belsele       T.0478-200047

Microbrouwerij         fb.com/brouwerijbrerik

                                     Bieren : Winterbier;Blueberry;Black;Brenneke;Amelia;Special Bie;Prutserik;Zeverik;Bookmolen;Wild hop 2020;Winter Bie;-Blackberry;

                                    Winter Bie blueberry;Zeverik;Zeverik light;

BREWFEVER      12 C,Tempelstraat—9890 Asper/Gavere           T.0479-820136

Bierfirma                               www.brewfever.be

                             Bieren :   Ouverture,Hip Hop Hooray,Bottleneck, Bottleneck American pale ale;(bij Eutropius,Belgian brewfactory-the Brew society)

                            Flying V black Ipa;Minnie the moocher;

BREWING REBELS    2,Dries—9550 Hillegem       T.0479-741601    0472-411932

Bierfirma           bieren : bij Beerselect;Azzaca bastard;

BREWKSEL     50,avenue Franklin Roosevelt,bât.AW1106—1050 Elsene

Bierfirma                    www.brewksel.com

                             Bieren : Sansho,Exp.21,Brewksel’s Proud,Splash;(bij Arever)Mandarin vibes;Sansho new wave blond;s Proud Brussels sprout ale;

                            Splash milkshake Ipa;

BREWLAB    14,rue Fernand Houget—4800 Verviers

Microbrouwerij          www.brewlab.be                                                                                                          contact@brewlab.be

                         Bieren: Brass baron,Steel princess,Copper duke,leather dude,nitro mech,Corten butler;Admiral gardner;

BRICKX  56,Steenweg op Kortenaken—3450 Geetbets      T.0495-787234

Microbrouwerij       www.brickxdrinks.com

                                  Bieren : Brickx blond;Brickx mousseux;Brickx original;

BRIXIUS     53,Langestraat—9150 Kruibeke          T.0497-177514    03-2965951

Microbrouwerij           www.brouwerijbrixius.be                                            info@brouwerijbrixius.be

                           Bieren : Morris amber,Isidoor bruin,Boenk,B.B.B.tripel,Green hop blond,Mila,Boenk quadrupel, Brixius blond,Isidoor bruin,

                           Halycon pale ale,Ruitermolen biertje,’t Kasseike;Green hop ’20 blond;

BROCHUS        28,Constitutiestraat—2060 Antwerpen  GESTOPT 2020

bierfirma            www.brochus.com                                                                                         info@brochus.com

                           Roel en Nick

                           Bieren: Polderporter,Brochus Mild bruin;Halcyon pale ale;(bij Eutropius)

                          

BROEDER JACOB    28,Beninksstraat-3111 Wezemaal                    

Bierfirma                                   www.broederjacob.com                                                                                     j.claes@telenet.be

                                   Johan Claes en Bruno Verbiest (bij Anders en Du Bocq)

                                   Bieren: Beiaardbier,Brut rosé,Formidabel,Double espresso,Double port 9°,broeder Jacob bruin,-tripel,Kotmadam,so what,                               

                                  Lazarus bourbon whiskey infused;-Calvados;-Sherry,-Armagnac,-Rum,Vlierbeek 125 grand cru;Gaafse bock;Gijle bock;(Anders)

                                  Bidon;Winterklokje;

BROERS             7,Schoolstraat—9185 Wachtebeke      T.0498-546628     0472-236915

Microbrouwerij              www.brouwerijbroers.be                                                                               info@brouwerijbroers.be

                            Bram Bossuyt,Ruben en Thomas Laureys,

                            Bieren: Brughopper,Zwarte ruiter RIS,Maurice 1902,Kweepeer saison,Ross koffie stout,Slower, Mutten,Oktaaf,The black pope,Warandebier,

                            Amarillo IPA,Beer for life,Clair de lune,Compostella 2020, Hoppig blond,Powerstroke dikke zeuge tripel,Dark side of the moon,Dikke zeug,

                            Reinickendorf, Winter barley wine,Dark saison IPA,Lockdown tripel,Pale ale;Sour stout;Session ale;Honing tripel;NEIPA;Reaper stout;

                           Dark saison IPA; Cuvee 2020;Hoppig wit;Salty kveik;Imperial stout;Appel Gose;Espeel Jonas;Record hop;     

BROOTCOORENS zie br.d’Erquelinnes

BROOZ brew     13,Grand Place—7130 Binche         T.0495-190900

Bierfirma                                                                                                                                         brooz.brew@gmail.com

                               Bieren : Nelson the wisely wild IPA,(bij la Binchoise)

BROUWATELJEE      14,Dorpstraat—3210 Lubbeek          T.0484-142504

Brewpub                          brouwateljee.be                                                                                              cheers@brouwateljee.be

                                    Steven en Jan

                                    Bieren : Fresh Cascade hops IPA,Brabantse zomertripel,

BROUWBAR   70A,Oudburg—9000 Gent          T.0485-406319

Microbrouwerij-café           bieren : NI08 England IPA,PO1,PO2,PO3,FA16 Farmhouse ale,SP19 sour porter, SI45 session IPA,Ps46 peated stout,

                                               B44 blonde ale,DI55 double IPA;ISA59 imperial saison;S58 sour saison;SB57 sterk blond;PA61 pale ale;

BROUWCOMPAGNIE ROLLING HILLS  45 S,Industriepark De Bruwaan—9700 Oudenaarde    T.0484-488391

Microbrouwerij              www.petredevos.com

                                 Bieren : Petre Devos reserve-trio tripel,Audenaerde blond,Courant,(bij ’t Verzet,De Ryck,) Petre-Devos Auguste bifidus sour,-

                               -Bourgogne barrel aged Bifidus sour,Donsdeken,-Steeple;Wildebeest;

 

BROUWERIJ 31   18,Pater Declerckstraat—2323 Wortel       T.0475-671379

Microbrouwerij                 www.brouwerij31.be

                                            Bieren : Hopjom IPA;-Tripel;

BROUWERIJ 9900        11,Essenstraat—9900 Eeklo      T-0498-627443

Bierfirma                        bieren : bij Beerselect-Halve Gare;

BROUWERIJ AERTS---41,Nieuwstraat—2440 Geel           T.0470-710214    014-897102

Microbrouwerij                Roman Becker-Het Nest en Pirlot

                                   Bieren : Aerts donker;-tripel;(door Pirlot)   

BROUWERIJ B     1,Gildestraat—8370 Blankenberge        T.0492-314744

microbrouwerij                               www.brouwerijb.com                                                                                        info@brouwerijb.com

                                Pieter en Jan De Soete en Julie Geldhof

                                Bieren: Real love,E n’Echten,Dark love,B-15,Roesschaart,3Q beer;(bij Eutropius)

BROUWERIJ HOP   9,Gentweg—8582 Outryve         T.0478-226819

Bierfirma                                                                                                                                brouwerijhop@telenet.be

                                       Bieren : Cyrus,Autryve,EWO;     (bij Eutropius en De Feniks)

BROUWERIJ MAGNUS   154,Pieter Van den Bemndenlaan—2650 Edegem   T.0486-211015

Bierfirma                www.brouwerijmagnus.be

                                 Bieren :(bij de Mortselarij) Saison primis;Magnus black IPA;Pink parrot IPA;

BROUWERIJ VAN DAMME    Fort Lapin—8000 Brugge

Microbrouwerij          Diederik Van Damme

                                   Bieren : Saison 6,5°:Coitje;Keiberg;Renée;Zomaar bier;ARTFX;39 Scouts Klinky;ARTFX;Blonde Frédérique 26-9-2020;Brugse Lieve saison;

                                   Brugse Lieve special Belge;Elise a special blond;-amber tripel;Heilige Leonardus;Kleuterschool Lenteweelde tripel;Lowichi;Que tapa blanca;

                                   Que tapa dorada;Saison Alexander 2019;Saison de Ste Margriete;Saison TantKato;ZOMAAR bier VTI Brugge;Préféreetje;

BROUWERSHOF TE STEYNEMOLEN   1,Witveld—2811 Leest       T.0468-201861

bierfirma                     www.brouwershoftesteynemolen.be                                   info@brouwershoftesteynemolen.be

                               Nathan Peeters

                               Bieren: Steynemolen IPA,(bij ’t Gaverhopke)

BROUWERIJ VAN VLAANDEREN   15,1ste Linie Regimentstraat—8710 Ooigem    T.056-669324

Bierfirma               www.vlaamscheleeuw.com

                               Bieren : (bij Van Steenberge)Vlaamsche leeuw tripel;-donker;

BROUWHUIS VERTESSEN   92,Joseph Smeetslaan—3550 Heusden-Zolder

Microbrouwerij                 fb.com/brouwhuisvertessen

                                     Victor-Jan Vertessen

                                     Bieren : Centennial,Saison IPA,Brut IPA,Milkshake mango NEIPA,

BROUWKOTJE LENDELEDE   69,Kortrijksestraat—8860 Lendelede      T.0479-868667

Bierfirma                    bieren : bij De Meester:Hill 17;Lucky N°69;

BRUGHUISBROUWERS  1 en33,Muizenhoekstraat—2812 Muizen   T.0472-666547

Microbrouwerij      www.brughuismuizen.be

                                  Bieren : Brughuis tripel;-Saison;-Dark ale De Maerschalk;

BRUGS BIERINSTITUUT    39,Waalsestraat—8000 Brugge        T.0499-998964

Bierfirma                    www.brugsbierinstituut.be                                                       info@brugsbierinstituut.be

                                     Eli Noë, (bij de Proefbrouwerij)

                                     Bieren: Basilius,Galbert van Brugge,den Ijzeren Arm,de Witte Zwaan,De Zwarte Zwaan,Judith,

BRUNN     10,Elzenstraat—9120 Beveren          T.0473-443770

Microbrouwerij         www.brouwerijbrunn.be                                                                                brouwerijbrunn@gmail.com

                         Bruno Schelkens

                         Bieren: tripel Eveline,Kaffee stout,Valland Finn,Valland brunn,Ameltje;Lysbette;Mabelie;Ameltje;

BRUSSELS BEERPROJECT    188,Antoine Dansaertstraat—1000 Brussel        T.0471-633696

Microbrouwerij              www.beerproject.be                                                                       sebastien@beerproject.be

                               Sebastien Morvan,Olivier De Brauwere(in 2020 verhuis naar Anderlecht)ook bij Anders!

                                Bieren: Delta,Grosse Bertha,Dark sister,Babeleir de Bretagne,Babeleir de Saint-Jean, Chove Chuva,Babylone,Salvation,Bloody Pumpkin,

                                Tante Tatin,Ain’t got no home, I like it bitter,Red my lips,Stereo lips,Leviathan,EXP030,EXP032,Patagonian dream,Pico bello,

                                Zenith zest,Jungle joy,EXP035,-037,-039,Rise again,True & False,You want me,Black swan, Wunder lager IPA,Babylone,Jungle joy,

                                Soleil levant,#EXP 0055,#EXP 0056,Go Belgium red berries Belgian magic,Miami b**ch,Summer haze,Tatie Tatin,EXP066 to 071,

                               Arawak,Juice junkie,Tough cookie,BLD ORNG IPA,NEW ZLND SESSN,Pinard de Bruxelles,Lime wht,Super sessn;All together;Toy boy;

                               Chove chuva barrel aged,Funky wheat passion fruit,Whizz kid,Nord bliss,Bld Omg IPA,Lust for life;Ste Kat.;Miami b**ch;Night drift;

                                Eternit;Black bird;La Bohème;Churchill’s delusion:Ideu n’hido!;Princesse Jasmine;Lud Lok;Morning sunshine;Chock a bloc;Cannibale;

                                Tough love;Lime crime;Tu miturbi;La Shamas;Tough cookie;Badagaio;Bombastic;Pnut Bttr Stout;Sctch 1920;SPCY Gose;Wntr Infsn;

                                HZY FRTY Neipa;Lust for life;All together IPA;Crazy monkey session IPA;DECF stout;Dragn sour;Farm fresh;Just play;KLLRD Kveik;Lud Lok;

                                NZ HZY IPA;NZ Kveik;Pico Nova;Pyrolysis;Sour IPA;Wanderlust barrel series;Blitz Fix;Now or never;Just Play;Bada Gaio;Brewster gang;

                                Hive mind;Sour KVK IPA;CFFEE PLE ALE;IMPRL LGR;MCRO Ipa;PSTRY sour;SPCTRM Neipa;three sins;WST CST Ipa;BA Trbd Msh;

                               Minotaure;Petite pepite;Quitanda;Wedding season;Wilder child BA;                                                                                                

BRYGGJA           3,Moerkerkebrug—8340 Moerkerke         T.050-375096      0479-220113

Microbrouwerij          www.bryggjabrewery.be                                                                                      info@bryggjabrewery.be

                            De hippe hoppers:Hugo,Mario en Franky

                            Bieren: Bryggja tripel,-bruin,Amuse blond,Waldorph,Ox 10,Matthys Brasvar,Trudootje,Zeeuwse blonde, Mysticum cosmic ale,Dalida blond;

                             Aldaar quadruple,Aristide,Pompbier,Sefken,Wijtschotter,Sarepta,Tripel-B IPA,Roedolph,Mysticum cosmic tripel; Saison Sint Martinus,

                            2020 Spermalie tripel,Gezondheid local heroe;Ambrazar 4 friends;Alhunter IPA;DE Vierweegse blond,-donker;-tripel;-session ale;Dali tripel;

                            Ierbius klintje;A tribute to mom;Baptist;Angür IPA;Babbelaartje whisky infused;Bedankt local heroe;Dartelaar;Greedy pigeon;Joeper;

                            Keuvelaartje session ale;Koejake mango IPA;Schuumbock;Wesley Nokker IPA;-Milkshake IPA;-Vanilla milkshake IPA;Wreed axident;

                           Damm’biance exclusive;Boka bruin,Boka pils;Den Bassist;Goswin van Brugge;2021 tripel Spermalie;Bellerose tripel;Akai bara quadrupel;

                           Brother from another mother;Figaro 25;Grandma’s pancake party;Grandpa’s smelly old shoes;Hallensis diva virgo;Il momento tripel;

                           Kinmokusei tripel;Saisin Il Rialto;Tsubaki Ipa;Vak 213 Fredje;Vak 213 Josip;Vak 213 Jules;Vak 213 Thibo;

BUECKENHOLT    5A,Grote Spekstraat—3020 Veltem-Berg           T.016-734588       0486-527687

Bierfirma                                                                                     bierfirma.bueckenholt@yahoo.com

                                        Koen Peeters,Joris Recko, (bij Anders en Van Campenhout)

                                      Bieren: Bueckenholt amber,-saison 548,P’lel van ’t Sas,Belge,

BUITENLUST  v.o.f.    111,Holleweg—2950 Kapellen          T.0473-650401

Bierfirma                             www.buitenlustbier.be  ????

                                       Hendrik Goris,Eddy Meeus(bij de Proefbrouwerij)

                                       Bieren:Dubbel,Totentrekker oud bruin,Export Emiel;Tripel Buitenlust;Jan Van Eyck;Buitenlust BIS;

BURKART     10,Herderstraat—9140 Temse        T. 03-7112657

Amateurbrouwer      Burkart Karsten

                                     Bieren: de Schele Vinger,den Bruynen,de Mekker,Piedoksken,

BUVENS        6,Industriepark—3290 Webbekom-Diest          T.013-312714

microbrouwerij              www.brouwerijbuvens.be                                                                                          brouwerij@buvens.be

                                    Bieren: Blondin,Rost tripel,Brunet,Fiston,Rekwisiet,

BZART          zie Domus ad Fontes

CA BRASSE POUR MOI   zie du Borinage

CABARDOUCHE vzw    70,Groenstraat—2140 Borgerhout

Bierfirma                                         www.cabardouche.be                                                                              info@cabardouche.be     

                                      Peter Coorens,Elise Vandoninck,Stendert Van Goens,Igor Van Goens,Jens Verbeken     

                                     Bieren: Blonde stoot,Escort de luxe 2017,-2018,-2016,-2019,-2020;Stout Mokke,(bij Pirlot en Anders),Reus,Tr’apple;Hupse Frieda;

                                    Bittere Clara;Vosse Roenk;Brute Lisa;Bolleke bazelaar;Barriquebier;de Tippel tripel;Dirthy thirty;Fran sezoen;Lolitapils;Umai Miya;

                                    Mede d’Or A;Reetbier;Snelle Bere;Brett anica;Cac Madame coup de chocolat;Koffie Madame normo; Miek exotiek;Witte Gitte;     

CADET     183,rue Massau—4860 Pepinster       T.0496-490674

Microbrouwerij                 brasserie-cadet.business.site                                                                         brasseriecadet@gmail.com

                                    Bieren : l’Anonyme blanche,-brune,-ambrée,-kriek,l’Anonyme brune,-kriek,(bij Grain d’Orge)

CAFES PREKO      92,rue Puits-Marie—4100 Seraing          T.04-3361212

Bierfirma                             FB/cafespreko

                                    Bieren : la Gueularde blonde,

CANTILLON         56,rue Geude—1070 Anderlecht        T. 02-5214928

lambikbrouwer      www.cantillon.be                                                                                                       info@cantillon.be

                        Florian Van Roy

                        Bieren: Geuze 100%lambic,Kriek 100%lambic,Rosé de Gambrinus,Iris 2000,Fou Fonne,Nath 2017, Grand cru Bruocsella,Iris 2000,

                        Lou Pepe kriek,Lou Pepe geuze,Mamouche,Saint Lamvinus, Lou Pepe framboise,Cuvée Saint Gilloise, magic,kriek à l’Ecossaise,Aglianico ;

                        Zwanze Manneken pis,Drogone lambic,Cantion C.L.A.C. ;ZUUR collab En Stoemelings ;Cantillon racine ;Sophia lambic ;Le Plaisir ;Trousseau ;

                        Racine sur lie ;

CARACOLE      86,Côte Marie-Thérèse—5500 Falmignoul        T.082-744080

                          www.brasseriecaracole.be                                                                         info@brasserie-caracole.be

                          François Tonglet,Jean-Pierre Debras

                          Bieren : La Caracole ambrée,La Troublette,La Saxo,Nostradamus,Le relais de St.Antoine, La Fameuse 1765,troublette bio,saxo bio,

                          Caracole bio,nostrodomus bio,Classic connections,les Compagnons du Tronquoy 30 ans;Forestinne brune,-blonde-triple,-de Noël;

                          Forestinne ambrée;-blanche;Barcelona cuvée Asty-Moulin ambrée;-blanche;-blonde;Palais du houblon;Spir Ale;La Hic;La Casta;La Rousse;

                         Jeu de bulles;La Gripelotte;La Bonne Heure;L’Epatante;Ambrosia;Belgium Undergroind;La Bouffonne;Agrifamenne;Tournee Beaurinoise;

CASTALIA Craft beers  2/0103,De Renne—8980 Zonnebeke        T.0472-778206

bierfirma                www.castaliacraftbeers.be

                                Bram Vandewalle

                                 Bieren :(bij Lambrecht-Van Hamme,Eutropius),Crossover party beer,DEvils beer for angels, Clio sister of Apollo,Urania daughter of Zeus,

                                Thaleia sister of Apollo;Léonie;

CAULIER     134,rue de Sondeville—7600 Peruwelz          T.069-362610

                     brasseriecaulier.beer                                                                                        info@brasseriecaulier.com

                                Roger en Linda Caulier

                               Bieren : Bon secours blonde,-ambrée,-brune,-myrtille,-blonde de Noël,Stuut,Paix Dieu triple,Espadon, Bon Secours 4 houblon,Cuvee Victor,

                               Bon Secours Emérite brune ;-Héritage ambrée ;Noël ;-Prestige triple ;-Tradition blonde ;Paix Dieu blue moon 2020 ;Stuut #10 IPA double ;

                               Stuut #11- céréales ;

CAULIER SUGAR FREE    35,avenue des Artisans—7822 Ghislenghien     T.068-445870

Bierfirma                                 www.brasserie28.be                                                                                                info@caulier.be

                                           (bij de Proefbrouwerij)

                                     Bieren: Caulier 28 pale ale,-28 saison,-28 triple,-28 brett,-28 white oak IPA, blonde gluten free, Toccalmatto zona Cesarini,

                                     Caulier blonde,-brune,IPA gluten free,-trople gluten free, Caulier 28 imperial stout,Toccalmatto Stria,-Stray dog,-Sibilla,-Re Hop,-              

                                     Maciste,Caulier 28 imperial stout,Toccalmatto Stria,-Stray dog,-Sibilla,-Re Hop,-Maciste,-Grand cru, Toccalmatto Dr.Caligari,

                                     28 Pils;28 Red;28 Bob;28 Super;28 extra;

CCC brewery vof.   144,Brand Whitlocklaan—1200 Sint Lambrechts Woluwe

Bierfirma                          www.belvo.be                                                                                                                  contact@belvo.be

                             Bieren : Belvo blonde 5,6°;(bij Anders)

CEMAX bvba     21,Ward De Bockstraat—9160 Lokeren          T.0478-232223

bierfirma                              www.lokereire.com                                                                                                   info@lokereire.be

                              Luc Staessens,Erik Daelewyn

                              Bieren : Lokereire blond,Lokereire tripel,Lokerasse bruin,Quadrupel;(bij ’t Kroontje en Danny)

CHAPEL BREWERS    4,Wipstraat—1880 Kapelle-op-den-Bos          T. 0476-298131     0473-890589

bierfirma                   www.chapelbrewers.be                                                                                   beers@chapelbrewers.be

                                      Kevin De Prins,Herald Bronselaar,Kina Robyn

                                      Bieren : (bij Craywinckelhof)Hoppa green,Ho Ho Hoppa;

CHARLIE BIER     6,Libelstraat—3945 Ham    T.0478-110955

Bierfirma               www.charliebier.be

                                 Bieren : Charlie blond;-Dry Hopped;-Tripel;(bij Beerselect)

CHATEAU-FERME DES ABYS    2,rue de Beth—6852 Opont-Paliseul     T.0498-903191

Microbrouwerij          www.chateaufermedesabys.be

                                     Bieren : Triple Les Abys;

CHEZ BOBONNE   1000 Brussel     gesloten 31-08-2020     

CHOULOTTE     47,rue de l’Yser—6183 Courcelles     T.0497-841682

Microbrouwerij         www.choulotte.be

                                    Bieren : Grisette botanique;Grodziskie;Vana;Kalindie;Dothy farmhouse ale;Bière de Noël 2020;Vanimo beach;Jima wheat beer;

                                   Juici NEIPA;Kölsch Lizzi;Neiva saison d’hiver;Super Gaguy; Zenga wild ale;Sour Gruit;Imperial Kalindie oyster stout;Louise;

                                   Moissons d’antan;Cuvée Louise;                                                  

CIRCUS brouwerij TICO   28,Transfostraat—8550 Zwevegem       T.0473480991-

Bierfirma                         www.cicusbrouwerij.be                                                                                        info@circusbrouwerij.be

                                  Bieren : Jongleur,Piccolo,Ringmaster,Pirate piccolo rum infused,(bij the brew society,’t Gaverhopke), Autumn Circus,Black mamba

                                 (bij Gulden Spoor) ;Cascadeur saison;Late night gheisha;Wings brewing down under;Première;Vlieger;Geisha batch#1 2021;Neos;Trapeze;

                                Goldfinger Belgium premium lager;Ella golden ale;Vlieger batch #1-2021

CLARYSSE        12,bedrijvenpark Coupure—9700 Oudenaarde       T.055-319674

Bierfirma                www.claryssedranken.be                                                                                    info@claryssedranken.be

                                 Philippe en Gregory Clarysse (bij Verhaeghe)

                                 Bieren: Felix Oudenaards bruin,Oudenaards wit tarwebier,Felix kriekbier,

CLERBAUX     1,rue Moulard—6470 Sivry

bierfirma                                                                                                               jclerbaux@hotmail.com

                            Justine Pirard

                            Bieren: La Gonette ambrée,La Gonette tripel hop,La Gonette blonde,

CLOET          53 A,Duffelsesteenweg—2860 Sint Katelijne Waver      T.0475-280312

Microbrouwerij          www.brouwerijcloet.be

                                     Bieren : Cloetje ;Cloet Dubbel ;-Tripel ;-Indian ale ;-IPA ;-Stout ;Ridder Roeland Waverse tripel ;

CLOVISBEER    Lange Violettestraat—9000 Gent         T.0474-300101

Bierfirma                    www.clovisbeer.store

                                Bieren : IEPA zero,Zoete kriek ;Rode beuk ;tripel eik ;blonde berk ;bittere iepa ;stoute els ;straffe stronk ;witte wilg ;

CLUYSENAER v.o.f.     16,Kluizendorpstraat—9940 Kluizen-Evergem       T.09-3575203

Bierfirma-resto                    www.cluysenaer.com                                                                             j.van.hoecke@telenet.be

                                      Johan Van Hoecke,Chris Van Hyfte                                                 brij_cluysenaer@telenet.be

                                      Bieren: Cluysenaer amber,-Cuvée noire,(bij de Proefbrouwerij)

CNUDDE     8,Fabriekstraat—9620 Eine         T.055-311834

                           www.Brouwerijcnudde.be

                          Cnudde Lieven,Steven en Pieter

                          Bieren: Cnudde bruin,Cnudde bizon kriek,PK pure kriek;

COINCASSE bvba    12,Groendreef—8620 Nieuwpoort       T.0472-752176    0498-365140

Bierfirma                      www.heroesamazingbeer.be                                                                        hello@heroesamazingbeer.be

                               Darco & Nicolas

                               Bieren : Heroes amazing blond,-Mighty brown;-Incredible hop;--Barrel aged;

COMESIER     13,Haakstraat—3201 Wolfsdonk

Bierfirma               www.comesier.be                                                                                                              info@comesier.be

                               Tjerk Coomans,Timmy Mesotten,Kristoff Verbieren

                         Bieren: Comesier tripel ,Comesier citra,-kriek;(bij De Graal)

CONTRERAS     110,Molenstraat—9890 Gavere               T.09-3842706

                            www.contreras.be                                                                                                      info@contreras.be

                            Ann Contreras,Frederik De Vrieze

                            Bieren: Valeir divers,-donker,-extra,-blond,-coffee,Contrapils,Blond zoetje,Tonneke,Especial mars, Libidus pearl,Hop Marijke,1818,

                           Export 13;Ode aan de brouwer; 

COOPERATIVE LIEGEOISE    45,rue de Liège—4450 Lantin           T.0472-037835

Microbrouwerij                 www.brasseriecooperativeliegeoise.be                         contact@brasseriecooperativeliegeoise.be

                                   Bieren: Badjawe blonde;-ambrée,Badjawe harvest IPA,Titine pils bio,Nigauds brune,-ambrée;

CORNELISSEN    19,Itterplein—3960 Opitter             T.089-864711

Voorheen br.St.Jozef       www.brouwerijcornelissen.be                                                                info@brouwerijcornelissen.be

                              Jef Cornelissen

                              Bieren: Pax pils,Ops-ale,Bosbier,Kriekenbier wheat,Limburgse witte,Bokkereyer,Kriekenbier lager, Sint Gummarus dubbel,-tripel,

                              ,Belgian luxury lager,Kriekenbier wheat beer, King Mule IPA,Herkenrode cister,Herkenrode vesper tripel,Herkenrode Noctis,Limburgse

                              Limburgse witte lemon,-Rosé;Witte crazy Lion;

CORNICHE BELGIUM    112,rue du Ham—1180 Ukkel        T.0489-332332

Bierfirma                                www.reserveroyale.com

                                          Bieren :la reserve royale blonde,-blanche,(bij Anders)

CORSENDONK     27,Slachthuisstraat—2300 Turnhout           T.014-453311

Bierfirma                     www.corsendonk.com                                                                   corsendonk@corsendonk.com

                               Familie Keersmaekers

                               Bieren : bij du Bocq:Corsendonk bruin,-blond,-rousse,-christmas,Agnus tripel,Pater dubbel,Kriek Belgique, Tempelier,Grand hops;

                               Excelsior,Corsendonk gold tripel,-dark dubbel,-blanche;-dubbele kriek;

COSSE              73,rue du Cimetière—4460 Grâce-Hollogne        T.0498-175815     04-2390692

Microbrouwerij          www.brasseriecosse.com                                                                                  info@brasseriecosse.net

                           Bieren: La Belle Ardente,l’Or des anges,la saison Cosse ;

COUCKE         117,Sint Niklaasstraat—9170 Sint Gillis Waas         T.0499-103007

Huurbrouwer           brouwerijcoucke.weebly.com                                                                        xavier-coucke@hotmail.com

                             Xavier Coucke

                            Bieren : Couckerond blond,Couck tarwe dubbel,Couck tripel 9°,(bij ’t Paenhuys) Couck quadrupel 10,5°,

                           

CRAEYNEST     241,Kortrijkstraat—8560 Wevelgem            T.056-418800

Amateurbrouwers         fb.com/brouwerijcraeynest                                        info@brouwerijcraeynest.be

                                Craeynest Gino en Brecht,Jan en Katleen en Jan

                                 Bieren: Baron amber,Pont d’Amour,

CRAFTBEERS HOPPUG   28,Laagland—2450 Meerhout         T.0496-829327

Bierfirma                          www.hoppug.be                                                                                                                info@hoppug.be

                                 Bieren : Free bird session IPA,-milk stout,-caramel infused,Embrace the haze,(bij de Feniks)

CRAYWINCKELHOF    263,Staatsbaan—3210 Lubbeek            T.016-498470

Microbrouwerij, B & B                     www.craywinckelhof.eu

                                        Peter Schrevers en Louis

                                Bieren: Kraaike tripel blond,Kraaike tripel donker,-amber,-gouden,-Metteko,Kraaike zilver, Kraaike Russian imperial stout,Ravelijn;

                                Kraaike milkstout,Kraaike tripel blond cognac BA,Eddy tripel, Kraaike tripel blond porto barrel aged,-rum barrel aged,Geronimo’ke;

                                Kraaike tripel blond rum barrel aged,-whisky barrel aged,Krapselke, The Hill tripel,Blomme Caes,Innerfox tripel whisky B.A.;Pèrde;

                                Kraaike sleedoorn;Belgium by bile B-4;Baret;KLI’ke open dorpsdag;Legio II;One a Bee Billie;Ravelijn;Ribiere rouge;Royal Irish coffee stout;

                                Smokin wild Lichtenheiner;the Black Pope Amapola Tarrazu;Tripel A Ariad;Tripel Doef;Brigitta zuur bessenbier;Berry white;Voske;

                               Acan’s mallow tree;Black Koji;Blauwen Das;Cuvee G.S.A.P.;Databrew;De Gevel groep;Haru-Sakura infused;Johanna 2020 whiskey bA;

                               Marketeertje;Polygoon 200j.artillerie Brasschaat;R.A.F.Speciaal;Werner I;Via Belgica Ipa;

CRAZY SALAMANDER    87,Steenweg Hulst-Lessen—9140 Elversele       T.

Bierfirma                     bieren : Kobbe;Lowca;Axehl;Invierno;Armstrong,(den Tseut);

CROMBE        10,Hospitaalstraat—9620 Zottegem             T.09-3600240

Bierfirma                    www.brouwerijcrombe.be

                                 Bieren: Oud-Zottegems,Zottegemse grand cru,Egmont tripel,Cezarken,Artisan reuzenbier(bij Strubbe) Oud kriekenbier,

                                  Oud Zottegems hergist

CROW MOUNTAIN     104,Kraaienberg—2910 Essen         T.0473-957881    0471-903935

bierfirma                www.crowmountain.be

                                                             Pieter-Jan Testers,Dirk Van Hooijdonk,Bart Brits

                                Bieren: Crow Mountain harvest moon 6,1 ;Murder imperial stout,(bij Anders en Pirlot) Murder ltd edition 2018,Wilma’s rainbow,

                                Murder virgin 2019 winter,Harvest moon five grain triple;Regular John;

CRYSTALSTICK (zie ook Beer & Fashion)505,Bergensesteenweg—1500 Halle        T.0491-935503

                                                                              49,Lindestraat—1540 Herne

microbrouwerij                 www.crystalstick.beer                                                                                             info@crystalstick.beer

                                    Bieren : Airborne 2.0,Rhuby,Olympic milk stout,Wild blond,(bij Craywinckelhof) Experimental 4,-6 Sanguine,-7,Cherry Blizz;

                                   Hallensis Esschenbeek 1874;Hallensis diva Virgo;

CUBUS                88,rue Alphonse Robert—1315 Sart-Risbart(Incourt)       T.0473-932372

Microbrouwerij                www.brasseriecubus.be                                                                                  patrick@brasseriecubus.be

                              Patrick Watteyne

                              Bieren: Cubus 8,4°-

CyDraLe         406,Antwerpsebaan—2040 Zandvliet            T.0485-447078

bierfirma                    cydrale.wixsite.com/cydrale                                                                        cydrale@gmail.com 

                              Carl Theuns

                              Bieren: Cydrale Zandvliet pale ale 7,5°-Hop ’n Been,Blote nek,Hop ’n been,ZPA,(bij Fort Lapin en Craywinckelhof)Frater Divisum,

                              Samhain Russian imperial stout,witches brew it better,

D’ACHOUFFE      32,Achouffe—6666 Achouffe           T.061-288147

Duvel group                www.achouffe.be                                                                                                        info@achouffe.be

                              groep Duvel-Moortgat.Taverne:Jean-Louis Barbette

                              Bieren: La Chouffe blonde,Mc Chouffe,Chouffe houblon,N’Ice Chouffe,Chouffe soleil,Chouffe bok 6666, Cherry chouffe,

                              Château d’Ychouffe rosé 2018,Big Chouffe 2020,Chouffe blanche ;

D’ARLON  cooperative  7 C21,rue d’Alba—6700 Arlon

Bierfirma                    

                             Bieren : bij Demanez en Gengoulf : Ara porter ;Arafinée ;Araluna 2020 ;Aramiss houblon frais 2019 ;

D’ARQUET          5020 Vedrin-info ontbreekt

Amateurbrouwer             Sebastien Puissant,Jean-Sebastien Bogaert

                              Bieren: Dark vanille,La Rose de Nuit,La Pomme Kipik,La Menteuse,cuvée vulcain,mega stout,

D’EBLY            70,rue Champs Claire --6860 Ebly      T.061-256961  rue Saint Martin 40—6860 Ebly

Microbrouwerij         

                                   Bieren :   La Forestinne ;

D’ERQUELINNES-Brootcoorens     197,rue de Maubeuge—6560 Erquelinnes   T.0479-887835

Microbrouwerij                          www.brasserie-brootcoorens-erquelinnes.be                                       angelus.br@skynet.be

                               Brootcoorens Alain

                               Bieren: Angelus bonde,-brune,La Sambresse,abbaye de la Thure 10°,la Gleeson,La BB,La Jeumontoise, Blonde cuv.spec.coupe de France,

                               War is over ;

D’EYNATTEN      Grenzübergang E40 –4730 Eynatten            T.087-688955

Microbrouwerij                 www.jongileppe.com                                                                                            info@jongileppe.com

                                    Bieren : Jon Gileppe brune,-blond,-ruby,-ritual,-white,-old reserve,-royal prestige,-white tiger,

D’HAEMANS       9500 Moerbeke

Microbrouwerij                  fb/dhaemans

                                  D’haese Jan,Huysmans Andy

                                  Bieren: tripel,pale-ale,special,kriekbier,blond,donker,kerstbier

D’HALINSART     153A,rue Halinsart—4870 Fraipont-Trooz

microbrouwerij                 Michaël Fedrigo

                                    Bieren : Blanche Callypso,Imperi’ale,blanche Sorachi,Halinsart black,-kriek,-la triple,Happy new beer, Imperiale,la Fraipontoise,

                                    Rheto’s blond beer,Triple framboise,Halinsart Noël ;-Scotch ;-Mangue ;-Framboise,-Brune,-Blanche,-Ambrée ;

D’OSTER       1,rue de la Clisore—6960 Oster(Manhay)          T.0471-859703

Microbrouwerij        www.brasserieoster.be                                                                                             eric@brasserieoster.be

                                 Eric Fery en Christelle (taverne)

                                 Bieren : Oster dark,Oster blonde,Oster Vienna,la Manhaydoise blonde,la Féline ;

D’OUDE CAERT    72,Kortestraat—2930 Brasschaat            T.0473-470916

Proefbrouwers-bierfirma      www.oudecaert.be                                                                                       oude.caert@telenet.be

                                  Kane Janssens,Denis Vinken,Tim Verdijck (bij Craywinckelhof)

                                  Bieren: d’Oude Caert tripel,-tripel hop,oak aged 2016 + 2017 + 2018, Tri3pel hop,

D’OUDE MAALDERIJ    130,Ardooiestraat—8870 Emelgem-Izegem          T.0486-693034

Microbrouwerij                       www.doudemaalderij.com                                                     doudemaalderij@hotmail.com

                                 Jef Pirens

                            Bieren: Quantelaar,Redenaar,Quantelaar oak aged,Hop the brewer,Society shepherd, The Kraken,Leviathan,Farang,Chtulhu

                            De bizarre brouwer,Peculiar pupil,Pekker,Scylla, Homo beerectus 06:malt mentor,Burlesque blonde,Charybdis,Antibirus;Halloweener;

                            Hop hanker sorachi ace,Homo beerectus 05:sacrificed saint,Stoffoasje,Hophanker Marynka, Dominators potion II,Dul kieken,Rabatten;

                            D.O.M.deo,-optimo,-Maximo,Bruno,Dominators potion 4,Ghistelnoare jeneverbes en kardemon, Rolder 35,Dominator’s potion coal Ila,

                            Antibirus;Lorelei; Brewmance mash of the titans;Brewmance Alvinne;-Atrium;-Minne;-‘t Hofbrouwerijke;-‘t Verzet;-Totem;Gueule de travers;

                           Bar 5;be/Matrix br62;De Donder imperial stour;Dominator’s potion 2021;Lorelei#2;Max Emerald;Max Jet;MR beer 2021 whisky BA; 

                                               

DAME JEANNE     Perron Noord-licht vliegwezen—2930 Brasschaat           T.0495-616632

Bierfirma                     www.damejeanne.be                                                                         damejeanne2060@gmail.com

                                Patrick Theunissen

                                Bieren: Brut d’Anvers,Brut sur lie,Dame Jeanne Rozat,Madame Jeanne,Madame Jeanne, (bij den Triest,Anders,Pirlot,Craywinckelhof)

DAMMEBIER     zie “de Damse Brouwers”

DANNY     126,Klinkaard—9340 Oordegem              T.053-835895   0485-425796    0495-643594

                   www.brdanny.be                                                                                                                    info@brdanny.be

                        Danny Hoffelinck(brouwer voor derden)

                        Bieren : Kwibus blond,-donker,-tripel,Black demon,Lokerasse quadrupel,’t Prieelken,Va’snee;Bouw Boost;Mc Def;Pestkop;Sergeant;Trots bier;

                        XS4M;3P tripel;

de 5 IDIOTEN    10,Boudewijnlaan—1982 Elewijt                                                                                                                                                                                                                                               

Proefbrouwers,brouwerijhuurders           www.brouwerij5idioten.be                                             brouwerij5idioten@gmail.com

                                    Mekke,Tom,Raf,Gerre,Leo,Bjorn (bij Van Campenhout,de Graal))

                                    Bieren: Minnares tripel,-bruin,Minnares IPA,

de 13 HEEREN    4,Schutterijstraat—3740 Bilzen            T.089-412272

Bierfirma                    www.heervanbiesen.be                                                                              de13heeren@gmail.com

                               Bieren: Heer van Biesen,Hoogstam

de 3 VATEN     7,Herautenlaan—2180 Ekeren            T.0485-425796

bierfirma       www.3vaten.be                                                                                              de3vaten@gmail.com

                                 Werner Martens (bij Boelens)

                                Bieren: Bierpruver cava,-dubbel bruin,-winter,-tripel,Bremserbier, Brechts blond bitter extra,O.B.E.R. zomerkerst IPS,Hagelkruisbier,

 

de 6 HELMEN     21E,Vijfwindgatenstraat—9000 Gent             T.0487-477861     09-3217280

Bierfirma                    crabbelaer.be                                                                                                         hello@crabbelaer.be

                                Kristof Vanderbist,Benoit Debrulle(bij De Graal en Dilewyns,Contreras)

                                Bieren: Crabbelaer blond, Hommage tripel;Biezebaaze;

de ACHELSE KLUIS-sint Benedictusabdij    1,De Kluis—3930 Hamont-Achel        T.011-800760

Trappistenbrouwerij       www.achelsekluis.org

                                     Bieren: Achel blond 8°extra,-bruin 8°extra,-blond 9,5°,-bruin 9,5°

de AREND     272,Steynstraat—2660 Hoboken           T.03-8272945

Bierfirma,drankenhandel          www.brouwerij-de-arend.be

                                     Tony De Vogelaer

                                     Bieren: Nello blond,Patrasche dubbel,

DE BACKER-Pikaflor            10 A,Molenbeekweg—9230 Wetteren           T.0472-476494

Microbrouwerij                    www.pikaflor.be                                                                                                              info@pikaflor.be

                                      Steffen De Backer

                                      Bieren : Pikaflor tarwebier 6,3°,Pikahop amber 5,5°;Pikaflor verse hopoogst 2019;-2020;Pika sour;Pika miel;

de BASTOGNE     zie « brasserie Minne »

de BATTIGNIES     14A,rue du Cœur Dolent—7130 Binche       T.0496-440891

Microbrouwerij                                                                                                                                         jos@demanez.be

                                  Demanez Jos

                                  Bieren: La fromenthine,

de BELGIAN BREW BROTHERS  96,Avelgemstraat—8550 Zwevegem T.0473-635998 0476-479113

Bierfirma                               www.juliabelgium.be                                                                                      info@juliabeers.be

                                Mathieu en Thibaut Lateur,Belgunique Mathieu,Julie en Emmanuel Claerbout

                                 Bieren : Julia the birth,Julia sunny joy,(bij Eutropius)

de BELIEVERS     51,K.L.Ledeganckstraat—9930 Zomergem              

microbrouwerij                  www.debelievers.be                                                                                             info@debelievers.be

                                    bieren : Lievegems trio,(bij de Biersmid)

de BELLEKETELS    9280 Denderbelle             T.052-412850

Amateurbrouwers                  www.belleketels.com                                                                                           jo@belleketels.com

                                  Bob Willems en Jo Abbeloos

                                  Bieren: Doetjen 30,Groene bel tripel,Cubelleke,Lustige gebier,Rozeken nr 5;Schrijverken;Sjampetter(bij Maenhout);

de BELLEVAUX     1,rue de la Foncenale—Bellevaux-4960 Malmedy         T.080-881540

Microbrouwerij                    www.brasseriedebellevaux.be

                                     Carla en Will,Tom en Mathieu Schuwer

                                       Bieren: Bellevaux brune,-blonde,-blanche,-triple,-black,-Black gold oak barrel stout,Red IPA,Tropical fever; Cuvée hopfest,

                                    RX;Saison Louis;

de BERGBROUWERS  79,Uitbreidingstraat—2547 Lint

bierfirma                                          www.debergbrouwers.be                                                             debergbrouwers@gmail.com

                                       bieren: Marmot blond,

de BERTINCHAMPS    4,rue de Bertinchamps—5030 Gembloux    T.0483-087464  0472-417121

Microbrouwerij                     www.bertinchamps.be                                                                           info@bertinchamps.be

                              Benoit Humblet,Jean Philippe,Marc Edouard,Anna Claire,Marie Laure,Geneviève 

                              Bieren : Bertinchamps brune,-blonde,-triple,-hiver,-légère,la Proze,BX ballekes blond,White night, B+blanche,B+pamplemousse

                              50 ans EPHEC,Bertinchamps Kent,Sortlist,La Baladine ; Rosé du ;          

DE BIE        47,Vijvestraat—8720 Wakken            T.0478-462184

                    www.brouwerijdebie.be                                                                                                                        info@brijdebiebe

                    T’Joen Jos en Nicolas

                     Bieren: Zatte Bie,Blonde Bie,Riebedebie,Kriekedebie,Stoute Bie,Hellekapelle,Helleketelbier,Winter Bie, Witte Bie,Double Bie, De Bie Vélo,

                     Cherry Bie,Passion Bie,Peachy bie,Witte Bie export ;

de BIERBOOM      73,Langestraat—8000 Brugge          T.050-349936

bierfirma-café                       www.debierboom.be

                                                Vossen Rudy

                                                Bieren : Triple-B IPA ;(bij Bryggja)

de Bierbrouwers van de Lipsevallei    36,Den Bremt—3020 Herent  T. 016-238964  0476-936244

Amateurbrouwers        www.lipsevallei.be

                               Bieren: Dels blond,-bruin,Herents bolleke,Herentse tripel,-dubbele,Wilde tripel,Herents nieuwe blonde;          

de BIERLOODS    65,Staatsbaan—9991 Adegem              T.050-381400

Bierfirma,bierhandel               www.debierloods.be   ????

                             Stefaan Van Canneyt,Sabine Verbuyst (Vacas)

                             Bieren: Koantjesbier,Irma,Kerstbal,Paasei,Den Zytholoog,

de BIERSMID     51,Ledeganckstraat—9930 Zomergem (Lievegem)           T.0494-146770

bierfirma                          www.debiersmid.be                                                                                            debiersmid@gmail.com

                            Koen Van Loo

                            Bieren : Kamielke Zomergems blond,-Hopkamiel,Beeks schepperke,(bij Eutropius en De Feniks) Peated,Lievegems trio,

                                 

de BLAUGIES    435,rue de la Frontière—7370 Blaugies-Dour            T.065-650360

                            www.brasseriedeblaugies.com

                            Kevin Carlier,Béragère Deschamps,Claude Deschamps

                            Bieren : La Moneuse,La Moneuse speciale Noël,la bière Darbyste,le Saison d’Epautre,La Vermontoise, la Moneuse triple X,

                           Double 4 brasserie Gosselin ;la vieille Hallebarde brasserie Gosselin ;

                           

DE BLAUWE KUIP    faillissement 06/2018

DE BLOCK     92,Nieuwbaan—1785 Merchtem-Peizegem          T.052-372159

                            www.brewerydeblock.com

                           Paul Saerens,Mieke De Block

                           Bieren: Satan gold,-red,-black,-white,Dendermonde tripel,Kastaar,Satan happy nightmare,Kana;

DE BOCK     81,Klapperstraat—9120 Beveren

microbrouwerij          www.remi.beer                                                                                                                      pieter@remi.beer

                             De Bock Pieter(bij Anders)

                             Bieren: Remi blond,Engel IPA,Stoutilisious barrel aged;

 

de BOERETANG    60,Vlimmersendijk—2390 Malle

Microbrouwerij               www.brouwerijdeboeretang.be                                  info@brouwerijdeboeretang.be

                                 Bart Rombouts,Dirk Proost,Gert Michiels,Dirk Stappaerts,Mil Renders,Peter Leenaerts

                                 Bieren: Quirinus blond,-bruin,Beaufort;

de BOEZEMVRIENDEN   42,Hippoliet Lammensstraat—9000 Gent    T.0472-577653    0477-505080

bierfirma                    www.tietje.be

                                    Arne Cosyns;Thomas Rodrigue

                                    bieren : bij Beerselect:Tietje

de BOSPADDESTOEL    1,Beverdonk—2470 Retie           T.014-375061

bierfirma-taverne               bieren: Kargasok,Komboecha,Shii-take bier,

de BOUILLON     76,rue de la Girafe—6832 Sensenruth-Bouillon        T.061-468940

                              www.brasseriedebouillon.be                                                               info@brasseriedebouillon.be

                              Jacques Pougin,Nathalie Louis(SA Louis and men)

                              Bieren : la cuvée de Bouillon,la Médiéval,la Bouillonnaise,la blanche de Bouillon, La speciale fête,la saison des chasses blonde,-ambrée,

                             Airborne blonde 75th years Battle of the Bulge ;Airborne brune ;Château des Moines triple ;Frais’ic blanche ;

DE BRABANDERE    33,Rijksweg—8531 Bavikhove         T.056-719091

                                   www.brouwerijdebrabandere.be                                               info@brouwerijdebrabandere.be

                            De Brabandere Ignace en zoon Albert

                            Bieren: Petrus blond,-oud bruin,-gouden tripel,Petrus aged pale,Petrus aged red,Bavik pils, Wittekerke,-rosé,Kwaremont, Ezel,1894,

                            Brewmaster selection wild quadrupel,-funky wit,-tripel hop, Petrus nitro quad,-cherry chocolate quad,Calister,Wieze tripel,

                            Bavik export,Red Petrus, Petrus sour passion fruit,Wieze tripel,Hopper wit bier,Kwaremont 0.3; Petrus sour passion fruit,

                            Wieze tripel,Hopper wit bier,Kwaremont 0.3;Kwaremont fittest blonde;Red by Petrus;Demi Melée;Dangerousse;Petrus cherry nitro choco;

                            Bavik super wit;Lex;Super Wit;

de  BROUWBENDE Vof    46,Warande—9290 Berlare      T.0479-287635

bierfirma         www.debrouwbende.be

                         bieren : (bij Beerselect)Engelken tripel;

de BROUWMOATEN  43,Hundelgemsesteenweg—9820 Merelbeke (3 West-Vl.studenten)

bierfirma                    www.brouwmoaten.be

                         bieren: Wuk blond,Wuk brun,Wuk oaked batch 1 BA Bourbon;-Batch 2 BA Speyside whisky;Wuk Vier°;(bij Gulden Spoor,de Feniks)Wuk oaked;

de BRUNEHAUT     17,rue des Panneries—7623 Rongy        T.069-346411

                             http://brunehaut.com

                             Marc Antoine de Meeus,Elisabeth Simon,

                             Bieren :Saint Martin blonde,-brune,-triple,- cuvee de Noël,Brunehaut blanche bio,ne Kopstoot, Saint Amand,Brunehaut saison,La Miche ;

                             Houblonde,Brunehaut triple bio,-ambrée bio,-blonde bio,La Brouette taverne ;Bière ambrée du Vieux Moulin ;Yellow flo bio ;

                             Brunehaut aged in GC Whisky cask 128 ;-31 ;-34 ;-37 ;-87 ;Houblonde white Ipa ;Au Pont de France ;

DE CAM         67A,Dorpstraat—1755 Gooik          T.0476-816806   02-5202132

Geuzesteker              www.decam.info  (herberg)                                                                       geuzestekerij.de.cam@gooik.be

                        Karel Goddeau

                        Bieren: De Cam oude geuze,-oude kriek,-Faro,-oude lambik,-nectarine lambiek,Kriekenlambiek De Cam, De Cam trosbessen,Mirabel lambiek;

                        De Cam wilde bosbessen,-framboise + vlierbloesem,Malus domestica lambicus,Abrikoos rabarber;Rabarber lambiek;

                       Flower power framboise-vlier;

de CARPORT     Diestsestraat--3470 Kortenaken           T.0494-103553

hobbybrouwers          facebook.com/brouwerijdecarport

                                Van Mollem Yves,Mendel Van Daele

                                     bieren :Straffe Velp,Saison Fiston,Zeekoe,Brdett saison,tripel ampère,Cryovid-19 Neipa,

de CAZEAU     67,rue de Cazeau—7520 Templeuve     T.0472-970953  069-352553

                         www.brasseriedecazeau.be                                                                              info@brasseriedecazeau.be

                         Laurent Agache,Quentin Mariage

                         Bieren : Tournay blonde,-triple,-de Noël,-noire,-royal reserve,Saison Cazeau,Cazeau brune, Umons,Cazeau pils,Whope,La Carme élite ;

                         la Templeuvoise,Tournay royal reserve,

de CHASTRE      135,route Provinciale—1450 Chastre      T.0475-251570

bierfirma                         www.brasseriedechastre.be

                                   bieren : Nyala,Couagga,Nyala Noël,(bij Millevertus,Cubus)

DE COCK meesterbrouwer     10,Potterstraat—9170 Sint-Pauwels     T.03-7779827

Bierfirma                                                 www.brouwerijdecock.com                                                        info@brouwerijdecock.com

                                   Koen De Cock (bij Van Steenbergen)

                                   Bieren: Sinpalsken blond,Sinpalsken donker,

de COUREUR        Borstelsstraat 20 B1-3010 Kessel-Lo       T. 0485-178695

microbrouwerij                    www.brouwerijdecoureur.be

                                       Bart en Ine,Brewpub

                                      Bieren : Rustdag 3,6-Granny gear 4,3-Colleke 4,5-Kuitenbijter 6,3-,Souplesse,Saison geluck;Bordeneur;Fotofinish;

de DAMSE BROUWERS    55,Burg.Capellelaan—8340 Damme       T. 0473-211325     0486-331645

bierfirma                                           www.dammebier.be                                                                                            info@dammebier.be

                                        Dieter Mestdagh,Kurt De Fauw

                                        Bieren : Damme blond 6°,Damme d’Or 7°,Damme noir,Damme blanche;Damme d’amour;(bij Guldenspoor en Bryggja)

                                       Luxe van Damme;Quadrupel;

de DERDE GENERATIE       9130 Doel

bierfirma                                               www.doel2020.org(bij ’t Paenhuys)

                                  Jeroen Janssen,Brian Waterschoot,Dave Van Nieulande

                                  Bieren: Doelse dwarskop tripel

de DOCHTER van de KORENAAR   3B,Oordeelstraat—2387 Baarle-Hertog       T.014-699800

                       www.dedochtervandekorenaar.be                                  brouwerij@dedochtervandekorenaar.be

                       Ronald Mengerink,De Baat Monique

                       Bieren: Noblesse,Bravoure,Finesse,Embrasse,Belle Fleur,Extase,Charbon,L’Ensemble,L’Enfant terrible, Embrasse oak aged,Finesse pure oak series,

                       Passe partout,Sans Pardon,La Renaissance gold,-silver,Bien sûr, la difference,Nouveau riche Brunelle,Beaumonde,La Frontière,

                      Claire dry hopped,Bien sûr,Blende oak aged embrasse,Mémoire IV melange à trois,Fleur sauvage, Noblesse VSOP, Bravoure oak & smoke ;

                      Noblesse extra ordinaire,Crime passionel, Sans pardon pure oak series,Noblesse EO pure oak series,Pain perdu,Revanche,             

                      Bien sûr cranberry boost ;L’Esprit de Noël ;Orient-Ale ;La Renaissance grand cru n°11 ;Nouveau Riche vieilles fortunes Brunelle barrel 25Y ;

                      Parfum de printemps ;

de DOENKERE WOLK    2250 Olen-Bergom

bierfirma                               www.facebook.com/hobbybrouwerijdedoenkerewolk

                                    Raf Bulckens

                                   Bieren: DDW Quadrupel,Ingenieurke,Pasteurke,Lazjoef,(bij Boelens)

de DOLLE BROUWERS    12,B.Roeselarestraat—8600 Esen        T.051-502781

                                 www.dedollebrouwers.be                                                                    info@dedollebrouwers.be

                                 Kris Herteleer

                                   Bieren : Oerbier,Arabier,Boskeun,Dulle Teve,Stille Nacht,Stout,Stout;Reserva;XL pale ale;

DE DONDER     159,Veldeken--9240  Zele

bierfirma                   fb.com/brouwerijdedonder                                                        rikkertdedonder@hotmail.com

                                    Johan,Rikkert,Wito en Sanne De Donder

                               Bieren: De Donder Rye IPA,-Imperial stout,Reserva;(bij de Graal,d’Oude Maalderij)

de DOOL     zie Ter Dolen

de DREEF         20,Kruisdreef—2242 Zandhoven

bierfirma                       www.brouwerijdedreef.be

                                Dirk Van Put

                                Bieren :  ne Gevaarleuke tripel blond,-tripel donker,Pulderbosch,(bij Craywinckelhof)

de EGELANTIER    10,Centrum—1540 Herne            T.0475-891067 02-3961349

bierfirma                      www.egelantier-herne.be   www.kartuis.be                                               egelantier1@telenet.be

                                Wilfried en Guido Vierendeel(restaurant)

                                 Bieren: Kartuis blond,Kartuis bruin,

de FENIKS       138,Mellestraat—8501 Heule-Kortrijk             T.0498-153860

microbrouwerij       brouwerijdefeniks.be                                                                                        info@brouwerijdefeniks.be

                        Gino Van Tieghem,Jasper Candaele,Kurt Decoene,Angela Wang

                        Bieren: All good things are 3,Ceci n’IPA,Selfish session,Hérétique dark,That’s miss brown to you, Padel blond,Albert,Lalaing,5 maten;

                        Jazz black oatmeal delight,Jazz black cognac magic,Mandelbode bruin, Monachus Russian imperial stout,Once you go black

                        Gank bio Indian pale lager,Lab Ô tripel ?, Peetje klak tripel,Zwarte Byter,Seule tripel,Sylluminati,5 Maten,Brewebrer’s nightmare,BRN,

                        Concurtrente tripel,Cyrus,Grizzly dry hopped saison,Kuroneko,le Chasseur lager,Ludiek,Osiris, Pjeirefretter goud,Sens one,Sensalost ;

                         Valgarius pertotalus,Vivty,Bure Leute,Halsbergh,#Bar blond ;-bruin ;;Sens one ;Valgarius pertotalus ;Vivty ;Butchers brew ;Biezoetje ;

                        FLIK blond ;Kanongsje ;Sanctus Arnoldus aardbei,-perzik ;FLAVAS ;Zillateur ;Abrio black bourbon B.A. ;Abrio hopster ;Bar blond ;Kana ;

                        Monachus blond ;Noir désir ;Onze Louis ;Abrio gold ;Brewebrer’s nightmare ;# we are Horeca ;1302 Gulden Spoor ;Bazel Het Zoetje ;IPA 1 ;

                        Billy Indian red lager ;Boschdal blond ;Burning Skoll ;Centennium ;Cross continent road trip Grape ;-Spontaan ;Dragon ;Geelse beer ;

                        Het Paanderke ;Hippoliet blond ;Lotus bier saison ;Lu’an rakker ;Mangini ;Onze Henri tripel ;Oostwinkelse ruimte ;Oostwinkelse rust ;

                       Peetje Klakke strawberry Mojito ;-Tripel ;Pintje bière du Château Castigno ;Sanctus Arnoldus wit ;-dubbel ;-kers ;-milk stout ;tripel ;

                       Sanctus Arnoldus saison d’Hainaut ;’t Molenaarke blond ;-Tripel ;Witte De Voerman ;Wuk oaked batch 1 BA bourbon ;-Batch 2 Speyside whisky ;

                      Wuk Vier° ;Zigzag amber ;Zigzag Duysburgher ;010 bier Rotterdamsche saison ;Absurd darkness ;Allumeuse blonde ;Bière de guerre ;

                      Bijenblond ;Brewers nightmare Imp.stout Ardmore BA ;Brewers nightmare Imp.stout Ledaig BA ;Brewers nightmare Imp.stout Speyside BA ;

                      De Toekomst blond ;-IPA ;-Quadrupel ;-Tripel ;Edelhert donker ;Kapels excuusbier ;Ladderloper ;Marks the spot whiskey infused ;Urbes ;Valk Ipa ;

                     Monochus bruin ;MRSL Moorselbier ;Night of the plums ;Parfum de rêve ;Pain de minuit ;’t Moment ;Vet & Lazy ;Vivalyte ;Weiss Meister ;

                    Westvlams klugtje ;’t Moment veu der iëne te pakke !;Tyto ;Coffe and beer are my 2 best friends ;Cold tears and coffee cake ;Flying V black Ipa ;

                     Mikus Ipa ;Minnie the moocher ;Marco’s experiment ;Mangini Lowieken ;We’ve invented a drink colled coconut coffee ;

                     Voices from underground,whispers of freedom ;Tack’Ard ;

DE FEYTER     25,Bredabaan—2980 Halle-Zoersel           T.0472-843535

Bierfirma                    www.denhalsetuimelaar.be                                                                             info@denhalsetuimelaar.be

                               Patrick De Feyter (bij Pirlot)

                               Bieren: den Halse Tuimelaar 8°,

de FLOBECQ      22 B,rue de l’Europe—7600 Peruwelz            T.069-575515

bierfirma                         www.brasseriesdeflobecq.be     www.flo58.com                                                        info@flo58.com

                                         bieren : FLO 58 ambrée,(bij Brunehaut);Flo Expo 58 bio;Yellox Flo bio;

de FRANCHIMONT   7 A,rue de la Chinelle—5600 Franchimont         T.0492-889040  0497-226236

microbrouwerij             www.brasseriedefranchimont.be                                                     info@brasseriedefranchimont.be

                            Leslie Ver Linde

                           Bieren : Chinelle black,Chinelle ambrée,Scot,Mocita chinelle,Bierylium,Bierylium IPA,Sheriff,Big black, La Trignolette,le domaine de Tienne’al            

                            Gatte.La Trignolette,le domaine de Tienne’al Gatte,L’Empreinte Belge,Chinelle saison,Bierylium blonde plan B ;L’Authentik ;

de GALLAIX     7906 Gallaix         gestopt 2020  

de GEITELING huisbrouwerij    3,Geitelingstraat—3990 Peer      T.0468-204932

microbrouwerij        hbdegeiteling.wixsite.com/hbdg

                                 bieren : Trippelend geitje tripel :St.Stinus abt 10 whisky infused ;Molly malone dry Irish stout ;Tripel Jolly Jumper ;Heidewater dunkel weizen

                                Mr.V & A dubbel ;-tripel ;Zwarte koolputter Russ.Imp.stout ;Flinder 2.0 honingbier ;

de GIJZELSE microbrouwerij    78,Schoolstraat—9860 Gijzenzele         T.0485-275954   

bierfirma                      tgijzelaarke.be                                                         depelsmackeryannick@hotmail.com      

                                      Robin en Yannick De Pelsmacker (bij Danny)

                                      Bieren: ’t Gijzelaarke blond,-tripel,-dubbel;

de GLAZEN TOREN     11,Glazentorenweg—9420 Erpe-Mere          T.053-830380

                                       www.glazentoren.be                                                                                   info@glazentoren.be

                                       Dirk De Pauw,Mark De Neef,Jef Van den Steen

                                       Bieren: Saison d’Erpe-Mere,Ondineke,Jan de Lichte,Cuvée Angelique,Canaster, Saison lentebier,Slagersbier Grillade,

                                       Naohm Padraig special,

de GRAAL      42A,Industrielaan—9660 Brakel            T.0495-652525

                        www.degraal.be                                                                                                                         info@degraal.be

                        Wim Saeyens,Geertrui Loman(brouwen  hoofdzakelijk voor derden)

                         Bieren :De Graal blond,-gember,-Triverius,-tripel,-dubbel,-Kathar,Quest,De Graal ltd series n°3,Bast,B.Less, Limited n°5 whisky barrel aged,

                         Moringa blond ?,Seaking Noordzeetripel met zeewier ?,’t Hof Wijmenier ?, Witte kraag tripel,Jan Van Eyck als ich can tripel,Lutte beer;

                        Silveren Swa winter special 2019,Arvaria blond hop;0420 Hennepbier;Gijzels blond;Steels blondje;Stoute René infused gin;

                        Candrine Lierdebier;De Graal cherry red;Graaf Lodewijk Van Loon;Gravin Agnes Van Loon;Grimor speciality saison n°16;Marolleke chiro Sijsele;

                        Hopsaswa zomer special 2020;Seaking zeewier tripel;-Zilt blond;Wakko;Zilveren Swa winter 2020;Zondaar;Zjiembezen frambozenlambiek;

                       D’Hopke,Afschuimer;Drago;Crabbelaer biezeboaze;Flurksimpel duif;Wolfsboenker x comesier;UIT drinken,loggen,delen,gaan,blazen,wijken;

de GRANDVOIR     zie brasserie Centre Ardennes

de HAECKSE BROUWERS    17,Spijkerwegel—8310 Sint-Kruis-Brugge         T.0473-941365

bierfirma                                  www.spijkerbier.be                                                                                                 info@spijkerbier.be

                                  Peter Vanhaecke (bij Guldenspoor)

                                  Bieren: Spijker blond,Herborist,Tripel Achiel,Dozeur,

de HALINSART     153A,rue Halinsart—4870 Fraipont

microbrouwerij                      fb.com/mickrobrasserie                                                               michael.fedrigo@hotmail.com

                                  bieren : cuvée de Noël,la Fraipontoise,triple d’Halinsart,la Calidi,Imperiale,Blanche Callypso, Happy new beer,Noël blonde,

                                  Noël brune,Papillon de Noël,Scotch,

de HAZEN    8,Ferdinand Verbieststraat—9160 Lokeren         T.0474-740492

bierfirma                  www.zilverenhaas.be                                                                                         peter@zilverenhaas.be

                                  Joris Bruggeman,Peter De Zutter,Wilbrecht Siau,Peter Bracke

                                  Bieren : Zilverenhaas,(bij Boelens)

de HALVE MAAN    26,Walplein—8000 Brugge            T.050-444222

                                   www.halvemaan.be                                                                                               info@halvemaan.be

                                   Vanneste Xavier,Véronique Maes

                                   Bieren :Brugse Zot blond,-donker,Straffe Hendrik tripel-quadrupel,-wild 2019,Brugs tarwebier, Sportzot,Straffe Hendrik wild 2018

                                  blanche de Bruges,Straffe Henrik heritage 2017 whiskey, Straffe Hendrik quadrupel,Straffe Hendrik wild 2019,Brugse bok,-

                                  Straffe Hendrik Heritage 2018 whiskey oak aged,-2019 BA;Straffe Hendrik wild 2020;-2021;

de HEERD                7,Ossenbergstraat—3690 Zutendaal        T.0475-980648

bierfirma                                  www.deheerd.be                                                                                                    info@deheerd.be

                                        bieren : Angus oaked tripel,Mangalica,       (bij den Triest)

de HEMELBROUWERS    12,Hemelstraat—2520 Oelegem          T.0494-706567

bierfirma                                                 www.dehemelbrouwers.be                                                        info@dehemelbrouwers.be

                                  Bieren: Eulegoemse Hemelhopper,-Sterrenhemel,-Hemelvuur,Saison de Ciel(bij Pirlot en ’t Hofbrouwerijke)

                                                    

de HERCK           22,Hoogstraat—3540 Herk-de-Stad          T.0494-809653   0494-307500

microbrouwerij                 www.brouwerijdeherck.be                                                                              info@brouwerijdeherck.be

                                   Brecht Hubrechts,Bart Lutsch

                              bieren : de Herck blond,-dubbel,-tripel,

de HOEVEBROUWERS    217,Gentsesteenweg--9620 Zottegem          T.0478-246950

bierfirma                                www.dehoevebrouwers.be                                                                         info@dehoevebrouwers.be

                                Spoormans Kjell,Squire Hilde,(bij De Graal en de Proefbrouwerij)

                                Bieren :Toria blond,-tripel,Nen Uts,Koekelaring,Ertegemse trekkers,Spets,Turre,Klepken,0420 Hennepbier;Ouistiti;

de HOORN     3,Steenhuffeldorp—1840 Steenhuffel(Palmbreweries)          T.052-317411

Microbrouwerij           Proefbrouwerij(=Swinkelsfamilybrewers)

                          Bieren : Cornet,Arthur’s Legacy gamma:n°1.white widow,n°6.belle Hélène,n°3..chocolate Christine,n°2.Smokey Peat, n°8.Happy Sylvester,

                         N°7. created by Vicky Geunes,n°4.saisin d’Henriette,n°9.the Brave,10.Hop€less Ginny, n°13.Aerts 1900,n°18.Double trouble;                        

                         N°17. Arthur’s legacy châteat d’Arthur,°19.Arthur’s legacy Stonehill; n°5.Jack the R.IPA,n°15.Arthur’s legacy black coffee,

                         -N°11.Pretty IPA;-n°12.Ginger al blond;n°14.the Boy frim IPA Nema;n°16.Rice against blond;

de HOPDUVEL    625,Coupure Links—9000 Gent             T.09-2252068

bierfirma-bierhandel        www.dehopduvel.be                                                                                             info@dehopduvel.be

                                     Tom en Silke Denooze

                                     Bieren : Gentse stout,Stropke grand cru,Gentse tripel,Blondine IPA,Hoppe pils,Brunette, Château de Flandre,

                               

de HOPHEMEL    46,Terwouwenstraat—3800 Zepperen     T.0485-859391    0496-362587

Bierfirma                             www.hophemel.be

                                            Bieren:bij Brauw—Martinus Belgian hops IPA;Geronimo grape ale;Stephanos Thai Rs;Barbara grape ale;Martinus Belgian hops IPA;

                                           Alexandra DDH Neipa;Hogo American Ipa;Sabinus black Ipa;

de HOPJUTTERS    26,Grimaldilaan—2940 Stabroek         T.0498-294791   0485-499282

proefbrouwers,bierfirma       www.hopjutters.be   ????                                                                                 info@hopjutters.be

                                        Hans Jensen,Olivier Constant,Joke Jensen,Nathalie Lemmens

                                        Bieren : Hopjutters tripel hop,Mouten Kop,Cerasus,(bij De Graal)

de HOPPERTJES       Sint Eloois Winkel  gestopt 2019

de HOPPESCHUUR     21B,Krommekeerstraat—8755 Ruiselede  en 5,Kerkstraat—9910 Knesselare GESTOPT 2020

brouwer-bierfirma-restaurant      www.urthel.be                                                              info@urthel.be                   T.051-688999

                                        Hildegard van Ostaden(bij Palmbreweries=Swinkelsfamilybrewers)

                                        Bieren : Hop-it,Samaranth,Saisonnière,

de HOPSCHEPPERS vzw    69,Stippelberg 2260 Westerlo en Berkenlaan—2200 Herentals

proefbrouwers-bierfirma                  www.hopscheppers.be                                                                          saenen.jos@skynet.be

                                          Jos Saenen,Tony en Glenn De Pooter,Danny Wauters,Marc Bellens,Peter Laeremans,

                                          Bieren : Hopschepper,Imperial Kroezer,Bast,Hopschepper select;Schalkse tripel; (bij De Graal,den Toeteler,Beerselect)

de HOSDENT      1,rue du Cortil—4261 Latinne         T.0475-530963

bierfirma                                                                                                                                                                        entrenousbeer.com

                                             bieren : l’entrenous blonde 5,7°,(bij des Carrières)

de HOUTEN VALK    23,Koningin Astridlaan—2920 Kalmthout

bierfirma                               www.dehoutenvalk.be                                                                                  brouwer@dehoutenvalk.be

                                     Christophe Vanhout,Devalckeneer Michel

                                      Bieren : Zilveren Swa,Gouwe Swa,Hopsa Swa,(bij de Graal)Zilveren Swa winter 2020;

de HOUTLANDSE BROUWERS   2,O.L.Vrouwstraat—8820 Torhout        T.0479-306903

microbrouwerij              houtlandsebrouwers.be                             houtlandsebrouwers@telenet.be

                                        Bart Degrande;Johan Dhanens

                                        Bieren ; Quadruprl,Houtlands blond Antoinette;-bruin Antoine;-Tripel;

de JONGE BROUWERS      Rijmenam

amateurbrouwers             dejongebrouwers.atavist.com(9 hobbybrouwers)

                                              bieren : Sjampetter 8,6°;

de KAASHOEVE     37,Zuidstraat—8630 Veurne          T.058-311847

bierfirma                                  www.kaashoeveveurne.be

                                        Bieren : Veurns Slapersbier

de KALE RIDDERS    6,Walshoutemstraat—3401 Landen          T.0485-060661  GESTOPT 2020

microbrouwerij                         www.tumulus.biz                                                                                                      info@tumuluz.biz

                                    Bart Landuyt,Bart Liesenborghs,Paul Decat,Johan Cans,Alain Maes,Dominik Champagne,

                                    Bieren : Tumulus 800,-Magna,-Aura,-Nera,-Experiment 15,-Experiment 17,Musa,Tumulus musa, (bij de Proefbrouwerij)

                                          

de KARTUIZER     1,Kartuizerstraat—9570 Sint-Martens-Lierde

bierfirma,café                      Bieren : Kartuizer (bij De Graal)

de KASSEI     24,Huiskens—2370 Arendonk           T.0473-343391        0494-240033

bierfirma                  www.brouwerijdekassei.be     ????                                                                      info@brouwerijdekassei.be

                                  Bieren : Keikop tripel,-saison,-bruin,Keikop weizen,(bij De Graal)

de KAZEMATTEN    1,Houten Paard—8900 Ieper            T.057-469462

microbrouwerij               www.kazematten.be                                                                                           info@kazematten.be

                                  Julie Depypere,Maarten Ghequire,Koen Hugelier

                                  Bieren : Wipers times 14,Grotten Santé,Wipers times 16,Saison tremist,Tierlantuin,

de KEMPENBROUWERIJ    3,Geelsebaan—2470 Retie         T.0473-885208    0496-584092

bierfirma                            www.rekwisiet.be                                                                                              info@rekwisiet.be

                                Paul Huysmans,Michel Sprangers,Hugo Smets,Koen Adriaensen(bij Anders)                      

                                Bieren : Rekwisiet blond

de KEUKENBROUWERS    147,Vredestraat—2540 Hove          T.0474-398372

microbrouwerij           www.dekeukenbrouwers.be                                                                       koen@dekeukenbrouwers.be

                          Jan Vandijck,Koen vanden Heuvel

                          Bieren : HIP HOP Imperial IPA,-alicious IPA,-double IPA,-blond,-USA,-apple tree,-green hopping, HIP HOP saison,-coffee stout,-head banger,

                          HIP HOP ginger gose,-monk Johnny,-extreme IPA,-single hop IPA, HIP HOP Weyninckhoven,-Wipa white IPA,-Monk XPRMTL,-milk stout,

                          Modeste IPA,-3 x 6,Milk Shake, Dark prestige kriek,-Habanero,-Blueberry,-red fruit,Funky chicken,Purple haze,Orange crush,Black,

                          Kriek,Porter,Willy,Hip Hop blond,Monk Johnny,

de KLEM      90/1,Galileilaan-kapittel 5—2845 Niel          T.0472-446433

microbrouwerij     .www.brouwerijdeklem.be

                          Olivier Op De Beeck,Peggy De Coeyer

                          Bieren : Hellegat blond,-super blond,-bruin,-super bruin,-tripel,-winter,Rupeliaan,Klem craft brew, Klem Craft brew,Rupeliaan,Vlotter;

                          

DE KONINCK    291,Mechelsesteenweg—2018 Antwerpen       T.03-2184048

Duvel group                    www.dekoninck.be                                                                                                         info@dekoninck.be

                            Bieren : De Koninck,Triple d’Anvers,Wild Jo,Imperial red ale 01,TSTBRW 04 lost in spice,Bier van A 05, TSTBRW 06 mint the chocolate,

                            Lost in spice blond,TSTBRW03 Pierre’s bock,TSTBRW02 Russian imperial stout,Kubuske,Barrel brett Calvados B.A.,Brett Peat;

                             Grand Modeste;Bolleke hop;Straffe Madam;

de KOPEREN MARKIES   14,Groenstraat—1730 Asse           T.0475-351286

Bierfirma                             www.dekoperenmarkies.be                                                                          info@dekoperenmarkies.be

                               Hugo Mertens

                               Bieren : De Koperen Markies tripel amber 9°,-blond 8°,blond hop 8°, Bronzen baron blond;-Premium;-Tripel; (bij de Proefbrouwerij)

                               De Krokegoem blond,Jonathan & Katrien,

de KROON     20,Beekstraat—3040 Neerijse          T.016-439472

microbrouwerij            www.brouwerijdekroon.be

                                 Freddy Delvaux,Wim Dierckx,Kwinten De Paepe,Blondor,(taverne)

                                 Bieren : Super Kroon,Delvaux,Job,Delvaux kerstbier,Frisse kerst in De Kroon,Peeterman,Goldor super pils;Bolder spec.Belge n°2;

de KUSTBROUWERIJ    9,Kuipersstraat—8432 Leffinge        T.0477-081319    059-300574

bierfirma                                      www.kustbrouwerij.be                                                                                 info@kustbrouwerij.be

                              Bart Verdonck (bij Deca)

                              Bieren : Dunekeun blond,Dunekeun winter,-tripel,-Lekker bruin,Dronkenput bruin,-tripel,Jan Turpijn, Kwinte,De Korre,7 Beaufort,

                              Mystery beer lemon wood aged;Steensche tripel;    

de L’ABBAYE d’AULNE    273,rue Emile Vandervelde—6534 Gozée-Thuin      T.071-562073

microbrouwerij                      www.abbayedaulne.com                                                                            contact@brasserie.ada.be

                                 sprl Leveau-zie ook abbaye d’Helecine

                                 Bieren : Abbaye d’Aulne blonde 6,-brune 6,-ambrée 6,-premier cru 9,-cuvée royale 9,-winterbier, Heylissem blonde,-brune,-triple,

                                 blanche de Charleroi,blanche framboise,Jazz bass,Jazz drums, Jazz sax,Jazz swing,

de L’ATTRAIT      6687 Bertogne    gestopt 2020                                         

de L’ECHASSE     zie brasserie artisanale de Namur

de l’ORNE       1 B,rue du Riquau—1435 Mont-Saint-Guibert       T.0479-981848

                               38,Grand’Rue—1435 Mont-Saint-Guibert

microbrouwerij               www.gestion.brasseriedelorne.be                                                         contact@brasseriedelorne.be

                                        bieren :l’Ornoise,

de l’OUBEWE      94,rue des frères Vanbellinghen—1480 Tubize     T.0479-401484

bierfirma                        www.oubewe.be

                                        bieren : Triple de l’Oubéwé ;l’Aypihée de l’Oubéwé ;(bij den Herberg)

de LA CAMBRE    54,rue de Eté—1050 Elsene

bierfirma                           www.brasseriedelacambre.be                                                            cheers@brasseriedelacambre.be

                                       Vincent Poswick,Grégoire de Theux

                                        Bieren : La Cambre blonde,-triple,-ambrée,

de LA CLOCHETTE    50,rue de Virton—6740 Etalle(brasserie)         T.063-412592

microbrouwerij                  www.brasseriedelaclochette.be                                              contact@brasseriedelaclochette.be

                                          Deharre Fred,Gilbert,Jacques Breulet,Jerôme Louis,Gilbert Maller,(bij Saint-Hélène en Gengoulf)

                                         Bieren : La Clochette ambrée,la DT,la Faucheuse blonde,-brune,C Ipa ;

de la COURONNE     62,rue des Scailleux—7134 Leval- Trahegnies       T.0472-322597

microbrouwerij                          42,rue Albert 1ier—7134 Leval-Trahegnies

                                       www.imperatrice.be

                                        bieren : l’Imperatrice triple blonde ;la Gourmette ;la Marquise ;Joyeux Noël ;La Folklorique ;La Goumette ;La Marquise ;Tech’Tu !

                                        Louise brune ;br.des Loups bière de Noël ;-Blanche ;-Grand cru ;-Stout Ipa ;La Clé du bonheur ;Lea blonde ;

de LA CROIX     48,rue des Cerises—4610 Beyne-Heusay          T.0476-372006

bierfirma                         www.saintenitouche.be                                                                                       info@saintenitouche.be

                                    Bieren : Sainte Nitouche blondinette,-triple,-du Verger,-blanche,-brunette,-la mère supérieure,Hesby one,La Poleffe Valcaprimontoise ;

de LA HANTES    4/1,rue de l’Eglise—6500 Barbençon           T.0474-505526

bierfirma                             www.brasseriedelahantes.be 

                                     bieren :  Lea blonde,Lea fruitée,(bij Authentique)

de LA HAUTE SENNE   zie brasserie HS

de la HUNELLE     90,rue d’Ath—7950 Chièvres      T.0471-525671

microbrouwerij             fb.com/brasserie.Hunelle

                                          bieren : Organic IPA ;la Byzance ;la brune ;

de LA LESSE     43,rue du Treux—5580 Eprave (vroeger La Rochefortoise)          T. 084-457525

coöperatieve microbrouwerij     www.brasseriedelalesse.be                                                             info@brasseriedelalesse.be

                             Bieren :L’HIVEResse,la Cambrée ambrée,-automne,la Chinette,la Marie-Blanche,la Rouge-Croix, l’Esprit triple,la Cheminette,

                             la Chinette 50 ans,Li Clapante,la Top Lesse ;

de LA LIENNE    7,Reharmont-4990 Lierneux              T.080-399906

microbrouwerij                  www.brasseriedelalienne.be                                                                  info@brasseriedelalienne.be

                              Resimont Nicolas en Melissa

                              Bieren : Lienne blonde,-brune,-noire,Durbuy Z,la 3 Pontoise,Grandgousier dry hopping mosaic 2017,-2019, Woody,cuvee des cinq ans,

                             Grandgousier Crystal,serie à l’encre noire batch #4,L’Ilienne,Millesime, The Belgian goat,L’Ilienne triple,Celestin;Léonie;Citrolienne;

                             La Moilinoise;Série à l’ancre noire batch#7;

de LA PRINCIPAUTE   zie brasserie C

de LA SAMBRE    19,de Jemeppe—5190 Jemeppe-sur-Sambre

microbrouwerij              www.brasseriedelasambre.wordpress.com

                                Bieren : Quadruple,Red-ale,Porter VS Stout,Maori IPA,Dipa Zythos 19,Coco Loco,Hoppy red ale, Juicy² double NEIPA,Tra 2019,

                                Rye 66,Soyouz,Soyouz Vietnamese edition,Eldorado IPA,Juicy NEIPA, Terrils Russion imperial stout,Bière de ferme,Abnegation,

                                 the people of the abyss 2019,Terrils,San Diego, Soyouz² tournee siderale,Sombra,Baden skiffle,Dark woods,Declaration S,Meursault s/s,

                                 Quatre grins;Eldorado Juici³;Barley IV;Socoron;Rye IV;

de LA SEMOIS     41,Chemin du Bon Pays—6820 Florenville            T. 0496-392502

bierfirma       www.brasseriedelasemois.be  frangine.e-monsite.com          info@brasseriedelasemois.be

                                Bruno Collard,Philippe Husson(bij Sainte-Hélène)

                                Bieren: la Frangine saison,-blonde,-ambrée,-triple,la petite Frangine,La Frangine lady owl ltd ed.2019,Frangine idées noires et mûres refl. ;

                                Wild sister sour amber ale

de LA SENNE      565,Gentsesteenweg—1080 St.Jans Molenbeek          T.02-4650751

                              www.brasseriedelasenne.be                                                                        info@brasseriedelasenne.be

                              Ivan De Baets,Bernard Leboucq

                              Bieren :Brusseleir zwet IPA,X-mas Zinnebir,Meurisenne,Taras Boulba,Zinnebir,Stouterik,Taras runa, Jambes de bois triple,

                              Crushable saison,Manneken Penn,Gray jacket,Black in Japan,Schieven IPA, Brussels calling,Saison du Meyboom,X-mas Zinnebir,

                              Very special Belge,Brussels calling 2019, Pier den drol,Spruiting vat,Anspach porter,Dulle wind,Schieven enthusiasm,Wadesda lager,

                               Weisse, Zinnebir Brussels vinyl record fair,-ensemble Alize,-M  collectif,-Pêle mêle,Schieve Tabarnak,Ouden vat, Zenne pils,Terf,Stoemp;

                              Schieve kolos;10 years BPIE Zinnebir;Collectif Morts de la Rue Zinnebir;Le Brumaire 30 ans;Saison du Meyboom 2020; Double saison;

                              100 Pap bio; 

de la STATION     47 A,rue de la Station—4560 Terwagne       T.0476-969295

microbrouwerij          fb.com/brasseriedelastation     www.brasseriedelastation.be

                                      bieren : Rocket;                               

de LAATSTE DRINKER    52,Blankenbergestraat  9000 Gent          T.0471-230667

bierfirma                                www.delaatstedrinker.be                                                                       jerome@delaatstedrinker.be

                                 Jerome Eggen

                                 Bieren : Dukus bear,Dog star(bij ’t Verzet en Broers,de Wilde brouwers) Spinoff#2 kamille en hibiscus saison, Dog star,Dukus bear,

                                 Spinoff#1 lemongrass wheat,Spinoff#3 amaretto cookie, Ne Veurvechter blond,

                                    

de LAMBIEK FABRIEK  61,Georges Wittouckstraat—1600 St.Pieters-Leeuw     T.0477-134478  0477-249218

                                  lambiekfabriek.be                                                                                       lambiekfabriek@gmail.com

                                 Stijn Ecker,Jo Panneels,Jozef Van Bosstraeten

                                 Bieren: oude geuzeBrett-Elle,Fontan-elle young and wild,Spontan-elle,Mix bloem-Bik, Juicy en wild Muscar-elle,Natur-elle,Bord’Elle;

                                 Oude kriek Jart’elle,Juici en wild Muscar-elle;Juici en wild Muri-Elle;-Pluri-Elle;Caram’Elle;Colon’Elle;Gros’Elle;Pommer’Elle;Rhub’Elle;

                                 Schar’Elle;

de LANDING    153,Kleine Ieperstraat—8560 Gullegem           T.0474-471607

bierfirma                        www.brouwerijdelanding.be                                                                      info@brouwerijdelanding.be

                                 Jonas Delva,Jon Huyghe,Bram Verstraete

                                 Bieren : Ikarus bruin,Collaboration beer XXV blond,Minos,(bij Eutropius,Deca,Bier en Karakter)

de LEGENDE    zie” het PERKAMENT”

de LEITE     32,De Leiteweg—3020 Ruddervoorde            T.050-250796

                      www.deleite.be                                                                                                                          info@deleite.be

                         Luc Vermeersch,Carine Vanderkinderen,Paul Vanneste,Etienne Van Poucke

                        Bieren : Femme fatale,Bonhomme,Enfant Terriple,Ma mère speciale,Cuvée Mam-zelle,Fils à Papa 6,-8, EBDB,Cuvee oncle Pol, Fils và papa 9,

                        Cuvée Jeun’homme,Cuvée sœur’Ise,Merci maman,Merci maman 2,Halleschelle,EBDB,Cuvee oncle Pol, Dust Rikke Riesling saison 2019,

                        cuvee père passionist,enfant terriple hiver,Cuvee copain ;Fils à Papa 10 ;Rikkie ;Zielbeekse ;Bonheur grand cru 2008 ;Covid 19 jeugdhuis Kabal ;

                       Bronzen baron blond ;-Premium 5 ;-Tripel ;Paljas ;

de LELIE vzw     24,Leliestraat—2350 Vosselaar          T.0475-927600

bierfirma                          www.brouwerijdelelie.be                                                                                  info@brouwerijdelelie.be

                                 Frank De Houwer,Herman Van de Perre,Steven Balemans,Frank Angillis

                                 Bieren: Paus,Pater, Special rum,Special dark,Extra,

de LENTEHEI   10,Lenteheide—2200 Herentals      T.0486-650490

microbrouwerij             fb.com/

                                        bieren : Sas 13;

de LESTE            482,Kerkhofstraat—2850 Boom

bierfirma                  www.leste.be                                                                                                                        info@leste.be

                               Wim Van der Donck,Wim Van Daele,Frederic Rousseau

                               Bieren :Doenkere,zware,amber tripel,tripel hop,saison,Zielbeekske,yin yang,Zware,Antwerps blondje;Roolbos,Cactus;

de LONDRES     3,Avenue Frère Orban—7000 Mons            T.0471-446868

bierfirma                           www.belgica-beer.be

                                           Greg Piotto,Lars Riis

                                          Bieren : Belgica blonde 6,2°;-Brune 7,7°;-Triple 8,5°

de LOGT            48,Lochtstraat—3941 Hechtel-Eksel                           tel.0496-943226   0497-299993

bierfirma                       www.delogt.be

                                      bieren :  De Logt blond 7°,Naya, Bierke ’t Lage Kempen; (bij Leysen)

de LONSEES    rue de Lonzée—5030 Gembloux        T.0478-792407

microbrouwerij          www.brasseriedelonsees.be

                                     bieren : Stout Ensemble;la Bonne bwère;la Tripante;la Soeurette;Westcoast IPA;

de LUSTIGE BROUWERS    32A,Meir--2381 Weelde-Ravels         T.0489-509753

proefbrouwers,bierfirma                          www.delustigebrouwers.be                                                  info@delustigebrouwers.be

                                               Tom Segers,Laura Apers

                                               Bieren :Eden blond,-quadrupel 2018,-grand cru,Ravels donker,-blond,Ebipa eden bataat,

de MEDERIE       6,Tentoonstellingslaan—9000Gent          T.0476-897252

bierfirma                           facebook.com/demederie                                                                               demederie@gmail.com

                                 Jorre Vanhemmens

                                 Bieren : Grizzly saison,Gank bio,OMG beer;(bij Alvinne;de Feniks)

DE MEESTER     187,Steenbrugstraat—8530 Harelbeke-Stasegem  T.0468-143680   056-903803

                                           www.brouwerij-demeester.be                                                             info@brouwerij-demeester.be

                             De Meester Dirk,Ann Verfaillie

                             Bieren :Meesterke,dul meesterke,Kuurnaarke,Meester dubbel,-tripel,-quadrupel,Retrorik,Hopman, Season,Meester blond,Pop pils;

                             Stasegemse,Meestereske,Imperial stout,Golden brown, Douze,Meester kriek brut,onze Louis,40/10 blond,Cuvee Jerome,

                             Quadrupel new,Saison meester, Wijze Willem,Brosserke,Canna beer og kush,Douze red wine barrel whisky infused,Onze Henri,

                             Grain man Glenlivet B.A.,Grain man whiskey B.A.,Maître brut,Quadrupel red wine B.A.,MossCher, Douze red wine BA whisky infused,

                             Golden brown craft IPA,Maître quad,-Rouge kriek brut;Maître tripel;Grain master;Gansbeek blond;-Tripel;Pottelbergh rustiek bruin;

                             Douze Teaninich whisky BA;Hopman India style lager 2020;Maître blond;-Grand Cru;MOK master stout;Retrorik rouge 4 month BA;

                             Douze Glentauchers whisky BA;Pottelbergh cuvee tripel;Prince of darkness quadruple;Retteketet;Lucky n°69;Cuvee congé;

                            Cuvee De Meester wild west sour ale;Douze heaven hill BA;Curse of the crystal coconut;Dul Meesterke red wine BA;Gansbeek bruin;-Wit;

                         Maître dubbel;Maître tripel bourbon BA;Meester kriek whisky BA;Prince of darknessCardhu whisky BA;Punaise Juicy blond;-Rosse Tinke;

de METZERT      237 A,rue des Trois Fontaines—6717 Metzert          T.0496-458768

microbrouwerij                         facebook.com/brasserie-de-metzert

                                  Simon en Jeremy

                                  Bieren : la PA one blonde,la PA one Guaille,la PA One,-ambrée,la PA lourde lager,la PA fruitée ;la PA PA Pa triple ;(bij Millevertus)

                                 La PA soir black ;

de MEULEKES    52, Blokstraat—2500 Lier             T.0497-259153

microbrouwerij                     brouwerijdemeulekes@gmail.com

                                  Bart Meulepas

                                  bieren : Mammoet blond,-donker,Vogelzang,Testbrouwsel De Beemden,Meulekes tripel,Schilda,Apart;ne Juttemeer;Nen donkere;

de MONT SAINT GUIBERT   1,rue du Riquau—1435 Mont Saint Guibert

bierfirma                           bieren ; Guibertine blonde d’épautre;-Pomme;-Pèche;-ambrée;-blonde;-brune;-pils;-triple;-Kriek lambic;

de MORTSELARIJ   21,Borsbeeksebinnenweg—2640 Mortsel       T.0476-060741

microbrouwerij                       15,Rode Leeuwlaan—2640 Mortsel

                                                 www.demortselarij.be

                                        Frderic Keusters,Jean Michel Bal,Nicolas Van Ballaer

                                        bieren :  Mopa Mortselse pale ale,-Tripel,Oh my dear,Pompel moose,White ties,Bierebeer,Dobbelman, Ganz geit,Bierebeer;

                                       Kitropiki;Hoger lager Helles export(met Gistgeest);

de MOUTLOPER    3970 Leopoldsburg   gestopt 2020

de NACHTRAAFBROUWERS   15,Vlaslaan—8600 Diksmuide

bierfirma                      www.nachtraafbier.be                                                                                              info@nachtraafbier.be

                                      Lieven Onraedt

                                       bieren : Nachtraaf quadrupel,-dubbel bruin,speciaal amber,tripel blond,(bij Van Steenberge)

de NEUS              zie ’t BAKSKE

de NIEUWE KETEL   3,Hagenbroek-Noord—2500 Lier

bierfirma                   bieren: 

DE NILLE         3090 Jezus-Eik        gestopt 2020                              

de OUDE BROUWERIJ    17,Steenbergstraat—9520 Zonnegem         T.053-626884

bierfirma vzw                                         www.oudebrouwerijzonnegem.be

                               Bieren : Zonnegemse zot 7,1°-

de PLAKKER    14,Grote Markt—8630 Veurne           T.058-314022

Bierfirma-taverne      www.deplakker.be                                                                                                         deplakker@skynet.be

                              Christophe Maes,Eric Gunst

                               Bieren: Boeteling amber

de PLUKKER    16,Elverdingseweg—8970 Poperinge

microbrouwerij-hopkweker    www.plukker.be                                                                                                brouwerij@plukker.be

                             Joris Cambie,Kris Langouche

                             Bieren : Keikoppenbier,Rookop,Single green hop,All inclusive IPA 2019,tripel Plukker,Mammoet, Kasteel Beauvoordebier,Lulle Schudder;

                             Boudrytje,Pluk;All Inclusive 2020;Bier van het bos Antwerpen;Drinm mee met ST Bee;Obergrenzebacher;Single green 2020;

                            Beauvoorde framboos;Fritz blond;

de  POES       1,Tenhovestraat—8700 Tielt         T.0471-331682

microbrouwerij           www.brouwerijdepoes.be                                                                                info@brouwerijdepoes.be

                          Stijn David

                          Bieren : Poes blond,Poes export,-bruin,-ewport,-houblon,Tielts kloosterbier blond,-bruin, 100 years Poland Belgium,Mikus IPA,Houblon WGV;

                          Roakle bruin;Special Belge;Mareklop tripel 2 granen;Pitcherke;Foncée whisket infused;De Poes stout;Kriek vat 2;

de PROEFBROUWERIJ    20,Doornzelestraat—9080 Hyfte-Lochristi        T.09-3567102

brouwerij voor derden        www.proefbrouwerij.com                                                                          info@proefbrouwerij.com

                                 Naudts Dirk,Saskia Waerniers(bvba Andelot)

                             Bieren : geen eigen productie,bieren voor derden,gistlabo;Edewalse bosuil;Free your mind and your ass wil follow;Vliet dubbel;

                             Muifel lentebier;-zuster Agathe houtgerijpt winter 2019;Yeast end boys & west end girls IPA; Articus winter amber;Cru roodbruin;

                             Baron Surlet de Chokier amber;Chef Prion Ltd ed. 2020;Hiberating winter biting imp.IPA;Kompel Nostalgia #1 tripel hop;Konx omnipollo;

                             Abdia mosaic Ipa;Boer bloem;Gertrude de Nivelles ambrée;Halliza simcoe Ipa; Kompel nostalgia coll.#2 Schachtknoop; Santé blanc wit;

                            Santé holy white;Santé maris otter;Soluzen Idaho citra Mosaic;Blonde kokkel;Café ’t Kapelleken tripel;Cuvee Basiel;Räv;

                            Floss oud brui glutenvrij;Gentse Graaf dubbel glutenvrij;Muske bierke;       

de RANKE     14,rue du petit Tourcoing—7711 Dottignies        T.056-418241

                             www.deranke.be                                                                                                   br_deranke@hotmail.com

                           Nino Bacelle,Guido Devos

                          Bieren : XX bitter,Kriek De Ranke,Noir de Dottignies,Guldenberg,cuvée De Ranke,Back to black, Hopharvest 2017,XXX bitter,Père Noël,

                          Vielle provision,Simplex,Saison de Dottignies,Franc Belge, Gravity never falls,la Mouscronnoise,Hop harvest 2018,-2019,-2020;Mirakel,

                           Amer-amer,Wijnberg, Tack’tomin B.A.beer,Wijnberg ;Farmer’s BOOTS ;Spits blanche ;-Blonde ;-Brune ;-Triple ;Blasting citra ;WZM Dotto ;

                          Kriek Audenaerde ;Patience Eylenbosch pale ale speciaal ;Patience Eylenbosch speciaal blond ;Saison Verschueren ;

de ROCHEHAUT     85,rue du Palis-6830 Rochehaut en 12,rue de la Cense—6830 Rochehaut

microbrouwerij              fb/

                                 Albert Boreux

                                 Bieren : Rochehaut blonde,brune,blanche,-IPA,-saison,-icetout,-Pils,-triple blonde,-ambrée,-Fruits rouges,Scratch ;Risk reduction flight 1 ;

                                Rochehaut pils ;Leonard triple blonde ;

de ROERDERS    9950 Waarschoot           T.0497-945362

bierfirma                           fb.com/deroerders                                                                                                   info@deroerders.be

                             Matthias Scheir,Steven De Clercq

                             Bieren : Elschelot tarwe,Elschelot dubbel,Elschelot tripel,(bij Boelens en De Poes)

de ROOZENHOET    Onze Lieve Vrouwenstraat—2560 Kessel

amateurbrouwer                                                                                                                             jigogysels@skynet.be

                                    Jos Gysels

                             Bieren :Kessels blondje,Sint Salvator blond,Sam’s,

de RULLES       36,rue Maurice Grévisse—6724 Rulles          T.063-411838

                          www.larulles.be                                                                                                                      info@larulles.be

                          Verhelst Gregory

                           Bieren : Rulles saison,-estivale,-blonde,-brune,-triple,Stout Rullquin,La Rulles pils imperiale, Meilleurs vœux,Houblon sauvage,

                           Cré tonnerre,Rulles la Grande 10,Rulles épautre ;-Holy hop citrus ;Cré tonnerre ;Rulles impériale ;

                     

de RUYFFELAER    11,Gustave de Stuersstraat—8900 Ieper      T. 057-366006     0499-415198

bierfirma-taverne            www.deruyffelaer.be

                              bieren : Oud Ieper tripel,-dubbel,(bij Deca)

DE RYCK       24,Kerkstraat—9550 Herzele           T.053-622302

                       www.brouwerijderyck.be                                                                                      info@brouwerijderyck.be

                       Ann De Ryck

                        Bieren :De Ryck speciale,Arend tripel,Steenuilke,Gouden arend 125,Arend dubbel,Arend winter, Arend blond,Buyssebier,

                            

de SATER      159C,Steenweg—9810 Eke-Nazareth            T.0473-654775   GESTOPT 2020

microbrouwerij        www.hopliet.be                                                                                                                   info@desater.be

                              Dieter D’Hondt,Sylvie Vyncke(bij Deca en Eutropius)

                             Bieren : Hopliet tripel 8°,Saint Lambertus,Steengoed,blondje van Nazareth,ID Eke,Blonde Jettie,Schierse hippo;Karma noir;de Sater dark;

                            De Sater secret;

de SCHANS GENENBOS    10,Edbroekenstraat—Lummen    T.0472-393359

bierfirma                      bieren : bij De Schieve:Ed Bukske;                            

de SCHELDEBROUWERIJ    7,Wenenstraat—2321 Meer         T.03-6653696

                            www.scheldebrouwerij.com                                                        info@scheldebrouwerij.com

                            Jan en Frans Ooms

                           Bieren : Witheer,Strandgaper,Dulle griet,Lamme goedzak,Zeezuiper,Wildebok,Hopruiter,Knuppel, Oesterstout,Krab,Knots,’n Toeback Sabro,

                            Schelde special 6 ginnegapper,Toeback 2;Schelde special 6 ginnegapper;n Toeback single hop ed.Idaho 7;

de SCHIEVE    98,Oosthamsesteenweg--2491 Olmen        T.014-747224

microbrouwerij-taverne        www.deschieve.be

                                     Frank Mannaerts

                               Bieren :  ne Schieve tripel;-Stout;Donkere Schieve;Schieve hop; -Gember;Schieve Calvados BA;ne Kemping;Voske;Wisent;Ed Brukske; 

                            Grensgeval 05 Jamaican rum BA;-06 French Cognac BA;-07  Scotch whisky BA;-08 Spanish Sherry BA; Schieve 01 tripel rockbrewed;

                           Schieve 02 rosse rockbrewed;Schieve 03 hop rockbrewed;Schieve 04 zwette rockbrewed;                        

de  SCHUUR    21,Wolvendreef—3210 Linden             T.0485-376135

microbrouwerij              www.brouwerijdeschuur.info

                           Jan en Bert Symons

                           Bieren : Meneer,Nikolaas tripel,Cuvée jubilee,Bruin voor bruin,Mijn Vreugde,Folieke;

de SILENRIEUX    1B,rue Noupré—5630 Silenrieux               T.071-633201

                               www.brasseriedesilenrieux.be                                                    brasserie.silenrieux@belgacom.net

                           Bieren : Joseph,Sara,Noël de Silenrieux,Pavé de l’Ours,Bière d’Autruche,Kriek de Silenrieux, Cuvée des lacs de l’Eau d’Heure,

                             

de SILLY       2,rue Ville Basse—7830 Silly             T.068-551695

                              www.silly-beer.com                                                                                                           silly@silly.beer.com

                             Lionel en Bertrand Van der Haegen

                           Bieren : Pink Killer,Silly pils,Super 64,Double Enghien blonde,Silly blonde,-brune,-saison,Greenkiller IPA, La Divine,Enghien hiver,

                           abbaye de Forest,Scotch Silly,Double Enghien blonde,-brune,Silly rouge,Silly Sour; Silly bio,cuvée l’Ermitage,Silly blanche,Gallica Gloria kriek,

                            Gallica kriexus,Silly kriek,-Scotch,Silly 64,Swaf tripel;Silly bio;Cuvée l’Ermitage;Silly blanche;Gallica Gloria kriek;Gallica kriexus;

                           Scotch Silly BA Bordeaux;Silly session Ipa;Silly triple bio;Instar Visé;la Hervoise bio;-Ipa;-Originale;la PIT Francorchamps blanche bio;-Triple bio;

                          LOKA scotch;Vaurien cave cervoiserie Bar;Vaurien H7 cacao;Vaurien H7 torréfiée;

de SOLEILMONT   96,chaussée de Ransart—6060 Gilly-Charleroi           T.071-413572   0472-451063

bierfirma-bierhandel           www.brasserie-soleilmont.be

                                bieren: Abbesse,Christmas,Double

de STRUISE BROUWERS   50 ,Kasteelstraat—8640 Oostvleteren       T.0495-288623

microbrouwerij                      struise.com                                                                                                                            info@vdaco

                           Carlo Grootaert,Peter Braem,Philippe Driessens,Urbain Coutteau(bij Deca)

                           Bieren :Tsjeeses series,Pannepot series,Black damnation series,Imperialist lager,Havic pilsner, Cuvée Delphine,Black Albert,Elliot,

                            Our nastiest effort,Kabert,Five squared,Macadame,Ypres,Dark house reserva,soft chili nuts,Black damnation XXVII,Sargasso;

                            Pannepot reserve 2018;-2019;Robert the great;Tom 8;Xenophons wine;Ignis et flamma;Kill & destroy;Blue monk;Aestatis reserve Brazilian rum

                            Pannepeut dark quadruple;Oostvleteren 12 Sint Amatus;Masters of darkness black damnation XXVII;Black damnation 30 Sjovoev;

                            Struise Tora Tora;Black Damnation 08;-09;-10;

de THIAUMONT   339,rue du Marquisat—6717 Thiaumont      T.0473-425836

microbrouwerij         bieren : La Blonde;Confin’mousse;mes Galitres de 6” rond ale;la Gis’ale;l’Ambrée;Le Palais du Rire;Pale ale;la bière des pionniers;

de TREJENSE BROUWERS   15,Hof ten Lokerenstraat—Sparrenlaan 18--9320 Erembodegem

Bierfirma                     Vincent en Gino De kerpel,Wim Goubert,Luk Van Dorpe

                                  Bieren : Trejense tripel,Trejense tripel cuvee 2018,(bij de Graal)

de TROCH      20,Langestraat—1741 Ternat              T.02-5821027

                                     www.detroch.be                                                                                                                    info@detroch.be

                            Pauwel Raes

                           Bieren : Cuvée oude geuze,Chapeau kriek,-abricot,-banana,-framboise,-exotic,-faro,-geuze,-lemon, Chapeau fraise,-peche,-mirabelle,

                           Chapeau Pèche;OWA assortiment-zie OWA brewery;Winter Gueuze 2020;

de TROETSEL   101,Edward Claessenslaan—2845 Niel            T.03-8881036

bierfirma-bierhandel       www.bierhandeldetroetsel.be                                                            info@bierhandeldetroetsel.be

                                Bieren : Klinkaert,Vaartlander,Vaartlander winterbier,

de TUBIZE     1,rue de la Filature—1480 Tubize           T.0476-241661    02-3552900 GESTOPT 2020

microbrouwerij        brasserie-de-tubize.be                                                                             brasseriedetubize@gmail.com

                                     Rodriguez Juan,(restaurant)

                        Bieren : Betchard blonde,-brune,-Bière de l’abbaye de Boneffe,blanche de Tubize,la Forgeronne,

de TWEE LEEUWEN   22,De Heuvels—2430 Laakdal

bierfirma                                         www.detweeleeuwen.com                                                               info@detweeleeuwen.com

                               Nico Saenen,Evert-Jan Nijveldt(bij Boelens)

                               Bieren : de twee leeuwen blond,-hazy sunshine NEIPA,

de VAART brouwhuys    24,Pontstraat—1981 Hofstade-Zemst          T.0479-289673

bierfirma                                             www.luvanium.be                                                                                       info@luvanium.be

                                        Bart Luts

                             Bieren : Luvanium blond,-tripel,Luvanium winter cognac oaked,(bij Anders)Hopschieter,(bij de Graal),Reuzebier;Mozaik;

de VERENIGDE BROUWERS   43B2,Fonteinstraat—3545 Halen          T.013-442385

bierfirma                                                             www.goudster.be                                                                                 info@goudster.be

                                          Bieren : Goudster (bij Anders)

de VERHUISBROUWERIJ    60,Kleidaallaan—2620 Hemiksem          T.03-3255342

bierfirma                           www.verhuisbrouwerij.be                                                        info@verhuisbrouwerij.be

                                                verschillende brouwers free lance

                                       Bieren :Lustem,Wintersnood,Ijsbeer,Slaefke,Trisser blond,-tripel,Sensei blond,Judo bier, Donker caféinebier,Double 7;Heymisse;

                                       (bij ’t Hofbrouwerijke,De Graal,Sint Canarus,de Proefbrouwerij,Beerselect)

de VIER MONNIKEN    73,Langestraat-8000 Brugge

bierfirma Vof                                      angel.me/project/deviermonniken

                                         Bieren :de vier monniken Costumer 7,5°;Monachus VII,Monachus 8(bij Lambrecht-V.Hamme)Monachus blond;(de Feniks)

                                         Monachus XII Eisbock,(bij Eutropius);# Bar bruin;

de VIERKANTE METER   104,Liebiglaan—2900 Schoten             T.0478-724746

proefbrouwerij-bierfirma      fb.com/thuisbrouwerijdevierkantemeter                     thuisbrouwerijdevierkantemeter@hotmail.com

                                   Ken Naessens en Krista(bij De Graal en Bryggja)

                                  Bieren :Lekske tripel,-donker,Waldorph,Aristide,Roedolph,Wreed axident,Pompbier,

de VLIER        219,Leuvensebaan—3220 Holsbeek             T.0473-836463

                        www.brouwerij-devlier.com                                                                            info@brouwerij-devlier.com

                        Marc Andries

                        Bieren :De Vlier blond,-amber 69,-dark,-saison,-brut,Gulden Delle,Emily Ferme framboos,-Spicy, Holsbeekse lentetripel,Winterstout,

                         Holsbeekse lentetripel,Winterstout,Smokin’Elder,de Vlier white,Dréke,Onbekende soldaat,Bad Romance, Brut bier begijnhof hotel,Scotch;

                         Carrousel,La Vignette Louvain,Smoked IPA,Brut demi sec;Brut rosé;De Vlier scotch;Demi sec aperitiefbier;Pamoja blond 2021;Effe wachten!;

                         Geen idee;Holsbeekse tripel;Ik heb genoeg!;Ik pas!;Ik weet het niet;Ne Lèste;Nog 1;

de VLIET     171,Aardsweg—2440 Geel-ten-Aard            T.0494-343732     014-852715

bierfirma                         www.huisbrouwerijdevliet.be                                                     huisbrouwerijdevliet@telenet.be

                                         Jul Molenberghs(bij de Proefbrouwerij)

                                         Bieren : Vliet tripel,-dubbel,Zeunt,Spelt,

de VRANCKAERTSHOEVE     1,Stoofstraat—9790 Wortegem

bierfirma                                     www.vranckaertshoeve.be

                                    bieren : Pompoenbier,tripel Vranckaertshoeve,

de WAANZIN    6B,Schoolstraat—9170 Meerdonk 

bierfirma                          www.brouwerijdewaanzin.be

                                bieren : Triple Jack barrel aged,The new Jack barrel aged,das Waanzin Calvados(bij Danny) das Waanzin Jack Daniels,

de WARSAGE    93,rue Muller—4608 Warsage            T.0474-060434  

microbrouwerij                 www.brasseriewarsage.be                                                                            info@brasseriewarsage.be    

                              Denis Dominique

                              Bieren : Warsage blonde,-brune-triple,          

de WATERLOO    591,chaussée de Charleroi—1410 Waterloo           T.02-3850103  

microbrouwerij                   waterloo-beer.com                     mcgobert@johnmartin.be       info@waterloo-beer.com

                                      Edward Martin

                                      Bieren : Waterloo tripel blond 7,Waterloo strong dark,Waterloo récolte,-triple hop,-strong kriek,double dark;

                                      Waterloo strong dark,-recolte hiver 6°,

de WIJNKELDER    10,Oudenaardsebaan—9690 Kluisbergen           T.055-239999

bierfirma                               www.de-wijnkelder.be                                                                                    info@de-wijnkelder.be

                                Fleur Verougstraete

                                Bieren :Fleurke,

de WILDE BROUWERS   424,Begijnhoflaan—9000 Gent

microbrouwerij                      www.dewildebrouwers.be                                                              info@dewildebrouwers.be

                                 Denis De Wilde

                                 Bieren :Louis XVIII blond-amber,Termont,Oud brood, Rond’O blond,Rond’O bruin,Troggeling,Z3ROD4Y,Flora 3,5° organic

                                 Louis XVIII grand cru,Oud brood,Cidonia barocca; Wild specials Flemish red ale n°2;Tripel K donker;Flora 3.5 session dry hopped;

                                 Flora sour cherry;Trpel K kriek;Amon dribble;Gierbier;

de WINNING     1,Sint Ferdinandstraat—3560 Lummen          T.013-531159

bierfirma                           www.pkbier.be                                                                                                                    info@pkbier.be

                                    sociale bio winkel De Winning

                                   Bieren : 7pk bier blond,9pk bier,(bij Anders)

de ZINKEN KUIP    105,Wezepoelstraat—9240 Zele

microbrouwerij                 dezinkenkuip.be

                                            Bert en Stijn Michiels

                                           Bieren : Hopperbe-st;  

de ZWARTE BRON   60,Klapdorp—9170 Sint Pauwels      T.

microbrouwerij            

                                      Jan De Clercq

                                      Bieren : Corbi-Art,Single hop Cascade IPA;Speed IPA;My Ass;Triple de Zwarte Bron;Fire your Johnson double Ipa;

DECA SERVICES    4,Elverdingestraat—8640 Woesten-Vleteren        T.057-422075

                                www.decabrouwerij.be                                                                                      info@decabrouwerij.be

                                Georges en Nicolas Christiaens

                                Bieren : Antiek blond,-wit,-blond super 5 ale,Vleteren bruin 8 port barrel,Vleteren bruin 12 port barrel, Vleteren blond 12° B.A.,

                                Vleteren alt 8,Vleteren alt 12,Georges IV,Dulle Wies,Pauline,Sir Grasshopper,Pauline;Fontana blond;Mystery beer lemon;Bruin Kieksje;

                                Grauw Kieksje;Oostvleteren 12 Sint Amatus reserva;Pannepeut dark quadrupel;Pannepot reserve 2018;Pannepot vintage 2019;

                                Piro tripel;Vleteren blond 12 whisky BA;Vleteren bruin 12 Port BA;-Bruin 8 Port BA;Yvegem blond;-Bruin;-Tripel;Holy beer house Woesten;

                                Black Damnation 08 S.H.I.T.;-09 Beggars’Art;-10 Double wood;Drie mussen;Steensche tripel;

DECUM           14 bus5,Torsinplein—3300 Tienen            T.0498-701717

Bierfirma                        www.decum.be                                                                                                                   decum@outlook.com

                                  Daniël,Ben en Dirk

                                  Bieren : Decum 10 whisky infused,Decum 9 tripel gold,Decum 6,(bij Craywinckelhof)

DEFOREST          226,chaussée de Willemeau—7500 Tournai          T.069-215263

Bierfirma-bierhandel       www.deforest.be                                                                                                             info@deforest.be

                                         Bieren : la Préface n°1 tot  n°8 ;

DELSART            16,rue Georges Cosse—5380 Fernelmont          T.081-878249

Bierfirma-bierhandel         www.brasseriedelsart.be                                                                                info@brasseriedelsart.be   

                                              François,Joseph en José Delsart

                                      Bieren : la Saint Joseph,la Filée,

DELTAKAPPA brewery   4,route de Mons-Maubeuge—7041 Havay        T.0472-245041

Microbrouwerij                                                                                                                                      deltakappabrewery@gmail.com

                                      Bieren:  X96,Mc Adam,Anti rouille;11.5 triple,# Saison ale 2020;

DEMANEZ       7,Magerotte—6680 Saint-Ode               T.061-219574

Microbrouwerij              www.demanez.be                                                                                                  sebastien@demanez.be

                            Sebastien Demanez

                            Bieren : la B.R.blonde,-triple,-de Noël,-blanche,B.R. fruitée bio,Magerotte barrel reserve,L’Odacieuse blonde ;La Bédou ;

den BERG     Bergsebaan—2960 St.Job in’t Goor                

amateurbrouwer          Peter

                                Bieren :Tripel,dubbel,Ierse stout,Ijsberg,(bij den Triest)

den BIERBERG vzw    15,Kasteeldreef—2220 Heist op den Berg   T.0476-419267  0498-801372

bierfirma                                       www.denbierberg.be                                       

                                     Bieren : Bjeizelerke blond,-bruin,triglav tripel,Broad peak 8,2°,Triglav,(bij den Hopperd)

den  BUITEN      16,Torhoutstraat—8610 Kortemark             T.0476-531047

proefbrouwers-bierfirma       www.levir.be  www.brouwerijdenbuiten.be                                                     bierlevir@gmail.com

                                  Pieter De Winter,Peter Verlinde(bij Deca,De Graal)

                                  Bieren : Levir,Meubelmaeker,Wichelse Grysolleke,Epona,8610 bruin,-blond,Winterlinde,Weretha,Steentje;

den DRUPPEL    8b,Kapellestraat—3201 Langdorp           T.0473-324910

bierfirma-café                           www.brouwerij-dendruppel.com                                                   info@brouwerij-dendruppel.com

                             Paul Schraepen,Stijn Vaes,Stein Wuestenberghs,Kevin Schellens,Robin Claes,

                             Bieren : Druppel hop,Druppel zwet,Ipanema,Druppel Ipanema blak,den Druppel #1;-#2;-#3;-#4;(bij Anders en Varenbroek)

den DUFFELEIR     49,Bloemenstraat—2570 Duffel           T.0485-888415

bierfirma                           www.denduffeleir.be                                                                     info@denduffeleir.be

                                   bieren : Duffeleir tripel amber,Blonde knoop;(bij Craywinckelhof)

DEN HAENE      55,Driftweg—8420 De Haan-Wenduine                  T.059-434680   0473-733354

Bierfirma-bierhandel       www.denhaene.be                                                                                                bieren@denhaene.be

                              Bieren :Haanse witte,Spioenkopje,Strandjuttersbier,Trammelantje,Vlissegems blondje,

den HERBERG    16,Oct.de Kerckhove d’Exaerdestraat—1501 Buizingen        T.02-3059300

microbrouwerij                 www.denherberg.be                                                                                              decodal@yahoo.com

                              Bart Devillé,Ann Heremans

                              Bieren : den Herberg blond,-tarwe,-amber,-bruin,-cuvée Devillé,Jonge lambik,Farandole,Cuvée Devillé gold oak aged;

                        Oude gueuze Devillé;L’Ayphiée de l’Oubéwé;            

den HOPPERD     67,Netestraat—2835 Westmeerbeek           T-016-680978

microbrouwerij                  www.denhopperd.be                                                                                       denhopperd@telenet.be

                               Bart Desaegher,Van de Velde Ann,

                               Bieren : Kameleon tripel,-amber,-donker,-ginseng,-saison,-blond,Cannabier,Hestse bruine,Zennegod donker 2020;

den HOUTEN MOLEN    36,Assestraat—1790 Essene           T.0478-776744

bierfirma                                    fb.com/rangsken                                                                                denhoutenmolen@gmail.com

                                   Johny Delplace (bij De Graal)

                                   Bieren : Rangsken 9°,Rangsken 7,5°,Johnny bee goode,(bij De Graal)

den OUDEN ADVOKAAT    32-34,Hoogkamerstraat—9100 Sint Niklaas           T.03-7765949

bierfirma                                        www.denoudenadvokaat.be                                                          info@denoudenadvokaat.be

                                      Danny Pieters,Marianne Ferket

                                      Bieren : Boerinneke,Boerken,

den STILLEN ARDOIS     2A,Sint Maartensveldstraat—8850 Ardooie         T.0493-646421

bierfirma                                        www.roakle.be                                                                                                       info@roakle.be

                                            bieren : Roakle tripel,-Bruin;    (bij De Poes)

den TOETELER vof      54,Kleistraat—3730 Hoeselt           T.089-417085     0472-802414

microbrouwerij                      www.toeteler.be                                                                                                          info@toeteler.be

                                 Luc Festjens,Kurt Meers,Stefaan Huybrechts,Erwin Duts,Anna,

                                 Bieren : echte kriek,wit bier,speculaas,amber tripel,vatgerijpt 2018,Quercus,Blond trouble, Toeteler IPA,Grand cru 2016;-2018;

                                 Fump tripel,-blond,Franssoifke tripel,-bruin,Echte kriek B.A.;Polygoon fleur;Bolderbergse tripel;Scout;Triple Horse;Echte kriek BA;

                                Liv the dream;Runxter smoked;

den TRIEST    24,Trieststraat—1880 Kapelle op den bos          T.0475-743805

microbrouwerij           www.dentriest.be                                                                                                             info@dentriest.be

                          Marc Struyf

                    Bieren : Triest IPA,-green hopping 2019,-blond,-dubbel,-greenhopping 2019,-kerstbier,De neus,tripel,Bruut’n Triest,Brazil blond,Al Di 65,

                    Angus oaked tripel,Beeks blond,Beeks tripel,Bruut’n Triest Tastoe,- Lema, Down under,Fille for mille bellekestrui,-maillot blonde,-triple,

                    Gouden eekhoorn,Hestival blond 15 jaar,Recup, Hornu hornet, SPC royale,Pamoya blond,Team de Jacky,Triest walnoot,Winter kriek oak aged,

                    Zwarte sneeuw,Calandro,Cuvee rap zat,Green hopping centennial 2019,-Target 2019,Leila boem,Love juice,Nikske tripel,Tricolore;

                    Sappige Sebbe,Warrens tripel,Bedankt Ronan;Ooievaarsbier;PMSA blond hop;Royal Teccon 2020;Eindelijk;Golden blend Traxgo’s;

                    Green hopping cascade 2019;Honing tripel;Hoplander IPA;Recup;Triest kastanjebier;Tripelélé,Wing Wang;Warrens tripel;Brugghemans blond;

                    De Wout;100 jaar Landelijke Gilde Westrode;Ambivus tripel;-IPA tripel;-Brut Belgian prestige;Better than seks single hop IPA;Boottrekker;

                    Bierenfluiter green hopping;BoechGOUDts Marcelleke;Bosloper natuurbier;Brute Katarina;Brute Mandekker Peutie ’94;Bruut’n Lander; 

                    Dame Jeanne brut royal bourbon;-royal Cognac;Double V;Double V royale;Fille for Mille Berghop;Gompie blond;Green hopping 2020 Centenial;

                    Green hopping 2020 Challenger;Gumenasje 1920-2020;Idris Ooievaars brut;Jack is back;KSA 80 blond;-Bruin;Mechels harmonie orkest blond;

                    Mechels harmonie orkest Bruut;-Tripel;RDB Delta;RDB Yoak batch 1;Renaat;Reservke;Roager Royal;Sancho Cascade;Surplas tripel;Tecton FR;

                    Tecton NL;Triest green C;-Kastanje-Walnoot;- tripel 10 jaar;Zoetgoud Mechels honingbier;Bandido;Dédé Ipa;Gulden Muizenaar;Hattrick Peulis;

                    Trapperke;Ooievaarsbier;Zennedijkerke chiro Leest;                                                                                                                                                                                                   

den TSEUT    40,Oosteeklo dorp—9968 Oosteeklo         T.0475-372011

microbrouwerij        www.huisbrouwerijdentseut.be                                                                                 dentseut@skynet.be

                                 Stefan De Decker,Ria Danneels

                            Bieren : Den Tseut blond,Bras,Belle Cies,den Mulder,den Krulsteirt,den Drupneuze,Hoppesnoet,de Cister, ’t Wijveken,’t Zeemken,den bi3r,

                            Cuvee van ’t Virken,Stout’n Tseut,’t Wijveken;’t Zeemken;den Bi3r;Cuvee van ’t Virken;Kroeger;Kroeger Axent;Tseutebeeze;

den TUYMELAAR     123,Leuvensesteenweg—3070 Kortenberg    T.0498-318415

bierfirma             www.dentuymelaar.be

                             bieren : (bij Beerselect)den Tuymelaar regular ed.;-special ed.;

DEPOO-Kucino vof    9451 Kerksken    gestopt 2020

DERUYTTER     2,Klerkenstraat—8920 Langemark           T.057-488253

Bierfirma-bierhandel       www.deruytterbvba.be

                                            Bieren : Langemarckenoare blond,                      

des 3 PROVINCES   29,rue de a Motte—5140 Tongrinne(Sombreffe)         T.071-887300

bierfirma                        facebook.com/brasseriedes3provinces

                                          Thierry Reginster

                                   Bieren : l’Estamine,la blanche,India pale ale,la blonde,la rousse,La Triple ;la Stout ;(bij la Binchoise,abbaye de Brogne)

des ARONDES      18,rue Gaston Boudin—6210 Villers-Perwin

microbrouwerij                  www.brasseriedesarondes.be                                                       contact@brasseriedesarondes.be

                                    Bernard Goffaux

                                    bieren : Aronde blonde,-speciale,-dorée,-de Noël,

des BOBELINES      41,Place Royale—4900 Spa         T.087-708837  GESTOPT 2020

 hobbybrouwerij                     bobeline.be

                                           bieren : Bobeline triple,-black,-ambrée,-fraise,

des CARRIERES    62,rue du Condé—7971 Basècles           T.0471-784439

microbrouwerij                   www.brasseriedescarrieres.be    www.diole.be                                                          info@diole.be

                                       Julien Slabbinck,François Amorison

                                      Bieren : Diôle blonde,-de Noël,-ambrée,-brune,Basèque,Apa nera,Diôle bio,Baseque cuvee speciale hop, BB blonde,Diöle triple,

                                     La Patrouilleuse ;

des COCCINELLES      201,chaussée de Saint Hubert—6640 Morhet     T.0479-212318

microbrouwerij         

                                        bieren :  La Morhette au soleil ; La Morhette à l’eau ;                          

des DJEUS      19,rue d’Arlon—6820 Florenville          T.0494-263283

Bierfirma                              www.brasseriedesdjeus.be                                                                   brasseriedesdjeus@gmail.com

                                          Lionel Lefèvre

                                       Bieren : Mildjeu IPA,Crevindjeu triple(bij Gengoulf en Sainte Hélène)

des EAUX VIVES (Hop and Think sprl)   59,rue des Tilleuls—5680 Romerée       T.0494-465563

microbrouwerij                                 www. brasseriedeseauxvives.be   

                                 Jimmy Halleux,Pierre Campion

                                 Bieren : Mam’Zelle Bibiche,Monsieur Mouche,Dame Bibiche,

des FAGNES    26,route de Nismes-5660 Mariembourg           T.060-311570

                          www.fagnes.com                                                                                                                     info@fagnes.be

                          Frédéric Adant

                          Bieren :Super des Fagnes,Fagnes blonde,-brune,-griottes,-triple,-blanche ;Cuvée Constant,-Christmas,-Gold, Chevetogne,Cuvée fruits des bois,

                           Cuvée Junior,Quatre céréales,La Five ;Ah !C’Te ;Coat W Watt is beer ;

des LEGENDES(QUINTINE)   75,rue Ginaumont—7890 Ellezelles          T.0499-039628  068-643160

                                  www.brasseriedeslegendes.be                                     quintine@brasseriedeslegendes.be

                                 Philippe Gerard

                                  Bieren : Quintine blonde,Quintine ambrée,Quintine organic bio,-Noël,Hercule stout,saisis, Bière des amis,bière de Blicquy BB,Gavroche,

                                  La cuvée des écriniers,la Chahuteuse, Ducassis fruitée bio,Quintine vintage barrique en fûte de rhum ;-Cognac,-Bourgogne blanc ;

                                 Legends harmony ;La Corne du bois des pendus ; Quintine nature ;Goliath Chardonnay 2020 ;Goliath Pinot noir 2020 ;      

des LEGENDES(GOLIATH)    19 ,rue du Castel—7801 Irchonwelz          T.068-287936

                                          www.brasseriedesgeants.com   ????                                           info@brasseriedesgeants.com

                                   Pierre Delcoigne,Vinciane Wergifosse

                                   Bieren : Goliath blonde,-triple,-hiver,Gouyasse blonde,Saison Voisin,Goliath MCLXI triple IX ;La Corne du Bois des Pendus d’hiver ;

                                  La Corne du bois des Pendus quadruple BA ;Punchy flowers collab De Ranke ;

des LOUPS    156 A,rue Jean Jaurès—7100 La Louvière    T.0476-827382    0497-673635

bierfirma           www.brasseriedesloups.be

                            bieren : bière de Noël ;Blanche ;triple grand cru ;stout IPA ;

des PLAINES MEUSE  6,rue du Parc Industriel—4540 Amay   T.0487-120220  0475-248688

bierfirma                                       

                                           Dominique Palu,J.L.Martin,Michel Destèque,Baudoin Stalport,Marc Hougardy                   

                                          bieren : Mur de Huy,Hesby one,Korus,(bij de La Croix)Hesby one ambrée;-Brune;-Saison;

des TCHETS            zoning du printemps—6800 Flohimont          T.0472-900494

microbrouwerij                     www.brasserie-des-tchets.be            

                                         François Roman,Thibau Leonard,Jerôme Stoz(mobiele brouwerij)

                                        Bieren : La Chatte blonde,Foefke,Angèle brune,la chatte blanche Estivale,Awabi,Beaver,Pirotka, La Chatte triple,Mus,speciale Kerger,

                                      O’Poil blonde ;O’Poil nectar d’été ;

des TREVIRES     115,rue de l’Hydrion—6700 Arlon        T.04-3623780

microbrouwerij            16,rue Charbeau—6769 Somethonne(vroeger br.d’Arlon)

                                     www.trevires.com

                                     Yves Cornerotte,Fabien Hesbois

                                     Bieren : La Recevresse cognac,-Imperial stout,-Gabriel pale ale,La Gaumaise blonde,-brune, La Faucheuse blonde,-brune,-high hops,

                                     La St.Hubert,Capsule Eurospace center official beer ;Faucheuse 2020 brune au fût de Pineau ;Vitibrinus blanc Gaume grape ale ;

                                     Vitibrinus rouge Gaume grape ale ;

des 3 F sprl    5,avenue du Parc d’Aventures Scientifiques-zoning du Crachet—7080 Frameries T.065-634165

microbrouwerij               www.brasserie3f.be                                                                                            contact@brasserie3f.be

                                               Remy d’Aubreby,Pierre Dessy,Jonathan Rwigemera-nieuwe installatie

                                      bieren : la Forge,la Forge IPA,Dominicains double 6,-triple,-quadruple,Forge vieille en fût de whisky ;

DESEVEAUX         8,rue d’Hanneton—7300 Boussu       T.065-691242

Proefbrouwer-microbrouwerij       www.brasserie-deseveaux.be                                                    info@brasserie-deseveaux.be

                                Bieren : Saison Avena,Sarazen bio,-blonde,-brune,-triple,-de Noël,Blanche de Boussu,Zwarte madam black out XXX ;Blanche de Boussu ;

                               Avena saison fresh hop ;Organo Leptik ;Single blond ;

DETREMBLEUR    5,rue de la Grotte—6690 Vielsalm        T.080-215901

Bierfirma                               www.lavieillesalme.be                                                                                        info@lavieillesalme.be

                                     Bieren : Aurore de la Salme,la myrtille d’Amélie,la vieille Salme,le tchatcha d’Amelie,Li neure biesse d’Ivier ;

DIJKWAERT     7 bus1,Olmenlaan—2200 Herentals           T.0473-710944      014-734031

Microbrouwerij              www.facebook.com/brouwerijdijkwaert                                                                  info@dijkwaert.be

                            Carine Van Dyck,Hans Wiertz

                            Bieren : eeuwige liefde,fruitig birreke,goeie koffie,Mc Thals oaked,-peated,Thals 1886,Thalse ambrozijn,Thalse witte,-pils,vurig birreke,

                            Xmas in Thals,

DIKKE JAN vof    13,Hooistraat—8792 Desselgem           T.0497-580325

Bierfirma                            www.dikkejan.eu                                                                                                dikkejan@telenet.be

                              Pol Meerschman (bij Deca)

                              Bieren : Dikke Jan tripel,Dikke Jan bruin,-blond,-bruin oak aged,-kriekbier,-winter 2019,

DILEWYNS        5,Vlassenhout(Hoogveld)—9200 Dendermonde        T.052-201857

                            www.vicaris.be                                                                                                                info@vicaris.be

                            Dilewyns Vincent,Anne-Catherine,Claire,

                            Bieren : Vicaris tripel,-generaal,-tripelgeuze,-winter,-quinto,-lustrum 15 years,Ros Beiaard 2020,-2021;Corebrew;Tiboe’ke;Vicaris Lino;

DING’S       4,Sleestraat—2820 Rijmenam          T.015-340005

Bierfirma              www.marcelbier.be                                                                                                         schol@marcelbier.be

                               Bieren : ne Marcel amber,

DISTILLERIE DE BIERCEE    36,rue de la Rocquette—6532 Ragnies          T.071-591106

Bierfirma                       www.bierceedistillerie.com

                                       Bieren :la corsee au petit peket,la douce à l’eau de Villee,la fruitée à la griotte,(bij de Silly)

DJINN CREATIONS    21,Lintenberg—3294 Molenstede           T.013-782035  0473-932035

Bierfima                                     www.djinn-creations.be    www.nonneke.be                                        info@djinn-creations.be

                                   Bieren : Nonneke donker, (bij Anders)

DOEF      11,Hondjesberglei—2930 Brasschaat           T.0477-305775

Bierfirma                                                                                                                                                          info@doefbrewery.com

                                 Bieren : B-4,Belgium by bike,Doef blonder bier,(bij Craywinckelhof)

DOK BREWING compagnie Hal 16-Dok Noord-9000 Gent

Microbrouwerij                      www.dokbrewingcompany.be 

                                   Dimitri Messiaen,Arthur Messiaen,Janos De Baets(Hedonis),Daniel Provost

                                 Bieren : Nitro meet you,Dubbel geparkeerd in de Sleepstraat,Keep on tripel,Sticky wings,Kvitka, Brainstorm session IPA,

                                Met je moer tegen de Dampoort,Sabrosura,Hazy mien moeder nie,Haka juice, Tsjiepmuile,Uw dike ma zit aan ’t zuid,Iets blond niet te bitter,

                                Eternal sunshine on the spotless saison, Ipandejo,Kan sporen van pecannoten bevatten,Kölsch is not a pils it’s a DJ,Pro-pale,Still Rokin,

                               Rocco road, Love peace & crispiness,White MCA,Honky tonka blues,Dude where are my pants,Vlierboezem, Tripel Dokkeliet,Blik op oneindig,

                                I love the smell of Neipa in the morning,Weizen bij de brandweer, The beard is on fire,Kölsch is not a pils it’s a DJ,OMG beer,Subsidieslurper,

                                Tuugzweere,Pro  pale, The eternal sunshine on the spotless saison,Mangovid 19,Amadeo zat er bij en keek er naar,Oat uw muile;

                                Fifty shades of grisette;Duts en dorp;Van mijn erf;de bittere pale ale;I quad you not;I shot the cherry;Cloudy with a chance of pale ale;

                                Dokuolu;Bella chai chai chai;Ernie er zit een banana in mijn bier;Black to the future;Damn porter;Dok’ter Who-Hoo;Freud sap;

                               Dud where are my shorts?;Geen franjes,wel kastanjes;Smokerslag;Therapy session;Kanye west coast Ipa;What’s hop dok?;Gose Island;

                               Amber en beter;Bijzonder plan van aanleg;Rost goed drinkt goed;Yarim Tarim;Amy farmhouse;Brettney Spears;Dag van de Aardbei;

                               Ik heb een klein kanon maar het schiet ver;The old man and the Ipa;

DOK’s brewery      7A,Dokkenstraat—1730 Asbeek-Asse          T.02-4524682

Microbrouwerij                        doksbier.be                                                                                                                  info@doksbier.be

                                   Filip Meert,Inge Dubois

                                   Bieren : Dok’samber,-blond,-bruin,-IPA;20 100;Kona tripel;

DOMAINE DE BERTERATH zie Eifel Domaine Berterath

DOMEIN LEEFLANK    97,Bosstraat—9340 Lede          T.0484-302741

Microbrouwerij                   www.domeinleeflank.com

                                      Bart Van Ryckeghem,Annick Brondeel,

                                       Bieren : FAL Funky As Leeflank,Beun select;Kaffee Leeflank;Tripel van de Flank;

DOMEIN REYNAERT    5,Klaasdekkerstraat—9120 Beveren-Waas          T.0478-292538

Bierfirma                                            fb.com/                                                                                                   info@domein-reynaert.be

                                        Bieren : Nobel,Ysegrim,Reynaert bruun(bij ’t Kroontje en Danny)

DOMESTICUS     38,Schietboom—2250 Olen           T.0498-421301

Proefbrouwer-bierfirma        www.domesticus.be

                                  Marijn Rutten

                                  Bieren :Domesticus dubbel,-tripel,(bij De Leite)  

DOMUS                     8,Tiensestraat—3000 Leuven(nv Herofre)           T.016-201449

Microbrouwerij                          www.domusleuven.be                                                                                   info@domusleuven.be

                                   Erica Vanderwegen,Cyriel Roten

                                   Bieren : Con Domus,Nostra domus,Seizoensbier Domus,Domud ferus plus,Marcamarus,

DOMUS AD FONTES     3668--Niel-bij-As

Microbrouwerij                                                                                                                                           info@domusadfontes.be

                                   Bieren : Fermentum spontaneum cerasi,(met lambik gemengd),Barley wine,barley cuvee, Barley geuze cuvee,barley kriek cuvee,

                                   barley kriekenlambik,barley tripel forte,barley session triple,

DONBOSVALK    2,Brouwerslaan—3500 Hasselt              T.0498-647042

Bierfirma                          www.donbosvalk.be

                                  Kristof Pardon,Roel Bosmans,Dirl Valkenborg(bij den Toetelèr)

                                  Bieren : Liv the dream,Runxter smoked,Liv the dream;

DONUM IGNIS     55,Leebrugstraat—9112 Sinaai-Waas         T.0485-707691

Microbrouwerij                    www.donumignis.be                                                                                   brouwerij@donumignis.be

                                Geert Vertenten

                                Bieren : Noorderbierke,Zuiderbierke,Spelt kriek,spelt saison,Zoemzoem,koeruir van Sinaai,Black 13;

DONGELBERTOISE     2,rue de Carrières—1370 Dongelberg-Jodoigne

Microbrouwerij                  www.dongelbiere.be                                                                                    wilmartolivier@hotmail.com

                               Bieren : Dongelbière blonde, 

DORPSBROUWERIJ BIERBEEK  zie BIERBEEK DORPSBROUWERIJ

dr.BLUES BELGIAN BREWS   1 bus 102,Slachthuislaan—3000 Leuven        T.0492-807676

Bierfirma                             drblues.com                                                                                                           info@drblues.com

                              Dr Blues,Marc Knops,Karel tack,Greet Van Meir

                              Bieren : Superpills,Pacemaker,Painkiller,Placebo,Nerve bloc,(bij Varenbroek)

DRAECKENIER    11,Kortenhoekstraat—9308 Hofstade-Aalst            T.0471-352282

Bierfirma                              www.facebook.com/draeckenier                                                             jan.dierckx@hotmail.com

                               Jan Dierckx

                               Bieren : Draeckenier,Hopdraeck,(bij de Proefbrouwerij)

DRINKDRINK     64,rue de Bosnie—1060 Sint Gillis Brussel

Bierfirma                           www.drinkdrink.be

                                   Bieren : Bicyclette pale ale,BMX IPA,Tandem white IPA,(bij Anders)BMY Ipa;

DRINKTHATBEER   10,Avenue de la Pepinière—1640 Sint Genesius Rode    T.0474-755771    0478-525903

Bierfirma             www.brouwerij-zelderloo.be

                             Bieren : Barbe rousse;Mitch;Grand-Mère;(bij Dok’s)

DRUIDE     37,Pikkelstraat—8540 Deerlijk          T.056-350150

Bierfirma             www.druide.be                                                                           info@druide.be          pascal.ostyn@druide.be

                             Mulleman Pieter,Ostyn Pascal,Vandendriessche Hendrik,(bij de Proefbrouwerij)

                             Bieren : Druide blond,-bruin,-grand Q,

DU BOCQ (CORSENDONK)    4,rue de la Brasserie—5530 Purnode        T.082-610780

                             www.bocq.be                                                                                                               brasserie@bocq.be

                             familie Keersmaekers(voordien fam.Belot)

                              bieren : blanche de Namur,-hop ‘n spice,-rosée,-apple,Redbocq,saison 1858,triple moine,deugniet,hele Corsendonkgamma,

                              Gauloise blonde,-brune,-double brune 6°,-fruits rouges,-ambrée,-Christmas, tête de mort triple,Gauloise triple blonde 10,

                              Blanche de Namur dr.Gab’s,Deugniet BOCKbier ;Corsendonk grand hops 2020 ;Tête de mort red ;

du BOIS DES PRISONNIERS   38,rue Basse—7050 Erbisoeul-Jurbise     T.0498-712307

microbrouwerij            fb.com/

                                        bieren : Tu la bois sans soif primeur ;

du BORD DE MER   23,Langestraat—8400 Oostende

bierfirma-café                           www.manuscriptoostende.be                                                                             info@poppolou.be

                                   Bieren : Poppo Lou, ( bij Anders)

du BORINAGE     21,rue du Calvaire—7300 Boussu            T.0476-968185

Microbrouwerij                  www.cabrassepourmoi.be                                                                        info@cabrassepourmoi.be

                                     www.brasserieduborinage.be

                                      Antoine Malingret,Manuel Dubray,Damien Hubert

                                Bieren: Rayon de soleil saison de seigle,Eté Indien red IPA,Jours de récolte 2017,Dejeuner en paix, Désir noir dry porter, Urine double IPA,

                                Kentucku waterfalls,Saison Colmant,Apero bier 30 jaar, Bad Teckel,Cravity,Merode festival bier,Sachem,Borinaggio, Spitfire,Masu vice;

                                La Baraque ;Ramborinage ;La Pinte à Jean Mi ;Boriner Vice ;Eté Borain ;L’Empire ;La Pils à Jean-Mi ;Sunlight des tropiques ;Marilyn ;P.A.F. ;

                                Boriner vice orange Sanguine ;Canopée Berliner weisse ;La Baraque rouge ;Miserage ;Peau de pêche training pale ale ;

                               Pinta Claus Xmas ale ;

du BRABANT    59,rue Banterlez—1470 Baisy Thy         T.067-791879

microbrouwer                  facebook.com/briedubrabant                                                             labrasseriedubrabant@skynet.be

                             Frédéric Magerat

                             Bieren : La Brabanconne ambrée,-blonde,-au miel,-brune,la cuvée Nico,la moche de Noël,Origame ; Halleluja,-Kanguru IPA,Brabambic,

                             Belgian psycho,Shrooms,Nincut,Rêve de Gose,Yvan Denisovitch’s breakfast,Yuma,Yeva,Belma mon amour,American saison,

                             centennial invaders,Centennial invaders, lambic Magerat,black mirabelle,Origame brett IPA,Avocado brett IPA with brett,

                             Green planet Kombu cha,Origame 4 session double IPA,Origame 6 saison du Brabant,Plato’s cave Dipa,Plato’s chariot, Cuvée du Brabant,

                           

du CAMELEON    12 bis,Bouchet—5340 Gesves     T.0476-610482

bierfirma                   brasserieducameleon.com

                                    bieren : bij Millevertus :KLBS ;La Clé du bonheur ;la Pie colleuse ;Odas ;

du CHÂTEAU DE DURBUY    2,rue du Comte Theodore d’Ursel--6940 Durbuy

microbrouwerij              fb.com/

                                          bieren : Marckloff,

du CLOCHER    1,rue du petit babin—5020 Malonne         T.0471-101828

microbrouwerij             www.brasserieduclocher.be                                                                        info@brasserieduclocher.be

                               Jean Cheffet,Alex Vandurme

                               Bieren : Philomène Florale,-Hoptimale,Ephimère estival,Philomene maltonne, Hoptimal Cointessence,Décon-Phi-nement ;

du COMTE HENER   71,Mabonpré—6663 Houffalize       T.0498-241791

microbrouwerij            fb.com/brasseriecomtehener

                                        bieren : La Tendre ;Suppert Frmc Houffalize ;La D Tendue brune ;

du CONDROZ     2,Jet—5590 Ciney -Sovet           T.0496-257691       0476-254960

microbrouwerij             brasserieducondroz.be                                                                                   info@brasserieducondroz.be

                                 Olivier Roberfroid,Cedric Rosmont,Jérôme Dormal,Matthieu van den Abeele

                                 Bieren : Blanche-,blonde-,brune-,ambrée du Condroz,ambrée de l’Eurodyssee,Blanche de l’Eurodyssee, Prestige du Condroz,

                                Condr’hop ;la Féeriade ;Stoutuloos du Condroz ;Cond’Rhub ;Diablesse du Condroz ;Triple ambrée ;

du  FLO    21,rue du Château—4280 Blehen-Hannut           T.019-510757

microbrouwerij           www.brasserieduflo.be                                confrerie saint Antoine

                               Joachim Clerbaux

                                Bieren : Flo blanche,-triple,-blonde,-ambrée,-brune,-fruit,-jasmin ;-triple hop,-Gustanta ;l’Apicole triple ;

du GRAND ENCLOS   2,les Minières—6832 Sensenruth           T.061-466624

bierfirma                                        www.grandenclos.be(brassMaziers)                                                            info@grandenclos.be 

                                Fabrice Maziers

                                Bieren : Godefroy blonde,-rousse,-blanche,  

du GRAND MIR      59,rue du Paradis—7621 Lesdan-Brunehaut        T.0476-277522

microbrouwerij         www.grandmir.be

                                    bieren : Grandmir blonde ;-ambrée ;-Rubis ;-Noire ;-Blonde ;-brune ;-Festive ;

du LARRON  zie les bières du Confluent

du LION       zie Lion

du PAYS NOIR   96,av.de Philippeville—6001 Marcinelle          T.0487-418229     0489-988062 GESTOPT 2020

proefbrouwer-bierfirma     www.brasserie-paysnoir.be                                                               nicolas@brasserie-paysnoir.be

                                      Nicolas Renard,Alexandre Latkowski,Julie Wathelet (bij Belgo Sapiens)

                                      Bieren : la blonde 7°,la Noël,la brune,Le Roi Albert,experience Noël 2019,Hot christmas beer,Saison Atacama ;du Pays Noir brune ;

                               Expérience by BPN Neipa ;HopSession Ipa bio Mosaic edition ;     

du  PLAT PAYS    2,rue des Jacques—4360 Bergilers             T.0494-104406   

bierfirma                       www.facebook.com/pg/duplatpays                                                    brasserieduplatpays@gmail.com 

                                     Bieren :  Quadra ambrée,quadra blonde,(de la Croix,Brasse et Vous)

du  RENARD    31,rue Leopold Van Meerbeek—1390 Pécrot        T.0491-297383    0491-743600     

bierfirma                      www.brasseriedurenard.be                                                                  info@brasseriedurenard.be  

                                       Vlaminck Stéphan,Caroline Hofmans (bij de La Lesse)

                                         Bieren : L’Adorée,la Blondasse,la Diablesse,la rousse de poire,L’Amere nature,Le Charmant, La brunette,la Roublarde,la Grezienne,

                                         la Spirine,la Coohop,Patron ;La Minim’Ale ;Cuvée speciale école St.Leon ;La Frontale outdoor beer ;La Magne ;

du RUISSEAU 

amateurbrouwer           fb.com.brasserieduruisseau

                                         bieren : Pale ale Amarillo Azacca ;Cuvee Renard ;Kveik,Cuvée Marion ;IPA Mosaic Azacca ;Berliner weiss fruits rouges ;

                                        Stout marshmallow ;

du SOQUET     91 A,La Barrière—6640 Vaus-sur-Sûre        T.0494-350509 GESTOPT 2020

microbrouwerij          

                                    bieren : La Verrat ;la Big V ;

du TERRIL    13,rue de l’Ecluse—5060 Tamines      T.0477-986847

microbrouwerij       fb.com/brasserieduterril

                                  bieren : La Brune ;Golden sweet and sour ;La Gatsby,La Turbo ;Api beer ;

du VAL DE DENDRE   51,rue des Combattants—7866 Ollignies      T.0477-642614   

bierfirma                                 www.labrute.be                                                                    f.couvreur@brasserievaldedendre.be    

                                        François Couvreur (bij la Binchoise)

                                        Bieren : la Brute,brute millesimé 2016,Pure,Puregnac cuvée cognac 2018 n°2,Pure triple,My L’Or,Nuit de folie 2020 f^t Nuits St Georges 

                                       Puerto 2020 cuvée n°1 tawny ;Puregnac 2020 fût cognac ;7890 bière blonde ;Brut millésime 2020 ;Pure triple ;

du VAL DE SAMBRE    8,rue Chêne Maillard—6530 Gozée       T.071-232470

microbrouwerij             www.valdesambre.be

                                       bieren : Abbaye d’Aulne ;Hélécine blonde,-triple brune ;

du VIEUX MARBRE    3,rue du Vieux Marbre—6900 Aye       T.0479-692212    0498-398221

bierfirma                brasserieduvieuxmarbre.be

                                bieren : Marchoise blonde ;-triple ;-rosée ;-Pils ;-Royale ;Godis brune ;

DUBUISSON   28,chaussée de Mons—7904 Pipaix           T.069-672222 

                              www.br-dubuisson.com                                                                                        info@br-dubuisson.com   

                               Hughes Dubuisson

                              Bieren : Bush prestige,-de Nuits,-de Charmes,-triple,-de Noël,-Surfine,pèche mel,Cuvée des Trolls, Bush caractère ambrée,

                             Bush caractère ambrée refermentée,Trolls triple,Rasta Trolls,Bush de Noël premium ;

DULLE WIES   ’t Kaffee-Marktplein—9240 Zele

bierfirma-café                        

                                          Luc Carpentier

                                           Bieren : Dulle Wies tripel,(bij Deca)

DUM’s BREW    37A,rue de l’Erbisoeul—7050 Erbisoeul          T.0478-967869

Microbrouwerij        www.dumsbrew.be                                                                                                       contact@dumsbrew.be

                        Adrien en Cedric

                        Bieren : Dum So hoppy 6,4°,L’Hirondelle,Northern lights;Sabro hazy IPA;

DUPONT    5,rue Basse—7904 Tourpes             T.069-671066

                          www.brasserie-dupont.com                                                                          contact@brasserie-dupont.com    

                          Olivier Dedeycker

                         Bieren :  Moinette blonde,-brune,-ambrée,-bio,Saison Dupont,-bio,Bons Voeux,Brewers bridge, Monk’s stout,Redor pils,bière de Miel bio,

                         Biolégère,blanche du Hainaut,Hirond’ale, Triomfbier,Brewers’s bridge,Saison Dupont cuvée dry hopping 2019,Brocqueroise,Hirond’ale #3.0;

 

DUST       67,De Linde—8310 Sint Kruis Brugge             T.0479-674591      0476-928580

Bierfirma               fb.com/dustbeers                                                                                                       dustbeer@gmail.com

                         Bieren : Dust poufff,-rabarbarella,-Isaak Nelson, (bij Hof ten Dormaal)

DUVEL-MOORTGAT    58,Breendonkdorp—2870 Breendonk-Puurs       T.03-8609400

                      www.duvel.com   www.duvelmoortgat.be                                                           info@duvel.be

                      Moortgat Michel,Philippe en Bernard

                      Bieren :Duvel,Duvel tripel hop citra,Vedett,-extra white,-IPA,-extra smile,-saison IPA,Bel pils, Maredsous blond,-bruin,-tripel-extra,

                      Duvel barrel aged,Easy Jack IPA,Green pearl,Ajoin bier, ‘t Ij van de Duivel,Vedett extra Playa tropical lager,Duvel 666;Mofee special white;

                      Vedettextra Playa tropical lager;Ajoinbier;Duvel BA the Rum edition;Jal band berry ale;Vedett extra pilsener;Duvel hello again;Duvel hooray 150;

EAU CONTRAIRE    85,Bieststraat—3191 Hever

Microbrouwerij              www.eaucontraire.be

                                     Bieren : Kluizenaar;Dubbelganger;Derdebetaler;IPA Vermeulen;Schamateur;IPA X;

EENTJEVANTHUIS    29,Druifstraat—9000 Gent            T.09-3300007

Microbrouwerij-resto

                                 Bieren : Pony’s 4°,

EGIDIUSBIEREN    1A,Kruisstraat—9280 Denderbelle         T.0473-812687

Bierfirma                  www.egidiusbieren.be

                       Wim Caudron

                       Bieren : Egidius tripel,-bruin,-winter,ne Knaptand(bij 4Pajot en Anders),

EIFEL Domaine Berterath   39,Berterath—4760 Büllingen 

microbrouwerij                    www.eifel-domaine.beer

                         Bieren : Eifel Hell blonde,-dunkel,-Rubin;my day after work beer,my day flavoured beer,(bij Grain d’Orge en Vanden Bossche,Millevertus),

                          Eifel Tornbacher weissbier ;Treesche gold ;

ELFIQUE    2,Raborive—4920 Aywaille         T.0471-690543    0493-304436

Microbrouwerij                www.elfique.be                                                                                              info@elfique.be

                              André Grolet en Valérie

                              Bieren : Elfique ambrée,-blonde,-brune,Elfique IPA,-blanche,Elfique triple brune, Elfique winter solstice,la Pils;Heeren;Cuberdon royal;

EMBRACE Drinks     15 B1,Hofstraat—3540 Herk-de-stad          T.0460-942847

Bierfirma                   www.embracedrinks.com

                            Jochen Nickmans

                            Bieren :   Tripel strong blond,Dry hopped saison,Stout whisky infused, (bij De Graal)

ENGILSEN   36,Lindenstraat—3980 Tessenderlo           T.013-295821  GESTOPT 2020

bierfirma        www.brouwerijengilsen.be                                                                                 info@brouwerijengilsen.be

                        Frederik Gils

                        Bieren : Dief gold,-silver,-copper,(bij De Graal)

EN STOEMELINGS    37,rue Dieudonné Lefèvre—1000 Brussel         T.02-2138645   0489-495924

Microbrouwerij           www.enstoemelings.be                                                                                       contact@enstoemelings.be

                          Denis Van Elewyck,Samuel Languy

                          Bieren : Curieuse neuze,Chike Madame,Cuvée Houdini,Hoppy madame,Tanteke,Vogelpik, Poesjkin projekt,Green Coffee,Curieuze noise

                          Noirolles,Billy Mc Leod,La Parvis;Chike mademoiselle;50 Fifty fifty Lab;La Flagey;Tanteke 400 ans Mont de Piéte;ZUUR collab Cantillon;

                          Hel Vete;Jawa Ipa;la petite soeur;Quatre quarts-collab Vivement Dimanche;Belgium;Kring bier Brussels-la Turbie;la W15;

ENIGMA    22,Schreverland—3550 Heusden-Zolder             T.0495-142378

Bierfirma              www.enigmabrewery.be                                                                                         brewer@eigmabrewery.be

                    Marc Veugelers

                    Bieren : Tamera blonde tripel,Ragnarock blond,Sanderijn,Black Fuel,Dragora,Hades imperial stout, Lupuline Monster IPA,Medusa,

                    (bij Anders,Eutropius,Belgian Brew factory),El Dorado triple IPA(bij Varenbroek,Winter helheim;Hopnitized milkshake;American IPA;-DIPA,-NEIPA;

                    Hopnitized everyday IPA;-Kveik IPA;Lupulin Monster;Winter Helheim;

EPIK     34,rue des Quatre Arbres—5170 Lustin

Bierfirma        brasserieepik.be

                        Thomas Brichet

                         Bieren : la Kermess;ReKolt;K hop session;(bij Valduc-Thor)

ERMICOM    6,sint Jozefstraat—9820 Merelbeke             T.0497-630734

Bierfirma                 www.curieuzeneuske.be                                                                         curieuzeneuske@bastiaen.eric.be

                      Bastiaen Eric

                      Bieren : Curieuzeneuske met cuberdonsaus,Floriaan blond,--amberblond,-donker,(bij Contreras)

ERNEFFEN   40a,Molenveldstraat—9280 Denderbelle              T.0478-334384

Microbrouwerij,       FB/brouwerij-erneffen-raoul-schoenaers                                          schoenaersraoul@gmail.com            

                           Raoul Schoenaers

                            Bieren : Sint Martinusken blond,Imperial India pale ale,Straf Stiefke,Egidius tripel,Wallabierke honingbier, “65” IPA,Tripel artestique,

                          “65”IPA;

ESCAILLONNE    72B1,rue Colas Jean—6464 L’Escaillère       T.060-240473    0479-979771

Microbrouwerij        brasserieescaillonne.be

                        Jean-Michel Balcaen,Isabelle Depriestere,

                        Bieren : la Gratouille,la Paternel,la Thomassine,

ETRACO     37,Palepelstraat—9830 Sint Martens Latem

Bierfirma             www.zultebier.be

                             Bieren : Zulte blond ;-bruin ;Alfred blond ;(bij Verhaeghe)

EUPENER BRAUEREI    48,Hütte—4700 Eupen (Ma Cabane)          T.0479-341939

Microbrouwerij                               facebook.com/cabane-eupen                                                                 info@cabane-eupen.be

                                       Norbert Heukemes

                                       Bieren : Cabane blonde,Eupener pils,(bij Haacht)

EUTROPIUS    263,Hoge Weg—8930 Menen           T.0494-399966    0474-843061

Microbrouwerij           www.brouwerij-eutropius.be                                                                     info@brouwerij-eutropius.be

                               Wouter Vermeersch,Barbara Pratz

                              Bieren : Remembrance 14-18,Oscar blond,-bruin,First angel,St.Tabarnak,Damse mokke,Ginstepoeper, Zonnebeeks Sint Maartensbier,

                               Platsepisser;Boels bier,Coucou,Mak maknifique IPA,Noë tripel,Thaleia,Claudette;Maitresse tripel;Mak maknifique saison;Oep tram drei;

                               Remor Kanegems blond;Kastjelke;Bier N)1 triple;-n°2 hoppy blond;Amusement;Beer van Brugge 12%;-6%;-8,9%;-Single malt whisky BA;

                              Black dreams;Coucou kriek;Coucou pilsener;Fameus;Griffioen;Hopnitized American IPA;Hopnitized DIPA;Lupulin Monster;Ouverture golden;

                              Pjeirefretter Far West;Remor Kanegems blond;Rosse Pitte amber;Taxandria copper nitro;the One gold ed.#brew 4;Brasvar;Shady priest;

                             Canophée Berliner weisse;Cantillana blond bier;Dark Nun Imp.stout;El Dorado tripel Ipa;Oep tram drei BA bourbon;Pjeirefretter stout;

                             Quadrupel Gronckel;Abyss of darkness;Antwerp;Aumakua honu;Bar blanche;Knives to meet you bourbon BA imp.stout;Terwalleke blond;

EVER BIER     13,Richardstraat—2060 Antwerpen      T.0479-207380

Bierfirma              www.everbier.be

                               Bieren : bij Beerselect:Everbier stout ;                           

EXPERT BEERS bvba   281,Mechelsesteenweg—2550 Kontich          T.03-4583439

Bierfirma         www.expertbeers.be                                                                           info@expertbeers.be      

                              Marc Knops,François Huysmans,Patrick Van Gompel,Britt Fieremans

                              Bieren : François grand cru(bij Varenbroek),Contje,888 tripel eight(bij Anders),

EXPERIMENT’ALE    zie “brasserie Experiment’ale”

EYLENBOSCH   1,Lierput—1730 Kobbegem         T.0476-800438

Bierfirma                        eylenbosch.beer

                                        

                                Bieren : bij De Ranke:Patience saison 5,5°,Saison for cru,Pale ale special 5,8°;Eylenbosch Oude gueuze;-oude kriek;

                              Patience pale ale special;Patience special blond;

FAMEUS     8,Hendrik Ghyselenstraat—1750 Lennik

Bierfirma               www.fameusbier.be

                              Bieren : Fameus blond;(bij …)

FAMILY MAN BREWING COMPANY   17,Boskant-3945 Ham            T.0474-451470

Bierfirma                  www.familyman.be                                                                                                            info@familyman.be

                                 Bieren : Super saison,Louis pale ale,Emiel wit wild,(bij ’t Hofbrouwerijke)Anna fruitig bruin;

FANTOME    8,rue Preal—6997 Soy-Ereze        T.086-477044

                           www.fantome.be                                                                                                          contact@fantome.be

                           Danny Prignon

                           Bieren : Fantôme,Saison d’Erezée,Fantôme chocolat,Fantôme special Noël,Fantôme in flowers, Cocoa ambrée,Eik & Tid Spokespok,

                           Santé 23!,Desert ghost;Strange ghost dark tripel;Another F’tôme BRICK for Didier;Fantôme desert ghost;Macoquincoing;Rock the farmhouse;

                          Amer’iGhost;Le Pôl de Ôl;Santé 24;Sauvage arrive;

FDW brands   86,Tervuursesteenweg—3060 Bertem

 bierfirma               www.thorbergbeer.com   www.fdwbrands.com                                                    toni@fdwbrands.com

                                        Filip Wouters,Toni Waelburgs,Frederik De Blauwe                           tel.0475-558178

                               Bieren : Thorberg five hop 6,5-Belgenois slow brewed golden ale 7,5(bij Anders,the Brew Society); Belgenius Belgian double IPA,

                               Belgenius citrus strong ale,-Belgian haze IPA,Belgian Haze IPA, Belgenius bio wheat,oats & barley ale,Citrus hopped golden ale,

 FERM BEER BREWS  26 b,Paulusstraat—2930 Brasschaat    T.0477-305775

Bierfirma             www.fermbeerbrews.com

                             Bieren : (bij Craywinckelhof)-Black Koji;Acon’s mallow tree;Haru Sakura infused;                             

FIENNEKE huisbrouwerij   196,Lindenlaan—9120 Beveren-Waas           T.0477-283427

bierfirma                                                                                                                                   wintersellen@skynet.be

                           Peter De Munck,Ellen Winters

                           Bieren : Fientje blond 6,5°,Sefken,Lysbette;(bij Bryggja)

FISSER     2,Smallerijt—2440 Geel-Zammel              T.014-544470

Bierhandel           www.fisser.be                                                                                                                                     info@fisser.be

                          Peter Vissers

                         Bieren : ne Flierefluiter,-donker Eeuwling,-Hop!hop!hoera,IPA,(bij Anders)

FLAK BEER     Liège-    T.0473-923454    0475-686054

Bierfirma        

                          Bieren : Flak chill Ipa;(bij br.de Liège)

FLANDERS FIELDS BREWERY   24,Dehemlaan—8900 Ieper            T.057-363940     0486-167376

Bierfirma            fb.com/flandersfieldsbrewery                                                                  info@flandersfieldsbrewery.com

                            Filip Van Haverbeke(bij Anders en Leroy)

                            Bieren :Flanders blond,-bruin,-tripel,-quadrupel,

FLAWAAL vof     38B,Klein Overlaar—3320 Hoegaarden            T.0498-903239

Bierfirma                                                                                                                                     ambras@outlook.be

                               Filip Millet

                               Bieren : Ambras blond(bij Jandrain-Jandrenouille)                       

FLORIK                 18,Den Hert—2275 Wechelderzande             T.0473-946264

Amateurbrouwer                   www.thuisbrouwerij-florik.business.site

                                       Davy Van Laere,An Aerts

                                      bieren :Witte de Zande,Wechelaer lichtblond,2152 hoppig blond,DronkAerts donkerblond; Florik 2152 hoppig blond,

                                   WinterHert sterkdonker,Bourbon barrel DronkAerts,tripel Heymans;

FLOSCH brewery    39,rue d’Andoumont—4140 Sprimont       T.0474-910147

Microbrouwerij           

                                      Bieren : Flosch triple;Sempa;Scotch;Macrale;Black Bis’Cuite;Flosch de Noël;Nuit de Bacchus;Vlynouch;

FLURK BROUWERS    52,Kwikstraat—3078 Kortenberg           T.0494-278748    0495-428228

Bierfirma                     www.flurkbrouwers.be                                                                                         flurkbrouwers@gmail.com

                                Mossi en Jonas (bij De Graal,Van Campenhout)

                               Bieren : Flurk blond 900  8°,Flurk blond,-donker 9°,Flurk hopper 6,°Simpel duif,Flurk 9,

FORCE MAJEURE    14,Kiezelstraat—3600 Genk            T.0476-502169   T.089-303825

Bierfirma                  www.forcemajeure.be

                                 Bieren :  Force majeure tripel,-blond,-bruin,-kriek,-tripel hopTraditional blond alcoholfree, (bij Eutropius)

FORET         79,rue Lelièvre—4171 Poulseur-Comblain au Pont            T.0498-450981

Microbrouwerij     fb.com/brasserieartisanaleforet                                                                              brasserieforet@gmail.com

                               Forêt Emmanuel

                               Bieren : Forêt,-Amazone,

FORT LAPIN     32,Koolkerksesteenweg—8000 Brugge           T.0495-502670

Microbrouwerij             www.fortlapin.com                                                                                                            info@fortlapin.com

                               Kristof Van den Bussche

                               Bieren : Lapin tripel8,-quadrupel10,Blanche de Fort Lapin 5°,Fort Lapin rouge 6,5°,Summer sour 4,7°, Hoplapin,Snowlapin 9°,Berebonus;

                                Sounds delicious,-dubbel,-kriek,Fort Lapin chocolat stout ltd ed.,Bruges la morte;Bittere Waarheid;Jass hops meet friends;

                              Umami hops meet friends;Hete Klonke;The Pumpkin one five;

FOX TOWN BEER CREW   74,Beersebaan—2350 Vosselaar             T.0478-484209

Bierfirma                          www.foxtown.be

                                  Bieren : Innerfox tripel,Quad the Fox; (bij Craywinckelhof)

FREDEBER    46,rue des Sorbiers—4801 Stembert-Verviers  

Amateurbrouwer       Frederic en Bernard Delhez

                                Bieren :la Noël des leups,la Houblonnée-,l’Ambrée-,la croc blanc,Leup divine,-scotch,la Mieleupse, Leup bon timps,Leup cherry,

                                La Leup’ulus,bière de garde,Houbleupse IPA,Crapuleûpse,Fabuleûpse, Leûp cherry brune,la Louve ambree,BEE-R du Chanteloup ;

                               Bee-r brune au miel de Noël ;Leûp divine brune bière de Noël ;

FRIS EN MONTER      104,Sint Gillislaan—9200 Dendermonde en Sint Jacobstraat 18,-9200 Dendermonde

Bierfirma                         hopmonkey.be

                                          Bieren : Hopmonkey ;

FULLTIME HOPS    74,rue Martin—4122 Neupré          en av.de l’Abbaye—4160 Anthines

Proefbrouwer,bierfirma     www.fulltimehops.org                                                                                      info@fulltimehops.org

                                 Bieren : L’Apogee,la fulltime Flo,Fier-bolg,Terrorix,Guara;IIIPA;Back in black;Fulltime harvest 2020;l’Apogée dbl trbl;A.V.B.;

                                 APO Heavily peated edition;DBL TRBL;XMeNb;

GAGELEER      zie Biosano

GALEA CRAFT BEERS   116,De Borrekenslei—2930 Brasschaat            T.0475-417849

Bierfirma                             www.galeacraftbeers.be                                                                                       hello@gcbeers.be

                                      Giovanni Christis

                                   Bieren : Galea grand cru,-quadrupel cognac barrel aged,-Festa, We meet again in Antwerp,Oep tram drei (bij Craywinkelhof en

                                   Eutropius);Black dreams;the Black Pope Amapola Tarrazu;Black treats;Dark nun imp.stout;Shady priest;Abyss of darkness;Antwerp;

                                  Aumakua honu;Bean & Berry;Bean & Berry;

GALLICO    8,Nijverheidstraat—2300 Turnhout

Bierfirma              www.taxandriabier.be

                              Bieren : Gallico taxandria porter stout,Taxandria golden ale,Taxandria copper roast,-Copper nitro;(bij De Klem,Pirlot en Eutropius)

 GANSBEEK BREWING    76,Avenue de la Reforme—1083 Ganshoren       T.0484-494724

Bierfirma             nl.gansbeek.be

                              Bieren : bij De Meester: Gansbeek wit;-blond;-tripel;

GANZENHOF    zie het Ganzenhof   

GEMELDORP    29,Elleboogstraat—9570 Deftinge-Lierde         T.0473-422753

Microbrouwerij              www.br-gemeldorp.com                                                                            brouwerijgemeldorp@gmail.com

                            Danny De Keuleneire,Lijuan Zhang,

                            Bieren : Verpleegster,Imker,Metser,Bakker;Sheriff,-Grafmaker,-peirdemeester,-chef kok,-Smid,-Coureur, Gaudium landbouwer,

                            Sheriff ltd ed.2018,Verpleegster infirmerie ltd ed.2018,Gaudium rosé,Balegemse Saison oogst 2019,Hako honeybeer;ICT brouwer DDK; 

                            Nina; Gaudium hopboer;Halco honey beer; Balegemse LUDO oogst 2020; Verpleegster Limited ed.2020; 

GENGOULF    24,rue des Hawys—6823 Villers-devant-Orval          T.061-292239

Microbrouwerij          www.gengoulf.be                                                                                                           contact@gengoulf.be

                         André Odwa,Vincent Habran,Olivier Tarnus,Marc Hisette

                         Bieren : Gengoulf blonde,Fleur du soleil au bissap,-ambrée aux cèpes,aux truffes,La Sereine,Gengoulf bio ;

                             

GENTSE TRADITIE    9000 Gent

bierfirma                             www.gentsetraditie.com

                            bieren : Gentse graaf blond,-bruin,-amber quadrupel,-amber appelsien,-donkerbruin,-honing,-tripel, Gentse gilde appel,-kers;

                              Gentse graaf gouden tripel,-flemish old style;Gentse maagd sakwa,-yuzu,-wit;Gentse gilde perzik,

GHULDEN COP    67,Schoolstraat—9500 Geraardsbergen

                                    www.gulden-cop.be

Bierfirma                             Chris De Nooze

                                   Bieren : Ghulden Cop donkerblond(bij De Graal)

GIESBAARGS MUURKEN   9,Wijngaardstraat—9500 Geraardsbergen        T.0498-733096

microbrouwerij                  www.muurken.be                                                                                                                  info@muurken.be

                        Hein Delabie,Paul Van Respaille,Geert Welleman(bij de Proefbrouwerij)

                        Bieren : Muurken blond,Muurken bruin,Muurken IPA,Ressorken,Muurken winter,Bosberg,Helleput,

GIGANT     Adinkerke        T.058-411981

Bierfirma            gigantisgreat.com

                            Bieren : Session sour Ipa juici blue;oarange amer apéro cult;beachy tripel shore thing;

GIGI           96,Grand’Rue—6769 Gérouville          T.0495-915589        063-577515 GESTOPT 2020

Microbrouwerij         www.brasseriegigi.eu                                                                                                  gigialbert@busmail.net

                         Gigi Albert

                         Bieren : Gaumoise blonde,-brune,la 1900,Gigi spéciale,double blonde,

GILBERT    42,rue de la Halète—4550 Nandrain         T.0497-201906     04-3715118

Bierfirma               www.brasseriegilbert.be                                                                                   brasseriegilbert@gmail.com

                               Dominique Gilbert(bij de La Lesse en La Botteresse)

                               Bieren : Namber 1,Saison d’Adeline,la Max 25,la bière de Noël,Chaperon myrtilles,Saison d’hiver,La cuvée de l’horeca Lienne ;Amber ;

GILDE DEMERDAL   19,Gauwerstraat—3721 Vliermaalroot

Amateurbrouwers                   www.demerdal.be

                                   Bieren : Haspengouws fruitbier,Hesbania Obscura,Kriekenbier,

GINDERACHTER   13,Nerenbroekstraat—9420 Erpe-Mere          T.0496-596311 GESTOPT 2020

microbrouwerij               Noël Van Ginderachter

                                      Bieren : Ginderachter tripel,-dubbel,-Weisse,

GINETTE BEER    48,rue F.Lévèque—1471 Loupoigne         T.067-791667

Sprl Organic Tribu-bierfirma        www.ginettebeer.com                                                                                info@ginettebeer.com

                                      Guillaume Bjöklund,Didier Hamoir,Nicolas Laporta,Damien Coens

                                      Bieren : Ginette natural white,-natural fruit,-natural blond,-natural triple, Ginette bio fruits (bij Lefèbvre en La Binchoise)

                                      In 2020 biermerken overgenomen door AB-Inbev

GING ’s          6940 Petit-Han(Durbuy)            T.0491-985450

Bierfirma                   fb.com/gings-biere-artisanale

                                    Juprelle Vincent

                         Bieren : Ging’s

GIRARDIN    10,Lindenberg—1700 Sint Ulriks Kapelle             T.02-4539419

Lambik-en pilsbrouwerij       Paul Girardin

                                      Bieren : Geuze gefilterd,-ongefilterd 1882,Lambic,oude kriek,framboise,Ulricher pils,

GISTGEEST    88,de Sevillastraat—2100 Deurne           T. 0488-882889

Bierfirma                www.gistgeest.be                                                                                                               info@gistgeest.be

                                  Steven

                               Bieren : weisweissbaby,hoppyending,nonkel hop,IPA bakkes,saaz matters,new candy,Spelt’Aap, Rabarbarello,Nonkel hop,Blok IPA;

                                Dorstvoeding tripel,Ijssalon Bianca;Smoke wheat everiday(bij Eutropius),Grape me hoppy season;Smoke wheat everyday;Blok saison;

                                Don’t mention the War;Blok tripel;Nonkel Pop;Tripel Tropical;

GLORIAAN VZW     35,Gravin Margaretalaan—9150 Kruibeke     T.0475-397688

Bierfirma                            www.gloriaan.com(ook facebook)                                                                              info@gloriaan.com

                                    Bieren : Gloriaan tripel,-Quadrupel,(bij Eutropius)

GLORIUS BASTARDS    77,Kaaitvaartstraat—1760 Pamel     T.0473-632692

Bierfirma                      www.glorius.bastards.be

                                      Bieren : bij Beerselect:Glorius bier;

GM 1 sensations      Hovenierstraat 92—9300 Aalst             T.0476-393086

Bierfirma                                   fb/

                                         Gert-Jan Arijs

                                          Bieren: Sensalost triple hop(bij de Feniks)

GOEDHEILIGE MANNEN    18,Rapengang—3000 Leuven

Bierfirma                                          fb.com/degoedheiligemannen                                                info@degoedheiligemannen.be

                                         Bieren : Black Pete,

GOSSELIN-BUSCAIN    9,rue des Carrières—7041 Havay             T.0478-222945

Bierfirma                                          facebook.com/brasseriegosselin                                                 brasseriegosselin@gmail.com

                                       Fabrice en Sophie Gosselin-Buscain

                                       Bieren : la Vieille Coq,La Vieiile Hellebarde,quiévy 1906,le Coq,Double 4 ;

GOU’PIL picobrasserie     zie du Pays Noir

GRAIN D’ORGE    3,rue Laschet—4852 Hombourg            T.087-787784

                             www.grain-dorge.com                                                                                  brasserie@grain-dorge.com

                             Benoit Johnen,Viviane Johnen,Johan Riga,Bernard Dallemagne

                             Bieren : Aubel double,-triple,-pure,Brice Joup,Canaille,la Grelotte,the Pom,Immortelle oak aged,Slutte, Glezia 6,Teuvenaer,Blonde 21 ;

                             Onr two triple ;AS Morhagne football ;Artilleur ;Cervus ;Fantassin ;Gribousine brune ;L’Intimiste ;La Basketteuse ;La Bernardfagne tripel ;

                             Les Trail 4-tes* ;Openbroker ;Préferée ;Voortsche dubbel ;-Red IPA ;Willems Bois ;Fort Jaco ;Bestiale blonde légère réveille la bête en toi ;

                             Bestiale triple réveille la bête en toi ;Hopseidon déferlante ;-scélérate ;Barry ;L’Eau de Là-bière d’ici ;

GRAND MIR   zie « du Grand Mir »

GREENBREW    14,Haut des Flonceaux—6820 Florenville

Bierfirma                         www.greenbrew.be                                                                                                       info@greenbrew.be

                                Jean-Marie Rock,Jean Didier Buisset,(bij de Proefbrouwerij)

                                Bieren : monsieur Rock,

GRIMBERGEN ABBEY BREWING   20,Abbijstraat—1850 Grimbergen    T.

Microbrouwerij      www.grimbergen.com

                                  Bieren : Magnum opus brut;Ignis quadrupel;Astrum pale ale;

GROENENDAEL    11,Brainestraat—3052 Blanden         T.0489-981011    0489-339025

Bierfirma                                www.brouwerijgroenendael.be  (voorheen br.Opus Magnum) info@brouwerijgroenendael.be

                                Gerrit Versyck,Raf Swevers (bij Anders)

                                Bieren : Egotripel 6,5 blond,-dark 7,1°

GRUUT        zie stadsbrouwerij GENT

GULDEN SPOOR     168,Heulestraat—8560 Gullegem        T.056-444108   0497-548880

                                  www.guldenspoor.be                                                                                        info@guldenspoor.be

                                  Pieter Koopman,

                                  Bieren : Gulden Spoor blond,-dubbel,-tripel,-quadrupel,-red ale,-IPA,cuvée Jean Pierre, Wuk,Werbrouck,Damme d’Or,Coast Z,

                                   Flash super pils,Heroes,Ladybuk cherry,Netebuk barrel aged, Netebuk original,-wheat,-coffee,-winter,-X-mas,-cherry,Koekegoed,

                                   Heroes amazing blond,7 Beaufort, Bierboom imperial porter,Duneleute,Wuk brun,Sylluminati bier(SYL),Baardman,Isabeau,Mangini,

                                   Witte De Voerman,Tripel De Voerman,Pintje,Ardoois blond;

H2O     845,Haachtsesteenweg—1140 Evere             T.02-4545384

Bierfirma              h2o.beer  (bij ‘t Hofbrouwerijke) 

                               Bieren : Ale Capone winter,Blocus triple,White spirit,

HAACHT    28,Provinciesteenweg—3190 Boortmeerbeek            T.016-601501

                     https://haacht.com                                                                                                                   info@haacht.com

                    Frederik Van der Kelen

                    Bieren : Primus pils,Adler,Haacht blond tafelbier,Eupener bier,Gildenbier,Mill’s scotch,Maltosa, Keizer Karel goud blond,-robijnrood,Ommegang,

                    Speciale 1900,Tongerlo prior,-lux,-nox,-X-mas, Mystic kriek,-limoen,-perzik,Super 8 blanche,Super 8 saison,-IPA,-export,-saison,

                    Super 8 export,-blanche,-Flandrien,Star light,super 8 Flandrien,-IPA,

HAESEVELD  huisbrouwerij    430,Alfons Braeckmanlaan—9040 Gent     

microbrouwerij           Hans De Gusseme,

                                    Haeseveld.be(br.Huyghe)

                                Bieren : Strong blond,Ultra strong blond;Strong dark;premium pilsner;IPA;

HALEN breweries    36,Diestersteenweg—3545 Halen           T.0495-214477

Bierfirma                                     halenbreweries.com                                                                            theo@halenbreweries.com   

                                    Bieren : bij Anders: Mariënrode enkel,- dubbel,-tripel,-quadrupel 12,Black star,Halen ale,

HALFZEVEN (Orvelo)   56,Hekkestraat—9200 Grembergen         T.0495-599044      0474-290188

bierfirma                       www.orvelo.be                                                                                  orvelo.halfzeven@gmail.com

                                        Luc De Norre,Jan Van Houwenhove,Dag Cours(bij de Proefbrouwerij)

                                          Bieren : Orvelo tripel,-dubbel,Drome,Orvelo sprint;Orvelo weiss;

HALLELUJA BREWERY    101,Belseledorp—9111 Belsele     T.0486-165275    0486-836294

Bierfirma                    www.hallelujabrewery.be

                                   Bieren :bij ’t Paenhuys en Circusbrouwerij: Holywater;Holy hazy dipa sabro XL;Holy Lucky ginger;Hemelrijk puur;Nam nam nam;

HANSSENS ARTISANAAL   15,Vroenenbosstraat—1653 Dworp         T.02-3803133

Geuzesteker                                                http://geuzeinfo.com/hanssens                               hanssens.artisanaal@proximedia.be

                                         John Matthijs,Sidy Hanssens

                                          Bieren: Oude geuze,Oude kriek,Oud Beitje,Cassis,raspberry,Schaarbeekse kriek,

HEDONIS ambachtsbier   65,Tempelstraat—9890 Asper          T.0497-859118    0496-441743

Bierfirma                 www.hedonisambachtsbier.be     ???                                                                 info@hedonisambachtsbier.be

                            Janos De Baets(ook Dok brewing),Leopold De Ketelaere(bij Maenhout,Contreras,’t Verzet en St.Canarus)

                            Bieren : Ouwen duiker amber,Excuse me while I kiss my stout,Suzanne,Excuse me while I kiss Cassandra, Schenenschopper,

                            Rye of sun,Vrie weisse,

HEILIG HARTBROUWERIJ   85A,Brusselsesteenweg—9230 Kwatrecht         T.0488-137878

microbrouwerij                www.heilighartbrouwerij.be                                                                              info@heilighartbrouwerij.be

                              Hans en Victor Dusselier(ook bij Craeywinckelhof)

                              Bieren:In de naam van de vader Saison,-tripel,-dubbel,Epidese;Regina Coeli amphora aged,Agapè;Custodia;Soli Deo;

HEIMELINK     74,Grote Heimelinkstraat—9100 Sint Niklaas            T.03-7761696

Bierfirma                    www.brouwerijheimelink.be

                                 Günther Verdonck

                                Bieren :  Wase Galjaar blond,(bij BeerSelect)

HELDIN      40 Bus 201,--Gasthuisstraat—1745 Opwijk          T.0498-737953

Bierfirma               www.heldin.be                                                                                                                     margaux@heldin.be

                                 Bieren : Heldin Flanders IPA 6,8°;Heldin bonny red(bij ’t Kroontje,De Graal)

HENRICUS    185,B403-Baron De Maerelaan—8380 Zeebrugge         T.0477-332798   050-556633

Bierfirma                  www.paljas-bier.be                                                                                                             info@paljas-bier.be

                                Mathias Van den Poel,Olivier Emplit,Stijn Vandriessche(bij Anders)

                                Bieren : Paljas blond,-bruin,-saison,-rosé,-IPA,Pintt pils,

HEPTA     11,rue des Raspailles—5340 Gesves            T.0485-577774

Microbrouwerij                   www.hepta.be                                                                                                                            info@hepta.be

                                    Bieren : Imperial choco stout,edition limitée La Cr’Owl,edition limitée La RoyAle,Belgian amber,Triomphale ;Printemps sauvage ;

                                   Hepta session IPA,MaDaM,Hepta now hell winterstout,OOF!;

HERITAGE     4,rue des Sports—6860 Mellier     T.0476-044065

microbrouwerij        brasserie-heritage.be

                                   bieren : Cousin Geek;Tanta Bobo;Oncle Bidouille;Mamy Gateau;

HERKENRODE   4,Herkenrodeabdij—3511 Hasselt          T.011-239670   011-239542

Bierfirma                          www.abdijsiteherkenrode.be                                                               abdijsiteherkenrode@hasselt.be

                                     Bieren : Herkenrode noctis bruin,-Vesper tripel,-Cister blond(bij Cornelissen)

HEROES AMAZING BEER   12,Groendreef—8620 Nieuwpoort      T.0472-752176   0498-395140

Bierfirma                           www.heroesamazingbeer.be                                                                  hello@heroesamazingbeer.be

                                        Bieren :Heroes amazing blond,(bij Guldenspoor,De Fenix)

HESBANIA   17,Sint Maartenstraat—3770 Genoelselderen         T.0477-439851

Bierfirma                     bieren : Hesbania 7,5 BLND,-DNKR,(bij Kazematten)

het ALTERNATIEF   65,Meensesteenweg—8870 Izegem          T. 0479-681780   051-316270

Proefbrouwers-bierfirma        www.brouwerijhetalternatief.be                                    brouwerijhetalternatief@hotmail.com

                                   Piet Salomez,Christine Opsomer

                                   Bieren : Platteau,Hik bier blond,Piet Agoras,den Alternatief,Eerwaarde pater,Tatsevoet, Ambetanterik,Bittere waarheid,Cuvée Nelson,

                                   Iseghems oud bruin,winters kruidenbier,Pheadra, Bittere waarheid,(bij Beerselect);

het ANKER    49,Guido Gezellelaan—2800 Mechelen          T.015-287141

                                 www.hetanker.be                                                                                                                info@hetanker.be

                                 Charles Leclef

                                 Bieren : Gouden Carolus classic,-tripel,-ambrio,-hopsinjoor,-christmas,-Indulgence whisky infused, Maneblusser,Lucifer,Boscoli,

                                 Cuvée van de keizer blauw,-rood,Maneblusser herfstbok,lente,-wit, Gouden Carolus indulgence hopscure 2018,-Ultra 3.7,-

                                 -whisky infused collector’s edition 18, -Indulgence 2017 botanik, Cuvee van de keizer whisky infused,-imperial dark,-imperial blond,

                                 Gouden Carolus classic dia de los muertos,-imperial dark 2019,RDV Rendez-vous;Maneblusser herfstbok;-Indulgence Funken;

                                Gouden Carolus Indulgence 2021 anno 1521;

het BOERENERF Eylenbosch    3,Sollenberg--1654 Huizingen   T.0471-310948

biersteker       www.eylenbosch.bio

                         bieren : oude kriek;oude kriek met cider;oude kers;kweepeer lambiek;kweepeer lambiek met cider;

                                       Terroir Zennevallei oude Schaarbeekse kriek;

het BROUWATELJEE     14,Dorpstraat—3210 Lubbeek

microbrouwerij           brouwateljee.be

                                       bieren : Hops for hope;Nights in white session;Brabantse bio tripel;Malterfakker barley army;-Hobo hoppin’Slobo Babe;

                                       All Together;Brabantse winter;-Witte;Herfstnevel;Green harvest; 100 A Century of Science;42 Foiur Two;                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              het BROUWERSATELIER   173,Neerstraat—9250 Waasmunster         T.0498-288820

bierfirma                                              facebook.com/brouwersatelier                                                            jan@relatiebrouwer.be

                                           Bieren : Koddestamper spec.blond,-tripel,-cuvée fumée,-bruin,(bij De Graal en Pirlot) Brew mutation Omega,Hellish horseryeder,

                                                            Black cauldron,Meadcleaver maiden

het BROUWHUIS    6,Leerkens—2600 Berchem-Antwerpen           T.03-4004330

bierfirma                                    facebook.com/hetbrouwhuis         NOG ACTUEEL?    

                                   Alex Haijen

                                   Bieren : Zwet,Schuimzuiperij,Trigo IPA (bij Danny en Boelens)

het GANZENHOF   377,Steenwinkelstraat—2627 Schelle          T. 0485-685139

bierfirma                              www.brouwerij-ganzenhof.be                                                            info@brouwerij-ganzenhof.be

                               Kris Van den Bergh(bij Danny)

                                bieren : Kludde,ne Schieve toren,nen trapper,Arthur,Ganzenhof bruin,Time out honingbier;-Hopvlegel;-Quadrupel;-Tripel;den Baerd;

                               Emiel honingbier;

het GENOOTSCHAP VAN DE POT  2250-Olen(zie Bosmans Eddy)          T.0479-861512

amateurbrouwers                          www.hetgenootschapvandepot.be                                   info@hetgenootschotvandepot.be

                                       Bieren : Olens bitterhopke,Poepeloeremoeke,

het MOMENT      1,Abdijstraat—3271 Averbode                                                            tel.013-699934

abdijcafé,microbrouwerij          averbodemoment.be                                                                         info@averbodemoment.be

                                     Bieren : Averbode blond 7,5°(bij Huyghe),Momentum 5,7°,Averbode 4,85°,

het NEST     17,Beyntel—2300 Oud-Turnhout          T.0477-780252    0486-412325

                          www.brouwerijhetnest.be                                                                                               info@hbhetnest.be

                           Filip Govaerts,Guy Verbunt,Bart Cuypers,Nico Amelinckx

                          Bieren : Kleverentien zeer donker,Schuppenboer tripel,Koekedam saison,Hertenheer blond bitter, Schuppenaas amber,

                          Dead Man’s Hand stout,-cognac barrel aged,-aquavit barrel aged, Schuppenboer gr.cru,-whisky BA,Pokerface lychee,Tripel K blond bio,

                          Hop kikker,Four aces Belg.ale 2019, Kleverentien madeira barrel aged,Kleverentien porto barrel aged,Schuppenboer party edition,

                           wild card sour blend 2019,-framboos,-abrikoos,Four aces peated quad,Schuppenboer winter 2019,Troef!, Wilde karte abrikoos,

                           Wilde karte framboos,Two faced jack porto-madeira B.A.,Four aces peated oak, Ultima dry hopped exotic tripel,Sjarel Olens bier;

                          2020 Sfinx;Schuppenboer gr.cru brandy barrel;-Jack of Spades whisky;-Maxima;-Maxima Calvados;-rum BA winter;Klevere tien St.Patricks day;

                          Fonskus;Poker face cherry;Brepols bier;Sterke Peer blond;-blond brandy BA;-blond rum BA;blond whisky BA;Sterke Peer bruin;

                         Straffe Peer blond calvados BA;-whisky BA;

het PERKAMENT    22,Vinusakker—2950 Kapellen             T.03-6055842

bierfirma                   www.hetperkament.be                                                               info@brouwerijdelegende.be

                                   Eddy Leyssens,Inge De Coster,Peter Jochem

                                   Bieren : het perkament tripel,-honingbier,-donker,(bij Boelens)

het VICUS GENOTSCHAP    137,Genebroek—2450 Meerhout

bierfirma                                                         www.vicusbier.be                                                                                      info@vicusbier.be

                                                 Bieren : Vicus tripel,Vicus Scura,Vicus oro,Vicus Inverno,(bij Anders en Grain d’Orge)

HIBOU Craft Beer Company    19,Heiken—2920 Kalmthout

Bierfirma                                        www.hiboubeers.com

                                      Niels Deckers,Pieter Hontelé

                                      Bieren : Hibou sauvage,Hibou civil,(bij Pirlot)

HOF TEN DORMAAL    2,Caubergstraat—3150 Tildonk           T.0477-515991

                                        www.hoftendormaal.com

                                        Janssens Jef,Dries,Mol,André,Lisa,Stijn

                        Bieren : White gold,Dormaal blond,-bruin,-amber,-saison,Zure van Tildonk,Fresh hop,-Barbera, The Politician,Troebel in paradise,

                        zure van Tildonk kriek,zure van Tildonk stekelbes, L’Excellium,Natte Lore cuvée 2017,Belgian blond ale aged in Armagnac barrels 2018,

                        Gouds stripbier 2019, Frambuesa y chocolate,Belgian blond ale aged in Filliers gin,Hoplites,Fresh hop 2018,Stoute Lore,Clypeaster,

                        black saison cuvee 2018,Dust Isaac Nelson,Opabinia,Dad’s tea,Lauwendries saison,Darth maul,Tempelhof,Stoute Lore 2020 black;-Saison;

                        Zure van Tildonk framboos,  -bramen,Belgian dar kale in Filliers gin barrels 2019,Zeebezen zure van Tildonk, Kriek 2020 whisky B.A.

                        Bouts Leuvense witte,Dust Rikki Riesling,Dust Theo Pinot,Golden delicious 2020 apple champagnebier;Perziken zure van Tildonk;

                        Kriek BA boutique GC whisky;Tillie tripel;Zure van Tildonk Pruimen 2020;-Framboos 2020;-Sloe 2020;Belgian blond ale 2021 gin barrels;

                       Belgien blond ale 2021 jenever barrels;Fresh hop 2021; Vintage oude kriek 2015;              

HOF VAN PEENE   69,St.Ursmarusstraat—9200 Baasrode           T.052-342134

Bierfirma                                Bieren : Tuymelaere,

HOLY BEERHOUSE    151,Eekstraat—9160 Lokeren     T.0473456304

Bierfirma                                                               david.rogier@telenet.be

                                  Bieren : Struise tora tora(Struise brouwers)

HOOGMIS     18,Strijdersstraat—2650 Edegem          T.03-2953660

Microbrouwerij         fb.com/

                                   Kevin Thys,Bart Struyf,Tom Van der Veken,Tom Wuyts,

                                  Bieren : Hoogmis,

HOPLEX          13E,Melselestraat—9120 Haasdonk

Bierfirma                  www.hoplex.be

                                  Bieren : Hoplex 6,5 amber,

HOPLINTER    109,Ganzendries—3300 Oplinter         T.0474-315617    0472-193377

Bierfirma                     hoplinter.be                                                                                                          hoplinter@gmail.com

                                     Bieren : Hoplinter climax ,Census,(bij ’t Hofbrouwerijke)

HOPportunity BEER FACTORY    29,rue du Riau—7134 Leval             T-0474-557552 

Bierfirma                    www.thbf.be

                                   Bieren :bij Eutropius en des Legendes;the One blonde 0,5°;the Next one; 

HOPPUG CRAFT BEERS     28,Laagland—2450 Meerhout           T-0496-829327

Bierfirma                  www.hoppug.be                                                                                                                    info@hoppug.be

                            Bieren :  Hoppug free bird session IPA,Embrace the haze double neipa/’t Duo,Free bird session IPA-milk stout,   (bij De Feniks)

                            Free bird caramel infused milk stout,Embrace the haze;Evenwicht;Hoppus session ale;ne zak vol me froawet;-Belgian IPA;Geelse beer;

                             American porter;Froatsap Azacca;-Sultana;-zuur moef;-weiss;triple PA;Milk stout speyside whisky BA;West coast IPA;

                            Hoppug tripel extra hopped Amarillo;December’s foggy freeze;Oot the windoe;Porterville;Tripel;Tripel rhum;

HOPPY       12A, rue Caulier—7063 Neufvilles(Soignies)             T.0472-125159     0472-212449

Microbrouwerij      www.brasseriehoppy.be                                                                                          info@brasseriehoppy.be

                           Dimitri Rousseaux,Thomas Fraiteur

                           Bieren : Hoppy imperial,-saison,-redskin,-XII des Dieux,-gagéole,Hoppy experience #001 tot 010,Gageole,La Liberatrice ;

                      

HOPS MEET FRIENDS   119,Gulden Peerdenstraat—8310 Assebroek      T.0498-430713

Bierfirma                   www.hopsmeetfriends.be

                                  Bart Dewulf

                                 Bieren : bij Fort Lapin :Umami ;Jass ;

HOPSASAM    4,Sint Salvatorstraat-9700 Oudenaarde         T.0470-464046

Bierfirma                      hopsasam.beer                                                                                                                sam@hopsasam.be

                                 Sam Vanderstraeten(bij Hof ten Dormaal)

                               Bieren : Nonniversaire,-Calvados,stouten Blackie,Triple UpCuvee congé;(Gulden Spoor en De Meester)Retteketet;O.P.A.;De ROE;

                               Holy Moly;Cuvee congé;

HOPSEIDON   70,rue de Grady—4053 Embourg        T.0496-123683

Bierfirma                 www.hopseidon.be

                                  Bieren : (bij Grain d’Orge):Scérélate,Déferlante;

HOUBION zie brasserie Houbion

HOUBLON NOIR    20,Clochimont—6640 Vaux-sur-Sure          T.0492-125957

Bierfirma                           www.houblonnoir.be                                                                                            info@houblonnoir.be

                                    Bieren : Ich liebe dich,Fantastic 4,Banzai,La Schiste,(bij Minne)

HOUBLONDE   10,Sentier Muraes—1440 Braine-le-Château         T.0477-602980

Bierfirma                     www.houblonde.com                                                                                            team@houblonde.com

                              Christophe Carette,Tanguy De Prest,Christof Braun

                              Bieren : Houblonde bio 5,5°, ;Houblonde triple,(bij Brunehaut)

HOUBLONS DE BRUXELLES   19,av.du Thym—1080 St.Jans Molenbeek        T.0498-729206

Bierfirma                     www.houblonsdebruxelles.wixsite.com                                          houblonsdebruxelles@gmail.com

                                 Bieren : Super deluxe 5,8°,(bij Valduc)

HOUTLANDSE BROUWERS  2,Onze Lieve Vrouwstraat—8820 Torhout        T.0479-306903

Microbrouwerij          www.houtlandsebrouwers.be

                                 Bieren : Houtlands blond,-donker;-bruin;-Quadrupel;-Tripel;Gouden tripel;

HUB brewers    399,Postweg—1600 Sint Laureins-Berchem           T.02-3253113

Bierfirma                    Bob Huysman

                                Bieren :  Rosten uil,kriek ’t Guldenhoofd;(bij Craywinckelhof)

HUGEL      29,Pervijzestraat—8500 Kortrijk            T.0497-388415

Bierfirma               hugel.be                                                                                                         koen@hugel.be   info@hugel.be

                                Koen Hugelier

                             Bieren : Zeven zonden Gula,-Luxuria,-Invidia,-SuperbiaGula bio,Murphy,(bij Belgian brew factory)Zeven zonden IRA

HUISBROUWERIJ ESKEDENE      23,Groenstraat—3665 As              T-0476-215273

Bierfirma         

                                   Bieren : bij den Toeteler en Boelens-Rouge Perdu;D’Or 6° blond;

HUISBROUWERIJ HAEZEN    50,Houtemstraat—8980 Zonnebeke

Bierfirma           haezen.be

                            Bieren : ’t Kasseike;

HUISBROUWERIJ SINT IDESBALD(Huyghe)   Abdijhoeve Ten Bogaerde,10,Ten Bogaerdelaan—8670 Koksijde

Microbrouwerij       bieren : Sint Idesbald blond;-bruin;-tripel;-Rousse;Seizoenbier;

HULSTLO   39,Sint Jorisstraat—8730 Oedelem       T.0497-922587

Bierfirma            www.hulstlo.be

                             Bieren : bij Vliegende Paard brouwers:Witbier;Teswa;Kerstbier;

HUMBOLDT & GAUSS    59,Kollebloemstraat—9030 Mariakerke

microbrouwerij       www.humboldtengauss.be      https://facebook.com/pg/humboldtengauss 

                              Stijn en Thomas Debrouwere

                              Bieren : Populist,Armada,superlative ale,Vienna & Brux,Donau lager,Armada Brux, Some of my best friends are lagers,Murphy;Bodo;

                             Yellow mellow ;We’r gonna need a bigger boat ;Superlative & Brux. ;Hopfenweisse ;Oatmeal stout ;Porter ;  

HUMULUS    19,Pelgrimsplein—2370 Arendonk           T.0476-254420 GESTOPT 2020

Microbrouwerij        www.dorpsbrouwerijhumulus.be                                                         info@dorpsbrouwerijhumulus.be

                         Dirk Vissers,Katrien De Proost

                         Bieren : Arendonker tripel,-bruin,Vraai plezante,Tripel Max Xtreme;

HUYGHE    14B,Geraardsbergsesteenweg—9090 Melle         T.09-2521501

                           www.brouwerijhuyghe.be  www.delirium.be                                                                      info@delirium.be

                          De Laet Alain

                          Bieren : Delirium tremens,-Nocturnum,-christmas,-Red,-Argentum,-Deliria,Campus premium,-Gold, Mongozo banaan,-coconut,-mango,

                         La Guillotine,St.Idesbald blond,-dubbel,-tripel,-rousse,blanche des neiges, Floris chocolat,-ninkeberry,Mongozo buckwheat,Floris mirabelle,

                         Averbode,Floris fraise,-kriek,-appel,-framboos,-mango,-passion,-honing,-cactus,Premium pilsner, Deliria 2020,Früly lychee, Paranoia,

                         Villers vieille,-triple,Delirium black B.A.2019;-2020, Queen of the dark,Delirium blond B.A. 2019;-2020;

IERBIUS         5,Torredreef—9990 Maldegem-Kleit           T.050-719182

Bierfirma                   www.ierbius.be

                                 Bieren : Ierbius bloend van ollier,-schuum an je neuze(bij de Poes);Klintje(bij Bryggja);Kleenen dust groote ghoeste;

ILLEGAAL       109,rue Verte—1030 Schaarbeek           T.0478-084285

Bierfirma                    www.brasserie-illegaal.com                                                                                   illegaalbrew@gmail.com

                                    Bieren : Echt,the Illegaal,Khop killer,Sociaal new;  (bij Belgo Sapiens en Jandrain-Jandrenouille)

INGLORIOUS BREW STARS  33,Seraphin De Grootestraat—2100 Deurne         T.0477-729212

bierfirma                    ingloriousbrewstars.com                                                             ingloriousbrewstars@gmail.com

                                    Erwin en Benny Van Aerschot(bij Anders en D.O.M.,Beerselect)

                                    Bieren : Inglorious Quad,Cum laude blauw,Inglorious quad whisky barrel aged,Amis Fleur,Trip3L, Cum laude rood,Cangu’zen,

                                    Cum laude blue hop infused,Cum laude red ltd edit.2018-2019,Jackie black;

INNOVA brewery   1,Wypenstalstraat—9450 Haaltert          T.0468-336121

Microbrouwerij                        www.innovabrewery.be                                                                             info@innovabrewery.be

                                          Jimmy Borloo

                                   Bieren: Nova New England IPA,saison DT,Whitney,Blackwell,Nova,Blackless cachaça stout, Day tripel,Unreal,Q 11,4 ,Metatron;

                                   7 Empest;

INTER POL    33,Mont—6661 Mont-Houffalize         T.0476-369639    061-289639

Microbrouwerij           vieilleforge.freehostia.com                                                                                 lavieilleforge@skynet.be

                          Pol Ghekiere,Tine Vangheluwe

                          Bieren : Witte Pol,Zwarte pol,Peated Pol,bab-y-lone,hops’n roses,Winter Pol;

INVICTUS    1,Ecart Barbais—5575 Louette Saint-Pierre(Gedinne)

Microbrouwerij                 brasserie-invictus.be                                                                                              info@brasserieinvictus.be

                          Bieren : Invictus triple d’Ardenne,Invictus stout d’Ardenne,les Butineuses,-triple,Saison d’Ardenne, Bière d’Ardenne houblonnée,

                         

J’Irai brasser chez vous   (bij brasserie des Trois F in Frameries)       T.0472-402943     0483-027797

bierfirma                     https://jiraibrasserchezvous.com                                          contact@jiraibrasserchezvous.com

                                     Nicolas Goffin,Antoine Lavis

                                    Bieren : Hoperation,J’Irai IBIS beer,Hoperation II,L’or du temps,(bij brass.des trois F)

JACOBS       76,Zinkvalstraat—2630 Aartselaar           T.0474-834696

Microbrouwerij           brouwerij-jacobs.be

                                  Bieren : Serlaer blond 8°,

JANDRAIN JANDRENOUILLE    34,rue de la Féculerie—1350 Orp-Jauche  T.019-514298  0475-714535

Microbrouwerij           www.brasseriedejandrainjandrenouille.com                                           alexandre.dumont@skynet.be

                               Alexandre Dumont de Chassart,Stéphane Meulemans

                          Bieren : IV saison 6,5°,V cence 7,5°,VI wheat 6°,Djan d’Nivèle,Archiduc,Pils des minimes,Moof black ;-Red ;-Yellow ; Le Roi d’Espagne ;

                          Barbe rousse Lais Back BA ;La Plateau Avijl ;Mwana Bissa ;Grand-mère wheat thyme ;

JANIMAL      1700 Dilbeek

Amateurbrouwer               www.janimal.be

                                 Jan Panneels

                                 Bieren : Janimal blond 3,3°(bij Vrijstaat Van Mol)

JANINE   248,chaussée de Forest—1060 Sint Gillis   T.0492-508850

Bierfirma        www.janine.brussels

                         Bieren : Rock’n Carol;Ka sa yé?;(bij l’Annexe)

JANUS      32,Heidebadlaan—2900 Schoten           T.03-6584685

Bierfirma                                                                                                               info@janusbrouwerij.be

                          Luk en Jannick Van Mechelen

                          Bieren : Janus donker,Janus dubbel,Janus tripel (bij Pirlot,St.Canarus..)

JEAN BRASSE    41,Beau site 1ère avenue—1330 Rixensart         T.0497-209603

Bierfirma                        www.jeanbrasse.be                                                                                                      info@jeanbrasse.be

                              Samuel Carlier

                              Bieren : la blonde IPA,la rousse,la brune,la blanche,(bij des Legendes)

JEAN TOUT SEUL    57,rue d’Horlebaix—7866 Bois de Lessines       T.0474-048981 

Bierfirma                      latrompeuse.be

                                      Bieren : La Trompeuse (bij De Ranke)                       

JESSENHOFKE    17,Simpernelstraat—3511 Kuringen         T.011-255699

Microbrouwerij                 www.jessenhofke.be                                                                                               info@jessenhofke.be

                              Gert Jordens,Christel Putzeys

                              Bieren : Jessenhofke RGLR,BRWN,TRPPL,MAYA,PMPRNL,RSRV,WNTR,Olaf,Wallabierke citriodora;Breinstorm;H2O+NaCl;

JOHANNES    164,Brabantdam—9000 Gent         T.09-2242937

Bierfirma                    John Uytterhaeghen(café Trappistenhuis)

                                  Bieren : Johannes blond stadsbier,(bij De Graal)

JOHN MARTIN nv   191,rue du Cerf—1332 Genval         T.0476-413486       02-6556225

Brouwerijgroep-bierfirma              www.anthonymartin.be                                                                   commercial@johnmartin.be

                                        Bieren: Martin’s pale ale,Martin’s IPA,Brasserie de la taupe,Diabolici blond,Timmermans gamma,Waterloo gamma ;

                               Geneviève de Brabant,Guinness,Mc Douglas,Dominus,Gordon scotch,Gordon X-mas,Bourgogne des Flandres gamma;

                               Gordon five,Kilkenny,(allen gebrouwen bij Palm breweries).Diabolici blond of hell,Gordon xplosion Tequila flavoured;-Peach;

                                       Martin’s pale ale 33;Gordon blond oak aged;Maredret Altus;Maredret triplus;        

JULIA BEERS    zie de Belgian Brew Brothers 

JUNIOR    2600 Berchem-Antwerpen

Amateurbrouwer          Bieren : Junior ale,-dubbel,-frambozen,-pruimenbier,-tarwebier,-tripel,Winterhoninkje,

JUNISUN sprl     48B,chaussée de Bascoup—6150 Anderlues            T.0489-977578

Bierfirma                          facebook.com/bourlettine                                                                                    bourlettine@gmail.com

                              Nicolas Guerlement

                              Bieren : Bourlettine ambrée,Tip Top blonde,

JUS DE MER    142A,Westendelaan—8430 Middelkerk

microbrouwerij                      www.jusdemer.be                                                                                                     info@jusdemer.be

                             Bart Mortier,Alexander Verlinde

                             Bieren : Jus de mer blond;-Dubbel;

KADEE     69,Dorpstraat—9260 Serskamp         T.0475-805329    0474-567233   

bierfirma                   www.kadée.be                                                                                      kadeebelgium@outlook.be 

                                   Seynave Nico,Van Hecke Peter

                                   Bieren : KD blond,KD bruin,Kd tripel (bij Dilewyns)

KANA BEER    100/5,Schoolstraat—1745 Opwjik     T.0468-268502

Bierfirma                  kana-beer.com

                                  Bieren : bij De Feniks,De Block,Dok’s  :Kana tripel;Kana 6;

KARBO BREWHOUSE   —2431 Laakdal          GESTOPT 2020                      

KASTELSE biervereniging   40,Berkenlaan—2460 Kasterlee           T.0476-886901

Amateurbrouwers                  www.kastelsebiervereniging.be                                               kastelsebiervereniging@telenet.be

                                  Bieren : Kastel,Pompoen,witte Madam,ne Rosse van Thielen,Duvelskuil,

KASUTA CRAFT BREWERS   135,Molenstraat—1790 Affligem       T.0472-223354

bierfirma                                17,Zwaantjesstraat—9090 Melle                                                          tel.0496-768640

                                            Frank & bart

                                   www.Kasuta.be

                                   Bieren : Hofmann trip’l,Narcist;(bij Danny)

KEIZER KAMIEL     Doriksveld 1A—9308 Hofstade    T.0495-450552

Bierfirma                       www.keizerkamiel.com

                                       Steven De Mol  (bij Anders)

                                       Bieren : Keize Kamiel blond 6,5°;

KERGER PATRICK   12,Onkerzelestraat—9500 Geraardsbergen        T.054-416999

Bierfirma                                 Patrick Kerger

                                        Bieren : Spartacus blond,-bruin,-amber,(bij de Graal)

KERKOM    469,Naamsesteenweg—3800 Sint Truiden          T.011-682087      0496-381214

Bierfirma                     www.brouwerijkerkom.be                                                                                  info@brouwerijkerkom.be

                         Marc Limet,Marina Siongers (bij Cornelissen,de Proefbrouwerij)

                         Bieren : Bink blond,-bruin,Bloesem Bink,-kriek,Winterkoninkske,Adelardus tripel,-dubbel,Hop Verdomme; Winterkoninkske grand cru,

                              Kerckomse tripel,Bink quadra,

KEUN     13,Populierenstraat—9600 Ronse           T.0476-401709

Microbrouwerij       www.keun.be                                                                                                                        brouwerij@keun.be

                        Gert Keunen

                        Bieren : Keun-blond,-sterk bruin,-tripel saison,-café Noir,-Kleinbier,Groene belle saison, Juniper blond,-Fresh hop blond,-Oaked bruin,-

                        Juniper Oaked bruin,-Speciale goud,Saison d’Annabelle;Café Noir;

KLAASBIER   19,Dorpslaan—1501 Halle        T.0476-248791

Bierfirma                   www.klaas.beer

                                  Nicolas Vermeiren

                                  Bieren : Saison Atacama,(bij du Pays Noir)

KLETSKOP-ACCENT bvba    14,Roland Monteynestraat—9308 Gijzegem        T.0485-394706

Bierfirma                           Frank De Wolf                                                                                                       frankdewolf@gmail.com

                                  bieren : Kletskop,HO75,kletskop oud goud,kletskop speciale,(bij de Proefbrouwerij)

KLONDIKER    2,Spoorweglaan—8760 Meulebeke          T.0499-721954

Microbrouwerij        www.huisbrouwerijklondiker.be

                                     Dirk Cnockaert

                                     Bieren : Dust blond met pit,Lupor,Claim 1,Nugget,Flake,Frutha,Porlu,Valerio,MelaRibes;Pe-toa-ter;

KLOOTZAKSKE     33,Ommegangstraat—8540 Deerlijk         T.0473-112107

Bierfirma                            www.klootzakske.be                                                                                                 info@klootzakske.be

                                    Bieren : Klootzakske blond,(bij De Meester,Fort Lapin)

KLUIZ      2,chemin du Fils—7750 Kluisbergen         T.0474-676565

Microbrouwerij        www.kluiz.be                                                                                                                                  info@kluiz.be                                                                                            

                                     Bieren : Kluiz liedericq,Kluiz triple,Kluis des bois;Ale Beback;Calmont blond;-Tripel;-Wood;Epectase;

KOBOI     56,O.L.Vrouwstraat—3000 Leuven          T.0499-113604

Bierfirma                 www.koboi.beer

                                    Bieren :  Koboi 5°;           (bij Leroy en Anders)

KOMPEL COMPANY   1,Herdersstraat—3630 Maasmechelen       T.0494-841767    0474-588512

Bierfirma                       www.kompel-bier.be                                                                                                 info@kompel-bier.be

                                       Sandri di Pietro,Ronny Kramer,(bij Ter Dolen,de Proefbrouwerij)

                          Bieren : Kompel blond,-bovengronds amber,-ondergronds dubbel,-christmas,-kriek,L’Or noir, Prions des fleurs,Kompel pils,

                          Kompel nostalgia coll.#2 Schachtknoop;   

KORTRIJK DUTSEL   21,Lindestraat—3220 Kortrijk-Dutsel          T.016-434760

Microbrouwerij                                                                                             brouwerijkortrijkdutselNOSPAM@gmail.com

                                  Jurgen Bessendorfer

                                  Bieren : dUtsel,Bessendorffer Hagelands aperitief;

KOUTER brewery    29,Oostveld—9920 Lovendegem        T.0478-887136

Biefirma                                      www.kouterbrewery.be  

                                                     Nico Henrioulle,Bjorn Jacobs,Dirk Marcelis,Luc Mathues

                                                    Bieren : Kouter lorem,-Dolor-Ipsum,

KRISTONIAN Group     2,Kruitmolenweg—3950 Bocholt

Bierfirma                              fb.com/kristoniangroup

                                            Tony Van de Put

                                           Bieren : Kristonian dry hop 5,5°,From hand to mouth,(bij Alvinne)

KROEGER       9,Brusselmansstraat—9255 Buggenhout-Opdorp        T.0475-980960

Bierfirma                  www.kroeger.be

                                    Bieren : Kroeger blond;Kroeger Axent;

KRU     28,De Tonne—9800 Deinze

Microbrouwerij                   bieren : Puur Belgisch blonde;Kru tripel;Slap Vijzeke;Puur Belgische Ipa;

KUCINO vof   zie Depoo

KURRE BIER   6,Blokenstraat—3830 Wellen      T.0476-562498

Bierfirma                    www.kurrebier.be

                                     Timmermans Kevin

                                     Bieren : Kurre tripel;-Stroop;-Kriek;

KURREL-HEIN      faillissement 12-2017

KUUL      235,Spoorweglaan—9120 Melsele      T.0472-523221

Bierfirma              www.kuul.be

                               bieren : bij Beerselect:Kuul blond 6,5;-tripel 8,6;-ExKuulsief

l’ANNEXE      19,Metaalstraat—1060 Sint-Gillis-Brussel          T.0474-453399

Microbrouwerij                       www.lannexe.brussels                                                                                 info@lannexe-brussels

                                                   Grégoire Berthon,Maxime Lagrillière

                                        Bieren : Saison de Bruxelles,Black saison,Amarilis sureau,Weizen saison,-Rosse saison,-Gingembre,L’Annexe blonde ;Rock ‘n Carlo ;

                                      Framboise/Mente ;Moose milk stout ;Sansho new wave blond ;Splash milkshake Ipa ;Rosse saison bio ;

l’AROGANTE    22,Desiré Van Monckhovenstraat—9000 Gent    T.0478-330429   0497-061203

Bierfirma                         www.larogante.be                                                        pedro@larogante.be      nicolas@larogante.be

                                        Bieren : L’Arogante,-Stout-ish,-Session,(bij de proefbrouwerij)Ipa Daniella’s therapy;

l’ ART D’EN BRASSER    gestopt 2018

l’ ENTRE DEUX        Courcelles

Bierfirma                            bieren : L’entre deux 1902 ambrée,-blonde,-pale ale,

l’ ERMITAGE      24-28 rue Lambert Crickx—1070 Anderlecht

microbrouwerij             ermitagenanobrasserie.be                                                          info@ermitagenanobrasserie.be

                                                François,Nacim,Henri

                           Bieren : Saison de l’Ermite été,Epervier IPA,Open road IPA single hop citra,Suske le millionair, Eizelskop Schoerebeik,Hopnuuzel,

                           Krump premium,Lanterne de table,Lanterne pale ale, Théorème de l’empereur,noire du midi,indexpouce,farro IPA,heure d’été,Suske in the sky,

                           temple du ciel,crocodile Henry,dark lager Nelson Sauvin,Bruxelles ma belle,Californication 2019, Heure d’été,El Diablo,Sour krump,

                           the amazing spider Nicky,la petite patrie,la Robert,Tetramorphe, Saison de l’ermite automne,Murder she knows,Nemesis,Open road,

                           the sour before christmas, Tocar madera,white peach saison,Laboratoire d’alchemie travail n°5 B IPA,Dipatout IPA,l’Amoureux,

                           L’Ermite hiver,the Josmans,81 express pilsner,Biza$$,Jungle session IPA,L’Amoureux,Le Jugement, Saison de l’Ermite hiver,the Josmans,

                           Suske le magnifique,Laboratoire d’alchemie n°6,Chai de l’Ermitage V1 ;Biza$$ ;HHH triple ;Johnson pale ale ;Temperance hazy IPA ;la Cène ;

                           The Fellowship of la quetche ;Une saison en enfer ;Daniella’s  therapy ;Arthanor BA brett Ipa ;Bruxelles a soif Dipa ;Dr.Lulu ;Susle le rouge ;

                          Soleil session wheat ale XVIII ;Saison de l’Ermite printemps 2021 ;Soleil saison wheat ale XVIII ;Sabro bianco ;Summer Krump ;Black Hope ;

                          Four Lanes/Hoppy Road ;Holy passion ;Josmans en Lutte ;Saison de l’Ermite été 2021 ;Summer session Ipa ;

l’ETRIER         17,rue du Petit Bois—4170 Comblain-au-Pont      T.0485-205486

bierfirma                 bieren ; l’Etrier dryhopping pale ale ;

l’ EXCLU                262,Grand’Rue—4870 Trooz              T.0479-657099

bierfirma                             bieren : Trooz triple blonde,-triple brune,-ambrée,l’Exclu n° 1,n°2 blonde,n°3,n°4,Troozforte ;(Grain d’Orge)

l’HERBIERISTE    8,Clos de Champs—1370 Jodoigne          T.0488-842260

bierfirma                            www.herbieriste.be                                                                                           herbieriste@gmail.com

                                   Philippe Kopp

                                   bieren : la Phrodisiaque,la Spirine,L’Amère nature ;La Minim’Ale ;(bij br.du Renard)

L & G societé      106,rue Laurent Mairlot—4860 Pepinster              T.0496-700530    0471-4710

Bierfirma                            www.titslabiere.be                                                                                           titsbrewers@gmail.com

                                             Guillaume Leyens,Laurent Janssen

                                    Bieren : Tits blonde;Brassin de chèvre;-Pom’Pette;La Sheng;la Tits des jardins;(bij abbaye de Val-Dieu)

L & J                  147,Vrunstraat—3550 Bolderberg-Zolder

Proefbrouwer-bierfirma            Louis Hauquier

                                      Bieren : Boldenbergse lager,-pils,Cinderella,Gagelbier,Jimeson,Laambok,’t Spoekske, Vriendenbier,’t Theaterke,Weyersbier,

                                      La Muze,Boldenbergse stoere,

la BARBIOT     7070 Ville sur Haine     gestopt 2020                                             

la BEOLE     4y,Halconreux—6671 Gouvy

Bierfirma                 www.labeole.be

                                  Bieren : la béole blonde,(bij Lupulus)

La  BESTIALE      4000 Liège                      T.0498-764021

Proefbrouwer,bierfirma         www.bestiale.be                                                                                                       info@bestiale.be

                                   Simon Charlier

                                   Bieren : la bestiale blonde,(bij Grain d’Orge)

la BIERE TOMBALE    20,rue de Labie—5310 Leuze-Eghezée            T.0472-823674

Bierfirma                                  www.labieretombale.be                                                                                 info@labieretombale.be

                                  Bieren : la bière Tombale la der des der(bij Grain d’Orge)

la BIGOTE    16,rue Rogier—7500 Tournai              T.0479-307054

bierfirma                 labigote.be                                                                                                                               info@labigote.be

                              Thomas Monserez

                               Bieren : la bigote blonde 6°,-bella Maria,-blonde Caroline & Bryan, (bij Authentique)-Dry stout,- Puerh tea,

                               La Bigote saison des poètes bio,-Noble Village,

la BINCHOISE    38,Faubourg Saint Paul—7130 Binche           T.064-433335

                            www.brasserielabinchoise.be                                                                 info@brasserielabinchoise.be

                            Bruno Deghorain

                            Bieren : Belge,bière des Ours,spéciale Noël,Binchoise blonde,-brune,-triple,la Binchoise Belge, Bonne espérance saison,

                            Organic blonde,Organic fruits rouge,Organic triple,la Binchoise XO,La Scott,Spéciale Noël, l’Embuscade,Curcu Max,Ginette bio fruits,

                           Ours blonde ;La speciale Belge ;Barley wine XO ;-Scott ;Bel’chic ;Belgica beer Christmas Ltd ed.;Bogne abbaye brune bio ;Flône triple ;

                     Maltonne du terroir à boire ; Bel’Chic blonde ;Bono Charly ;Bono Louy ;Bono Roy ; E Embuscade IPA ;Laurea ; Organic bière blanche bio ;  

                          Ours polaire winter honey ;Boheme Ipa ;Boheme triple ;la Redoutable fruitée ;Zigounette ;Voyou Ipa ;     

la BOTTERESSE    6,rue Fond Méan—4470 Saint Georges              T.0475-782351

                                                www.labotteresse.be                                                                                          info@labotteresse.be

                                José Poncin,Georges Schrouff,Bernard Pairoux

                                Bieren : la Botteresse blonde,-ambrée,-brune,au miel,-blanche,-noire,de Noël,la Liègeoise, Lienne,la Marionnette,Cérise Ltd ed. ;

                                La Botteresse aux pommes,-aux cerises,Sur les Bois blonde,-brune,-ambrée,Lemon Ltd ed. ;

                                     

la BRASSERIE BELGE    7,place Coronmeuse—4040 Herstal          T.0498-913162

microbrouwerij                         www.labrasseriebelge.com                                                                  nico@labrasseriebelge.com

                                   bieren : Belgicus dark coal,-Gold,-Red,-violet bio ;Belgicus So-IPA ;Double bio ;Double bio ;Belgicus violet bio organic ale ;

                                  la Voie des morts ;

la BRASSINE   27,rue de Virton—6730 Bellefontaine           T.0494-884423

bierfirma                       fb.com/labrassine                                                                                                             info@labrassine.be

                                  bieren : la Brassine(bij Millevertus)

la CABANE DES BRASSEURS    33,rue Godelet—4500 Huy      T.085-315481

microbrouwerij         www.lacabanedesbrasseurs.be

                                     bieren : Verveine ;Angelique ;Camomille ;Cassis ;Ail des Ours ;Citrouille ;Cœur du Condroz ;La Fr’Huy’tee ;La Gr’Huy’t ;©de Condroz ;

                                   Ail des Ours ;Angelique ;Bonnie J+5 ;Ebème ;Houblon sauvage IPA ;La Cabane de Noël ;La Mûre de Huy ;La Tharée ;Lallemand Windsor ;

                                   Le Tombeau de Pierre L’Ermite ;Li Bassinia ;Li Pintia ;Li Rondia ;Li Tchestia ;Mangrove Jack’s M31 ;Mangrove Jack’s M36 ;Tilleul ;

                                    Smash Hallertau blanc ;White stout ;Violette ;Black Hut ;la Valentine ;

la CAHUTE      9,Route de Goë—4830 Limbourg           T.0478-750148

microbrouwerij           fb.com/lacahutemicrobrasserie

                                   Mathieu Busch,Julien Thonon.

                                   Bieren : Vulpus IPA,la Frileuse,l’Agasse blonde,Brass Baron ;Ibubonic ;Nasty Nasty ;La Mine Beer ;

la CHAMBOURLETTE   Hypermarché Carrefour Grand Prés—7000 Mons

microbrouwerij                         François Bernard

                                   Bieren : Chambourlette (de Silly)

la CLANDESTINE         T.0474-883548    0473-975971

Bierfirma                              www.laclandestine.be                                                                                         info@laclandestine.be

                               Arnaud Lejeune,Jean-Sebastien Ernoux

                               Bieren :La Clandestine(bij De La Lesse)

La CONFLUENCE    zie « brasserie la Fluviation »

la COQ’RIE           2,rue de Bastogne—6900 Hollogne

microbrouwerij                 www.coqrie.com

                                    bieren : Coq blonde,L’Amer Coq,Bel’Coq,Orange Coq,Santa Coq,White Coq,Wal’Coq,Wood Coq,

la CRESS   37,Kraaibornstraat—3700 Tongeren          T.0473-588913     012-392603

bierfirma                 www.lacress.be                                                                                                                          info@lacress.be

                                  Bieren : La Cress blond(bij Anders)

la DIBITERIE       666,Chaussée Saint Job -1180 Ukkel          T.0475-271980   02-3722804 GESTOPT 2020

microbrouwerij-resto           www.restaurant-bar-dibiterie.be

                                bieren: la Saint Job blanche,-blonde,

la FAUCHEUSE   38,rue des Pignons—6767 Couvreux        T.0491-205012

bierfirma                           www.lafaucheuse.be                                                                         brasserielafaucheuse@gmail.com

                             bieren : la Faucheuse blonde-brune,(bij la Clochette)

la FELUZIENNE     4,rue Victor Rousseau—7181 Feluy

microbrouwerij             fb.com/brasseriefeluzienne

                                         bieren : Stout Colette ;Zamber ;Buzz71 ;Znow white ;ZtoutZ

la FERME AU CHENE    gestopt in 2018 ;Zie nu br.du Château de Durbuy(Marckloff)

la FLAMME          19,Huttekenstraat—1880 Kapelle op den Bos           T.0472-384929

bierfirma                               fb.com/ laflammebeer                                                                                laflamme.beer@gmail.com

                                       Vandenbrande Eddy

                                 bieren :  Allumeuse blonde,Bière de guerre,L’Enfer du Vert,l’Enfert du vert,  (bij Craywinckelhof,De Feniks,) Plaisir d’hiver,Kana ;

                                 Noir désir ;Roselle ma belle(Sweynbeer) ;Allumeuse blonde ;Kapels excuusbier ;Parfum de rêve ;’t Moment  veu der iëne te pakke !;

la FLUVIATION    75,rue La Vau—1420 Braine l’Alleud –vroeger : « Brasserie La Confluence »

microbrouwerij     

                                bieren : Braine child IPA ;Saison La Fluviation ;Defluviation ;Cruz ale de Wandion ;Rivages imp.stout ; Rodje amonne ;Méandre  Sinuosite ;

                              Gruz’ale di Wandion ;Braine child ;

la FORGE   52,rue du Château—1480 Clabecq           T.0478-430990    0472-929759

bierfirma       brasserielaforge.wixsite.com                                                                 info@brasserielaforge.com

                                  Pierre Dessy,Gilles Meert

                                  Bieren : La Forge,Askoy

la FOURMIBIERE   14,rue Outre—7910 Anvaing             T.0497-276498

bierfirma                       www.lafourmibiere.be              facebook.com/lafourmibiere

                                 Mathieu Duthy

                                Bieren : la fourmi’racle,la fourmi’dable,

la FOURMILIERE     38,rue Frumhy—4671 Barchon             T.04-3876687

Microbrouwerij                       www.brasserielafourmiliere.blogspot.com

                                        Didier Cornet

                                     Bieren : la Pierreuse,la Belle Ardente,Pierreuse brune d’hiver,

la FRASNOISE    5,rue Basse—7911 Frasnes-lez-Buissenal            T.0495-426038

microbrouwerij                www.brasserie.frasnoise.be                                                                           lafrasnoise@hotmail.com

                                  Bruno Delroisse

                                  Bieren : la Frasnoise givrée,-Retro,-Crasse pinte,-bière d’amour,Tijézu,

la GRANDE D’AME    46,Wittevrouwestraat—3020 Herent

bierfirma                          www.lagrandedame.be                                                                                       info@lagrandedame.be

                                   bieren : Lola chocolat beer,Lili double wheat beer(bij De Vlier en the Brew Society)

la HUNELLE   zie de la Hunelle

la JUNGLE      10,Digue du Canal—1070 Anderlecht       T.0493-306426

microbrouwerij           www.lajungle.be

                                     bieren : Saison du Kanaal ;Délivrance ;Bière de table ;Week-end ;

la MANUFACTURE URBAINE   2,rue de Brabant—6000 Charleroi           T.071-306013

bierfirma                          manufacture-urbaine.com                                                           contact@manufacture-urbaine.com

                                     Bieren : CharleRoi 350,IPA des quais,Blanc-seing,Bancloque,Asphalte,Carolo pils zebree,Abbaye de Gembloux triple,Asnaise triple,

                                     Charlesroy bancloque,-zebree,-IPA,-Noël,Zoutoise,la Battante,MU Z,La Pèche ;Asnaise triple ;Charlesroy cherry ;Asnaise fruitée ;

                                      Gembloux Pils ;-Spirit ;-Splash ;-Triple ;Asnaise maison récolte 2020 ;Asnaise originale ;Haute coast ;Middle coast ;Basse coast ;        

                                      La Pie colleuse ;                    

la MILF      38,rue Destriveaux—4000 Liège              T.0486-314759

bierfirma              www.lamilf.be                                                                                                                biere.lamilf@gmail.com

                                 bieren : la Milf blonde 5,5°;(bij Grain d’Orge)

la MOCHENAIRE   29B,rue de Montigny—5380 Forville             T. 0474-311835   0473-502662

microbrouwerij          56,Domaine du Bois Gilet—5300 Vezin-Andenne ??

                                   www.brasseriemochenaire.business.site                                                         info@mochenaire.be

                                           Gregory Beterams,Muriel Delbrouck, Jean-Paul Delbrouck          

                            Bieren : Mochenaire black,Mochenaire blonde,-Dark chocolate,-Little one ;(bij Jandrain-Jandrenouille) ;Enobeer ;

la MONTOISE     27,place du marché aux herbes—7000 Mons            T.0476-629513

Bierfirma                            fb.com/lamontoise

                                 Massimo Falasca,Benoit Garnier,Christophe Lallemand

                                 Bieren : Montoise blonde,Montoise 5,Montoise trinité(bij la Binchoise)

La PETITE RESERVE    470,Avenue de la Couronne—1050 Elsene        T.0470-628705    0476-053499

Bierfirma                        www.lapetitereserve.be

                                        François Xavier Delahaut ;Roy de Marco 

                                       Bieren : La petite reserve blonde ;-Blanche ;(bij Anders)

la POSTE        11,rue Pierre De Simpel—7784 Warneton       T. 33 610 444601   0471-336135

microbrouwerij     Johan Barbry,Charles Lepers

                                Bieren :Blonde,triple,ambrée,Porter,la QG,l’Australienne,Zannekin ;

la RADINE DE BUZET    4,rue Binet—6230 Buzet          T.0476-340414    071-845214

bierfirma           www.laradine.com                                                                                                      contact@laradine.com

                     bieren : Rodine origine blonde,-Rutabaga,-Rictus(bij manufacture urbain)

la RESERVE LAB   470,avenue de la Couronne—1050 Elsene

bierfirma         Fb.com/lareservelab-brouwerij   www.shop.lareservebeer.com

                          bieren : Lab white Lilly ;La Petite reserve blonde ;Lab Venus triple ;Lab Belgische IPA ;

la ROGERE     209,rue de la Victoire—6536 Thuillies            T.0499-177641

microbrouwerij       Larogere.be                                                                                                       adrienladuron@gmail.com

                          Adrien Laduron,

                         Bieren : Saqwè saison,-brune,Bellechique,Beerât,

la SOURCE Beer C°  4,rue Dieudonné Lefèvre—1020 Laken             T.0477-742372

bierfirma                        www.lasourcebeer.be                                                                                        lasourcebeer@gmail.com

                           Mathieu Huygens

                           bieren : Epervier IPA,Moineau,Taupe,Lièvre,Groseille,Daim,Dark wood,Pigeon,Libellule,Lièvre,(bij Valduc), Louve,Mauvaise herbe,

                           Moineau,Taupe,Vipere,Dokuolu,La Meute,Madmadmad IPA,Groseille,Feu noir, Hivernale,la Meute,Beer primitive,Bête noire,Auroch ;

                           la petite planète,Mauvaise herbe marigold,-Nettles, Nightbird,Anguille;Locuste;Silure;Beer primitive 005;Carpe;Mesange wild saison;

                           Art & marges sout gruit ;Couleuvre sour Dipa ;Criquet imperial sour gruit ;Feu et sang ;Hirondelle sour pils ;Lièvre IPA ;One Sorachi ace lager ;

                           Orvet sour session IPA ;Primitive 011 Sauvignon sour ;Triton pale ale ;Veuve rouge ;Black hole triple;Pigeon noir ;Pivert ;Anguille V2 DDH Ipa ;

                           Birramisu ;Campagnol Ariana pils ;Ecureuil ;Element HBC644/Pilsen ;Ephémère V2 DDH Dipa ;Grand Duc wild stout ;High times DDH pale ale ;

                           Malice hybrid ;Murin rye Baltic porter ;Noire framboise ;Primitive 019 ultra white Ipa ;-020 hoppy lager ;-021 DDH sour NEDIPL ;-022 wesr coast

                           Primitive 023 imperial Baltic porter ;Pivert bio Ipa ;Sauterelle wild gruit ;Scrumpy ;Smash citra pilsen ;python double Ipa ;Trance humance ;

                          High tunes ;Hops « n peaches ;One Sabro sour Ipa ;Sauterelle cucumber ;Anguille V3 DDH Ipa ;Estivale nectarine wild ale ;Olifant ;

                          Œuvre au noir sour gruit ;Primitive 026 raspberry mint & brett ;-027 bret & peaches ;-029 NZ hoppy lager ;Rouge gorge strawberry sour ;

                          Salamandre  raspberry/rhuberb ;High times ;

la THAREE      2D,Rettigny—6673 Rettigny              T.0494-425956

bierfirma                    www.latharee.be

                             Florentin Gooris,Laurent Maréchal,Laurent Leonard

                             Bieren : triple blonde 8° ;(bij Lupulus)

la TRAP’TAUPE      13,P.du Jour—5376 Havelange      T.0475-302198

microbrouwerij           www.traptaupe.be

                                      bieren : Trap taupe IPA;l’Irish whisky;Trap taupe estivale;-Stout;-Wild;le Peat mound;-Pascale;la Chêneuse;la Trap’Trump;Tyto Alba;

LAB 04     92/1,rue de Tirlemont—4280 Hannut    T.0470-782153

Bierfirma                     www.lab04.be

                                     Bieren : bij Jandrain:Lucky me;Omaha;

LABEL NOIR   Route de Baives—6594 Monceau-Imbrechies           T.0476-542312

Microbrouwerij              www.nl-nl.facebook.com/label.noir                                                               label.noir.jb@gmail.com

                            Donin Jean-Baptiste

                            Bieren : Label Noir blonde,-blanche,-fruits rouges,-ginger,winter edition,bière de saison,

LAETARE       28/1,rue Keramis—7100 La Louvière       T.0497-308250

Microbrouwerij           www.brasserielaetare.be

                                      Bieren : l’Allégresse;Bollywolf;Tanière;Mac Wolf;

LAMASA      52,Keiberg—9521 Letterhoutem(Sint Lievens Houtem )         T.0498-610161

Proefbrouwer-bierfirma       www.metteko.be    www.lamasa.be                                                            lamasa.beers@gmail.com

                                    Hans Van Caelenberg,Hein Van den Broeck,Peter Rasschaert

                                   Bieren : Metteko 6,5 blond,(bij Danny)

LAMBRECHT-VANHAMME    4,Oedelemsestraat—8020 Moerbrugge-Oostkamp    T. -823349

Microbrouwerij            www.lambrecht-vanhamme.be     ??                                  info@lambrecht-vanhamme.be050

                           Nuyttens Joachim

                           Bieren : Hoppelaar,(bij Danny)-Moerbrugge blond,-bruin,(bij Deca)

LARDINOIS   13C1,rue Victor Heptia—4340 Villers l’Eveque      T.0486-150795

Microbrouwerij      www.

                                  Bieren : Villersoise;Vertigo;Mart’eau;Primeur 2020;Larsark;Larweiss;Lar Fair;Lardark de Noël;Mart’eau;Villersoise primeur 2020;

LATE NIGHT BREW Co     Zwevegem

Bierfirma            

                             Bieren : Geisha batch n°1-2021;Vlieger batch n°1-2021;(bij de Circusbrouwerij)

le BARON      6,Petit Coo--4970 Coo     T.080-684676

bierfirma               www.le-baron.be

                                bieren :

le BIERODROME    21,quai du marché aux poissons—7500 Tournay      T.069-222497   0479-081502 GESTOPT 2020

microbrouwerij            fb.com/lebierodrome

                                              Dominique Broutin

                               bieren : la gothik,la lunatic blonde,la lunatic smoky,la pepette blonde,malt is love,made in Hainaut, saison de l’Escaut,Superfood 5 G,

                                  

le BOUSQUET    17B,rue de bois du Bousquet—1331 Rosières          T.02-6541722

Amateurbrouwers                 Tennisclub

                                  Bieren : la Dodue,

le CHAT NOIR    52,rue Rosier Bois—1331 Rixensart         T.02-6334935

bierfirma                           the Black Cat Company

                               Bieren : Drache,Drache sugar free,Illegaal (bij Belgo Sapiens,de Proefbrouwerij,Jandrain)

le FOU DU ROI    2,rue Saint Hubert—6536 Thuillies           T.0475-290699

proefbrouwer-bierfirma       www.lefouduroi.be                                                                                                 info@lefouduroi.be

                                   Bieren : la Galipette blonde 6,5°-,triple Galipette,-brune,el pico cactus & lime,Saint Roch ;La Friit ;La P’tite chique ;la Résilience ;

le GOUPIL     59,rue de La Hulpe—1331 Rosières          T 0496-869108

microbrouwerij        www.brasserie-legoupil.be                                                                                  luc@brasserie-legoupil.be

                                Luc De Vos

                                Bieren: Ysengrin,Renart,Bruno,Liecelin,Renart double dry hopping,Dame Hersent,Genval,Bier van de vriendschap 1990-2020 Rix.-Pop.;

                                Chantecler;Terfosse;

LE-JO & Co      100,Mereldreef—3140 Keerbergen

Bierfirma                      www.draver.be                                                                                                                   info@draver.be

                             Hans Verhoeven,Bruno Steurs

                             Bieren : Draver tripel,-bruin,-cherry,

le PAUVRE MOUTON   25,Dorpsstraat—3830 Wellen         T.012-670711

amateurbrouwers                  Jo Billen                                                                                                                  jo.billen@wellen.be

                                  Bieren : Tongerse bruine,triple Ressort,Zwat,Hasseltse blonde,saison du mouton,

LECHASSEUR         105,Bissegemstraat—8560 Gullegem

Bierfirma                                lechasseur.be                                                                                                         info@lechasseur.be

                                                Koen Dejaeghere,Maezy Molly

                                Bieren: Lechasseur saison,-Lager,-IPA,(bij De Feniks)

LECLERCQ BOUCHONS    31,rue de l’Esperance—6220 Lambusart          T.071-811056

Bierfirma                                     www.bouchonsleclercq.be                                                                 info@bouchonsleclercq.be

                                     Bieren : la Fleurusienne (bij de Warsage)

LEEFLANK     97,Bosstraat—9340 Lede

Microbrouwerij  

                                  Bieren : Fal,

LEFEBVRE    54,chemin du Croly—1430 Quenast             T.067-670766

                      www.brasserielefebvre.be                                                                                    info@brasserielefebvre.be

                      Philippe en Paul Lefèbvre

                      Bieren : Hopus,Hopus primeur 2017,Barbar,Barbar bok,Floreffe blonde,-double,-triple,Belgian kriek, Floreffe primo mélior,Moeder Overste,

                      Saison 1900,Manneken pils,Belgian pèche,Belgian framboises, Blanche de Bruxelles,Blanche de Bruxelles rosée, Barbar cuvée speciale,

                      Hopus primeur 2018-2019,-2020 ; Barbar rouge,Newton,Barbar blonde,Newton;Dikkenek;Funkt brett;Dikkenek Belgian IPA;

LEOPOLD 7 -br.de Marsinne   17,rue de la médaille—4218 Couthuin         T.0476-280098

microbrouwerij                    www.leopold7.com                                                                                 tvandereecken@vandecq.be

                                Tanguy Van der Eecken,Nicolas Declercq(s.a.Vandecq)

                                Bieren :Leopold 7,Leopold 7 oak aged,Molenbeek sous pression,Timber,Lazy Sunday,Hytchers, Spring session,Dry hopped,

                                 la Solières,Golden boy,Leopold 7 dry hopped;-Road trip;-Wood club;Leopold 7 road trip;-Wood club;Leopold 7 Astronaut;Triple de Hesbaye;

                                Essantielle Chinook DDH Ipa ;Inattendue DDH Dipa ;

                    

LEROY breweries– Het Sas   404,Diksmuideweg—8904 Boezinge            T.057-422006

                                www.brouwerijhetsas.be                                                                       info@brouwerijhetsas.be

                                Karel en Philip Leroy

                                Bieren : Sas premium pils,Stout Leroy,Yperman,Ridder,Bock Leroy bruin,Hommelbier dry hopped 2014, Ridder,Watou wit bier,

                                Cuvee Watou rouge,Poperings hommelbier lim.edit.2020,-fresh harvest 2020, Hommel fresh harvest 2019 ltd ed.,Prima Leroy,

                                Kapittel pater,-dubbel,-tripel abt 10,-blond,-prior 9, Export Leroy,Kapittel lente,-rouge,-winter,-gluten free,Zeezop,

                                 De Boker valsspelenbier;     

les 3 FLORINS     13,Boclinville—6941 Bomal-sur-Ourthe          T.0476-600496

bierfirma                            www.3florins.com        

                                     bieren : Coleoptera,A base de hop hop hop,Bichon malt-thé,Chienne de garde,Clémentine mécanique ;Fury haze ;Ragna red ;

les bières du CONFLUENT -du Larron   8,rue du Try—5150 Floriffoux         T.0477-325981   0479-307435

                                                           27,rue du Trieu des Cannes—5190 Jemeppe sur Sambre

bierfirma                       lbdc.odoo.com

                               bieren :   Porter,Pale ale,Big Sun saison,Black IPA;(bij Valduc)Teroule;

les BRASSEURS NIVELLOIS   13,chaussée de Namur—1400 Nivelles

Bierfirma                                    www.aclote.be                                                                                                             info@aclote.be

                                    Bieren : Aclote blonde,Aclote black,(bij la Binchoise)

les CAVES DE SAINT GEORGES    78,avenue de Saint Pierre—7000 Mons       T.0495-571710

bierfirma                          www.douffe.be

                                  bieren : Douffe Belgian strong ale,West coast IPA,Dark strong ale,Douffe blanche de Mons,-White lemon;-Bitterjuice;

les FLEURS DU MALT    Zie “des Pleine-Meuse in Amay”

les GRAILLONS  117,rue de Dolembreux—4130 Esneux    T.0495-467070

bierfirma                  www.lesgraillons.be

                                 bieren : Barry blonde;(bij Grain d’Orge)

les MURIERS   chemin des Mûriers—4950 Waimes           T.0496-937912

microbrouwerij         Facebook.com/pg/brasserie.les.muriers

                                         Pierre-Yves en Martine Payon

                                  Bieren : La Culminante 694,-dorée,-la 31,-blanche,

LESAGE PRODUCTS   24,Botermelkstraat—9100 Sint Niklaas         T.03-2377303   0475-272114

Bierfirma                            www.lesagebier.be                                                                                                 info@lesagebier.be

                                   Xavier Janssens,N.V.Haulez-(bij de Proefbrouwerij en Beerselect)

                                    Bieren : Lesage blond,Lesage bruin,-special,

LESTEDROPPEL   68,3de regiment Lansiersstraat—3350 Orsmaal      T.0498-858102   0497-515115

Microbrouwerij              www.walsberger.be                                                                                                  info@walsberger.com

                             Rudy Ramaekers,André Deroye,Eddy Cresens

                             Bieren : Walsberger blond,-donker,-trippel,Lansiertje,

LET IT BEER       24 A,Hoge Heerweg—Gent           T. 0485-651659     0475-326844

Bierfirma                  letitbeer.be                                                                                                           geert@letitbeer.be

                                  Bieren : Libidus Onyx ;-Pearl ;-Quartz ;

LEVAL – TRAHEGNIES   62,rue des Scailleux—7134 Leval-Trahegnies      T.0472-322597

Bierfirma                                                                                                                                          loic.regulski@skynet.be

                               Loïc Regulski

                               Bieren : l’Impératrice triple blonde (bij Deseveaux)

LEYS          18,Eikenlaan—9240 Zele           T.052-446483

Amateurbrouwer        Leys Kris                                                                                                            kris.leys@deschuimkragen.be

                          Bieren : Dendermondse bruine,Goeste,Zeelse bruinen,Zeels Vosken,Zeels tarwebier,Koevlietje,Kriek,Schuimkroagsken;

                                Schuimkroagsken,

LEYSEN Conceptbrouwerij   2,Meivuurstraat—2200 Herentals          T.0473-964078

Microbrouwerij              www.brouwerijleysen.be                                                                                 info@brouwerijleysen.be

                            Jorge Leysen

                            Bieren : Baskwadder blond,-dubbel,-tripel,-winter,-extra hopped,-zomer 2019,-Meivuur inside winter, Baskwadder special hop 2020,

                             -Kragge,-Lusja;-Fruit,-winter 19-20;Josbok;Balenberger;Baskwadder blond whisky BA;-Dubbel whisky BA;-Tripel whisky BA;-Winter 20-21;

                            Bianca & Benny BD Bouw;de Keizer van Hertals;Dorstige Flamingo;JosboK blond;-Tripel;Imperial Kroezer;Ne blonde drup;Moonfield;

                            Maanhof eerste kwartier;Peter’s tripel;Simonneke;Vesper tripel;de Joskes;’t Aspirantje;’t Kribbeke;Baskwadder zomer 2021 pils;

                            Het Flore Foefke;Kouter Alverman ’21;Saison d’Anvers;Billenkletser;Bierke’t Lage Kempen;Tripel Max Xtreme;

Li P’TITE BRESSENE    6,Rue Chapelle de la Paix—5070 Fosse-la-Ville         T. 0493-508659

Microbrouwerij              liptitebressene.be                                                                                         contact@lptitebressene.be

                                  Etienne Huysentruyt

                                Bieren : Fol’Dorée,L’adorée 75cl,la Folambrée,L’ambrée 75cl,Fol festive,Fol’cuivrée ;

LIBERTAS GENTIS     52,Beauregard—4130 Esneux

Bierfirma                     www.blgbeer.be

                         Laurent Noël,Gregory Beaufays,Philippe Stas,Frederic Ooms,

                         Bieren : BLG Libertas Gentis,Golden smokey;

LIBIDUS       38,Eeksken—9940 Evergem             T.0485-654659    09-2272727

Bierfirma                www.libidus.be                                                                                                                          info@libidus.be

                      Joeri Cools

                      Bieren : Libidus pearl fruity,-onyx blond,-quartz dark,

LIEFMANS    200,Aalststraat—9700 Oudenaarde             T.03-8609400

                       www.liefmans.be                                                                                                                info@liefmans.be

                       Duvel-Moortgat group

                       Bieren : Gouden band,Oud bruin,Fruitesse on the rocks,Yell’oh on the rocks,Liefmans sour ale, Kriek brut,Fruitesse Alcohol free;

                       Liefmans on the rocs alcoholfree;Kriek brut Xtra;

LIKEWISE    53C,Michel Theysstraat—3290 Diest             T.0499-412745

Bierfirma               www.tripelv.beer                                                                                                                     hello@tripelv.beer

                          Bieren : tripel V (bij Anders),

LINDEMANS    1479,Lenniksebaan—1602 Vlezenbeek           T.02-5690390

Lambikbrouwer            www.lindemans.be                                                                                                        info@lindemans.be

                           Dirk en Geert Lindemans

                           Bieren : Geuze,Kriek,Oude geuze,Geuze cuvee René,Kriek cuvee René,Pecheresse,Faro,Goyck, Lindemans framboise,-apple,-cassis,

                           Spontan Basil,Blossom geuze,Ginger geuze,Summerberry, Cuvee Lambikstoemper 2019;

                             

LION    51,rue Bertinchamps—1421 Ophain en 22,rue du Bosquet—1400 Nivelles         T.0498-800979 

microbrouwerij          www.brasserielion.com                                                                                   contact@brasserielion.com     

                              Alexis en Laurent

                              Bieren : Imperiale,Lion5,Lion8 blonde,Lion 5 white,Lion Xmas,Lollepot,Lion zero,Lion 6 IPA,Lion Xmas, Speciale like I am IPA ;White ;

                              Avant garde ultra locale 69,Blacksmith citra  ;s Proud Brussels sproud ale ;Vulcain ;

LOMMEL BROUWT   50,Wanstraat—3920 Lommel

Bierfirma                                  www.lommelbrouwt.be  ????

                                  Bart Franco,Kristof Alen,Herman Alen,

                                  Bieren : Lommel brouwt tripel,Quercus Robur,Quercus Oscura,(bij de Silly)

LOTERBOL    58A,Michel Theysstraat—3290 Diest           T.013-323628

                        www.loterbol.be                                                                                                            weynants@skynet.be

                        Beirens Marc

                        Bieren : Loterbol blond 8°,bruin 8°,Tuverbol 11°,Loterbol 6(vat),

LOUIS PP      15,Legebaan—2560 Nijlen            T.03-4111915  0495-166545

Bierfirma                  www.louispp.be

                            Bieren :   Louis PP tripel,(bij Dilewyns)

LOUSTIC     23,rue de la Vallée—4350 Pousset      T.0499-121293

Microbrouwerij          brasserieloustic.be

                                    Bieren : Loustic triple,-ambrée;-saison;

LUMBERJACKS BREWERS   4,rue Houreuse—4140 Dolembreux          T.0475-862620

Bierfirma                                                                                                                                       lumberjacks.brewers@gmail.com

                            Bieren:   Fury haze 6° Neioa,La Grev’ale, (bij Fredeber,de Halinsart,les 3 Florins)

LUPULUS    50,Courtil—6671 Courtil-Bovigny         T.080-643839

                     www.lupulus.be(les Trois Fourquets)                                                                                     info@lupulus.be

                         Pierre Gobron en zonen Julien en Tim

                         Bieren : Lupulus blonde,-brune,-organicus,-hibernatus,Hopera hoppy ale,-blonde triple, Lupulus blanche,-fructus,Lupulus aloha hops,

                         Jolly poupée ;Patton le général ;Lupulus pils ;Abbaye du Val Saint Lambert ;Lupulus ed.spec.Piconrue ;Tripier blonde cascade 4 ;

                        Hoppy wheat ;La Tharee  triple;La Tharee légère ;Lupulus Neipa ;-Hoppy wheat ;-Dry hop with T’N’T hops ;-Dry hop Cryo Sabro ;

                        Tripick blonde 6 ;-blonde dry hooping 5 ;-triple 8 ;-triple cielle ;Tribu dry hopping ;Li Neurre biesse d’Ivier ;Tripick 4 cascade ;

LUPUS       zie « Wolf Aarschot »

LUVANIUM       zie De Vaart brouwhuys

LUYPAERTS    38,Deurnsebaan—2170 Merksem          T.0458-245094    0476-429892

Microbrouwerij          www.brouwerij-luypaerts.be

                               Bieren : Luxs,

MAENHOUT    157,Brugse steenweg—8740 Pittem          T.0477-750020  

Microbrouwerij       www.brouwerijmaenhout.be                                                                      info@brouwerijmaenhout.be

                       Thijs Maenhout,Birgit De Rammelaere

                       Bieren : Blinde mol,Ferre,Hoppa hontas,Koeketiene,Sint Jozefsbier,’t Bolhoedje,Winterbier 2019, La Gallic triple,La Gallic blonde,Carpist ;

                       Kollusion,Maenhout white,-Saison,Mandelke ;FANTOOM ;Halve gare ;Link ;Maenhout fusion ;Shodan ;Witte pater tripel ;Sjampetter 6,5°;

                      Bloody Belgium ;FERRE blond ;-Ipa ;-Oaked whisky ;-Quad ;-Rosé ;-Tripel ;-Wit ;Sabro ;Black Tourette ;

MAESSCHALCK   25,Kunstenaarstraat—9040 St.Amandsberg        T.0476-703923   0478-406552

Bierfirma-huurbrouwer                                                                                                                    info@brouwerij-maesschalck.be

                                Bieren : Kadans blond,-tripel,Jacobus tripel,(bij Boelens)

MAITRESSE    64,Donckaertstraat—8930 Rekkem         T.0476-876155

Bierfirma                     www.maitresse.be                                                                                                          info@maitresse.be

                              Dirk De Meester,Filip Dobbels (bij br.De Meester)

                              Bieren : Maitresse blond,-quadrupel,-tripel 10°,

MAK  brewery    29,Pastoor Vandereyckenlaan--1933Sterrebeek          T.0494-233970

bierfirma               Wouter Oers,Leander Meeuwis,Jannes Van Noyen,Wouter Op De Beeck,Jens

                                Dierickx,Bart Oers,Antoine Pendeville,Pieter Jan Desmet,Robbe Desmet

                                 www.makbrewery.be                                                                                               info@makbrewery.be

                               Bieren :Nog Ene,Mak eens proeven tripel,Op ’t gemak 2.0,Single yeast technology, Mak Maknifique IPA, Mak Maknifique IPA,

                                (bij Eutropius)

MALCROYS BREWING  43,Albertlei--2550 Kontich

Microbrouwerij            www.malcroysbrewing.be

                                Kevin Devos

                                Bieren : the Gunnison 5,9°black IPA,White cedar black IPA 7,5°,A right to be blind, white cedar black IPA,FrankenBrew,

                               Hoppy cat don’t be afraid of the cumcumber gose;Peachy blonde;Spirit black bourbrum BA stout;Base:Black!;A right to be blind;

                               Pumpkins nightmare;Vulpuloid;

MALHEUR    179,Mandekensstraat—9255 Buggenhout           T.052-333911

                       www.malheur.be                                                                                                               info@malheur.be

                       Manu De Landtsheer

                       Bieren : Malheur 6,-8,-10,-12,-bière brut world classic,-dark brut,Novice black tripel,Malheur rossa, Malheur X-mass,- IPA,Malheur 8 IPA,

                       Novice bleue ;Cuvee royale ;Baceroth ;

MALTERFAKKER   103,Kerkomstraat—3300 Breisem          T.0472-701069

Bierfirma                           fb.com/                                                                                                                   info@malterfakker.be

                                   Steven Bollion

                                   Bieren : I want more(stout) ,Spacelord habanero,Vesalius Schaarbeekse krieken,(bij De Vlier)Nights in white session;Habo hoppin’Slobo;

                                  (bij het Brouwateljee)Barley Army;Herfstnevel;

MANGINI’s cafeeken   75,Boekentstraat—9451 Kerksken-Haaltert

Bierfirma                        fb.com

                                  Bieren : Mangini Lowieken,Mangini blond,(bij Gulden Spoor)

MANUFACTURE URBAINE  zie “la Manufacture Urbaine”

MARCUS BEER     375,rue Vaux—4870 Nessonvaux       T.0498-670191

Bierfirma                    www.marcusbeer.be

                                   Bieren : bij Belgo Sapiens:Marcus blonde,-blanche,-brune,-ambrée,-triple;-printanière,-estivale,-hivernale,-prestige,-Fauve,

                                   Zottness;

MAREKLOP    24,Heilige Geestmolenstraat—9160 Lokeren

Bierfirma                      www.mareklop.be                                                                                                               info@mareklop.be

                          Django Marécaux

                          Bieren : Mareklop quadrupel,-tripel,-Oak,Mareklop nonnebil,Mareklop ne koven,-oak barrel aged,Mareklop tripel 3 granen(bij de Poes)

                               Mareklop IPA,-Boogie dubbel;

MARTENS     1,Reppelerweg—3950 Bocholt           T.089-480480

                        www.brouwerijmartens.be                                                                                                   info@martens.be

                       Jan en Fons Martens

                       Bieren : Martens pils,Sezoens original ,Kristoffel witbier,-blond,-donker,Martens free  o,o°-1758, Sezoens Aparta,Haka,Broeksel premium lager,

                       Martens premium 3,-witte,-premium 5,5;-extra pilsner 7,-strong pilsner 10,-extra strong 12,superstrong 16,Ligre premium pilsener;Haka;

                        Luxux bière Belge;  

MAUHIN BEER    Mauhin

Bierfirma                      bieren : La Voie des Morts(bij La Brasserie Belge)

MAX CRAFT BEER    48,Chaussée de Renaix—7500 Tournai        T.0479-579291

Microbrouwerij              www.maxcraftbeer.be                                                                                             info@maxcraftbeer.be

                            Cedric Haubourdin

                            Bieren : symbol sol,lalaing,abbey of synn,Dragon,Dragon bio,fiodor,stalin line,red ale IPA(bij de Fenix)Lalaing blonde dry hop;

                            Lalaing dragon;-blonde;florale;-triple;-bio;

MEELBERGHS     10,Vijverstraat—3590 Diepenbeek          T.0472-461031

Bierfirma                                                                                                                                                     johny.meelberghs@telenet.be

                                     Bieren :Franssoifke tripel,-bruin,      (bij den Toetelèr)

MELIUS bier       369 B,Brakelsesteenweg—9406 Outer       T0471-513251     0476-835070

Bierfirma                         www.meliusbeer.com

                                         Bieren : Melius honingbier;(bij Beerselect)

MERCI ROBERT    18,Groot Begijnhof—9040 Sint Amandsberg         T.0476-257602    0486-438572

Biefirma                              www.merci-robert.be  

                                   Bieren :  Fenom 5,6;Viola 6,5, (bij Boelens)

METHODE GOAT (Bokke)  6 bus R,Ekkelgaarden--3500 Hasselt  (Bokkereyder)

Bierfirma                fb.com/bokke29                                                                                                            methodegoat@gmail.com

                                 Bieren : Gueuze musquée,Ghost lambic cognac,Ghost lambic Chardonnay,Noble ghost 2016,

                                Pjassel 2018,,Zomerhof 2018,Noble ghost 2016,Macvin 2017,Wijngaard,Dalton  Averell,-Joe,-Jack,-William, Abrighost 2018,

                                Steen 2018,Levenswater,Framboos Pjassel kriek,Bokke fraamboos passie;  

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           &nb